Banner

Ar tikrai vestuvės užsienyje - neprieinama prabanga?

Ar tikrai vestuvės užsienyje - neprieinama prabanga?
 
Į vestuves su lagaminais keliaujantys svečiai jau nieko nestebina, o ir pačios poros į vietos šventei pasirinkimą žiūri daug laisviau. Kaip tam tikra mada susiformavusi galimybė amžiną meilę prisiekti svečioje šalyje, šiandien, visuomenei modernėjant, jau tapo tiesiog viena iš pasirinkimų galimybių. Tiesa, vis dar egzistuoja keletas ne visai pagrįstų stereotipų šia tema – vienas dažniausiai sutinkamų yra didelė vestuvių užsienyje kaina. Vestuvių saulėtoje Maljorkoje organizatoriai „Idea Mallorca“ atskleidžia šio mito kilmę ir tikrąją vestuvių kainą.
 
 
 

Vestuvių užsienyje kaina turi būti didelė!

 
Lietuviai – gana konservatyvūs, todėl į vestuves užsienyje dar visai neseniai žiūrėjo skeptiškai. Geopolitiniai pokyčiai atvėrė kelius į daugybę nuostabių pasaulio kampelių, o gerėjant oro transporto infrastruktūrai, vestuvės užsienyje iš neįmanomos svajonės tapo realybe. Pirmosios tokį pasirinkimą išbandė mišrios tautybės poros ir užsienyje kaip žuvys vandenyje besijaučiantys emigrantai. Gražios nuotraukos, puikūs įspūdžiai ir visai naujos galimybės švęsti vestuves ant jūros kranto ar nesibaiminant dėl lietaus tikimybės tapo aktualia tema, mada ir poreikiu. „Idea Mallorca“ vestuvių planuotojai pripažįsta, kad surengti gerą šventę nėra paprasta, o užsienyje tai padaryti dažnai yra sudėtingiau. Galima spėti, kad pasakymas „brangu“ atsirado kaip pasiteisinimas sau, tų nuotakų galvoje, kurios rimtai nesidomėjo ir nesvarstė apie galimybę tuoktis užsienyje.
 
Nuotr. „Abraham Garcia Photography“
 
Į vestuves užsienyje visada reikia keliauti ir tai dažnai asocijuojasi su papildomomis išlaidomis. Matydami tik papildomas sumas nesusimąstome, kad kai kurios paslaugos vestuvėms užsienyje gali kainuoti net tiek pigiau, kad kompensuotų kelionės išlaidas. Be to, kai keliaujame po Lietuvą (o į vestuves juk suvažiuoja svečiai iš visų šalies kampelių!) kelionės kaštus tarsi pamirštame. „Idea Mallorca“ rengiamose šventėse kelionės išlaidos yra tik viena eilute iš daugelio. O praktika rodo, kad ši eilutė niekada neturi reikšmingiausios sumos! Jei kelionė yra vienintelė kliūtis, išpučianti vestuvių kainą, sėskite ir planuokite, skaičiuokite iš naujo.
 
Nuotr. „AA Studio“
 

Kiek iš tikrųjų kainuoja vestuvės užsienyje?

 
Kiekviena šventė – kitokia, todėl vienos kainos negalima įvardinti nei vestuvėms Lietuvoje, nei vestuvėms bet kuriame kitame pasaulio kampelyje. Vestuvių organizatorius „Idea Mallorca“, kviečiantis savo šventei rinktis saulėtąją Ispanijos salą, norint įvertinti vestuvių kainą, pirmiausia kviečia apibrėžti savo lūkesčius. Galvokite ne apie vietą, o apie tai, kiek svečių norite pakviesti, kokios virtuvės patiekalai verti atsidurti ant vestuvinio gardumynų stalo, kokių norėtumėte pramogų ir kt. Vestuvių vieta lemia paslaugų kainas, tačiau pačiam paslaugų paketų įtakos neturi.
 
Nuotr. „Ana Adriana Photography“
 
Susikūrus savo šventės koncepciją, įvertinti šventės kainą bus paprasta – pagal užklausą vestuvių organizatoriai pateiks savo pasiūlymus, idėjas ir alternatyvas. Renkantis protingai, vestuvės užsienyje kainuoja tiek pat, kiek ir Lietuvoje – žinoma, nekalbame apie itin sunkiai pasiekiamus ir pačius tolimiausius pasaulio kampelius, tačiau iš ko rinktis tikrai yra. Pavyzdžiui, švenčiant Maljorkoje į bendrą šventės sąmatą reikės įskaičiuoti kelionės bilietus, tačiau svajojantys svečius pavaišinti egzotiškomis jūros gėrybėmis daug sutaupys ir gaus geresnius produktus. Taip pat ir su patalpų nuoma – daugiausiai šiltų saulėtų dienų skaičiuojančioje Maljorkoje šventė gali vykti po atviru dangumi, o lietaus galimybė tokia maža, kad ją net galima pamiršti. Taigi, taip sutaupomos išlaidos uždarų patalpų ar specialių šventinių palapinių nuomai. Kai Lietuvoje vestuvių sezonas jau prasidėjęs ir paslaugų tiekėjų kainos šoktelėjusios į viršų, Maljorkoje dar ramu ir galioja nesezoninės nuolaidos, todėl galima rinktis mažiau kainuojantį svečių apgyvendinimą, kultūrinę programą ir visas kitas paslaugas.
 
Nuotr. „AA Studio“
 
Paslaptis yra tai, kad vestuvės užsienyje nekainuoja brangiau – šis mitas gyvena tik nuotakų diskusijose, kai bijoma išmėginti naujoves. „Idea Mallorca“ kviečia griauti mitus ir susikurti svajonių šventę!
 
Internetinė svetainė: idea-mallorca.com
FACEBOOK: Idea Mallorca
 
 
 
Straipsniu ir nuotraukomis pasidalino „Idea Mallorca“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Vestuvės užsienyje dviese: pliusai ir minusai

Vestuvės užsienyje dviese: pliusai ir minusai

Kaip suplanuoti vestuves užsienyje?

Kaip suplanuoti vestuves užsienyje?

Vestuvės užsienyje – ką privalu žinoti?

Vestuvės užsienyje – ką privalu žinoti?

Banner