Banner
Regionai Savivaldybės

Vestuvių / renginių organizatoriai

Vilniaus reg.

Planuotoja-dekoratorė „Nuotakos draugė“


Ar Tau vaikystėje sakė, kad vienadieniai draugai nieko verti? Tik ne vestuvių dieną! Būtent per Vestuves reikėtų draugės, kuri žino kiekvieną plano detalę ir gali šauniai viską sustyguoti: atsakytų į svečiams kilusius klausimus, deleguotų uždu...
Plačiau
Telšių reg.

Vestuvių planavimas „SamVita“


Esame „SamVita“ kolektyvas su daugiamete patirtimi. Renginių ir vestuvių organizavimas, koordinavimas, dekoravimas, floristika mums nėra tik darbas, tai yra aistra ir atsidavimas visu 100 procentu šiam procesui. Svarbi kiekviena or...
Plačiau
Klaipėdos reg.

Vestuvių studija „Wedding Dream“


Vestuvės – tai unikali diena, kurį niekada nepasikartos, todėl visi mūsų komandos projektai yra tokie skirtingi. Nuo ko viskas prasideda? Nuo KONCEPCIJOS! Aš nepažįstu Jūsų – nei kas Jums patinka, nei kas nepatinka, nei ko norėtumėt, ko nenorėtumė...
Plačiau
Kauno reg.

Renginių organizatoriai „Emstudio“


Įsivaizduokite... vieno iš komandos nario, per vidutinę 10 metų praktiką pravesta virš 700 vestuvių. O mūsų komandoje vedėjų 7! O kur patys organizatoriai, floristai, dekoro meistrai ir meistrės, videografai, fotografai, paslaugų tiekėjai... Su...
Plačiau
Vilniaus reg.

Renginių planavimas „Rock it!“


Vestuvių ir kitų renginių planavimas yra ilgas ir varginantis procesas, atsikratykite streso - perduokite visus darbus profesionalams ir mėgaukites savo švente.
Plačiau
Vilniaus reg.

Švenčių organizavimas ir dekoravimas „Vidurnakčio saulė“


Kiekvienas sėkmingas renginys prasideda nuo nepriekaištingo planavimo ir bendravimo. Mano tikslas – užfiksuoti kiekvieną detalę ir užtikrinti, kad ji nebūtų pamiršta. Nesvarbu kokią paslaugą pasirinksite, pažadu, kad padėsiu sutaupyti Jūsų laik...
Plačiau
Kauno reg.

Švenčių planavimas ir organizavimas „Saulės kasos“


„Saulės kasos“ siūlo visas paslaugas, kurios reikalingos, kad savo šventę galėtumėte vadinti tobula. Palikite detales mums, o patys jauskitės laisvai ir mėgaukitės kiekviena akimirka. Patikėdami vestuvių organizavimą mums, Jūs neprivalote atsisa...
Plačiau
Vilniaus reg.

Vestuvės Graikijoje „Olive You Weddings“


Sveiki, būsimi jaunavedžiai. Jeigu jūs visada svajojote apie romantiškas vestuves užsienyje, siūlau susipažinti ir pabendrauti. Organizuoju vestuves Graikijoje „Olive You Weddings“ – Vestuvės Graikijoje. Man ši veikla įprasmina bei praturtina kasd...
Plačiau
Vilniaus reg.

Vestuvių organizavimas Ispanijoje „CL Weddings & Events“


Visuomet mūsų pradžių pradžia - pažinti savo klientą. Išsiaiškiname jo lūkesčius, norus, įsiklausome į jo viziją ir svajones. „CL Weddings & Events“ komanda visuomet stengiasi sukurti unikalią šventę, atspindinčią Jus. Mūsų stiprybė - patirt...
Plačiau
Vilniaus reg.

Vestuvių organizavimas „Čiop Čiop Vestuvės“


„ČIOP ČIOP vestuvės“ – unikalios ir šiuolaikiškos erdvės, kūrybiški renginių organizavimo sprendimai, profesionalūs virtuvės šefai bei komanda, įvairios pasaulio virtuvės. „ČIOP ČIO“ – pirmasis didžiausias renginių tinklas Baltijos šalyse, siūla...
Plačiau
1 2
Banner