Banner

Vestuvinių kvietimų tendencijos 2019 metams

Vestuvinių kvietimų tendencijos 2019 metams
 
Nepatikėsit, bet naujas vestuvių sezonas jau čia! O su juo ir nauji vėjai vestuvinių kvietimų dizaino pasaulyje. „Bruknės vestuvės“ komanda, jau šešerius metus kurianti vestuvinius kvietimus Jūsų šventėms, dalinasi savo įžvalgomis ir pastebjimais: „Daug kardinalių pokyčių gal ir nematyti lyginant su 2018 metų kvietimų tendencijomis, tačiau keletas tendencijų sėkmingai įsitvirtino ir nežada trauktis – 2019 vestuvių sezonas bus dar modernesnis, drąsesnis ir, be abejonės, spindės individualumu.“  Tad kviečiame pasižvalgyti!
 
 
 

Vaško antspaudai

 
„Pinterest“ platybės mirga nuo įvairovės, pritaikomumo galimybių ir dizaino sprendimų. Vaško antspaudais puošiami ne tik vokai, bet ir kvietimų dėkliukai, dėžutės, po vaško antspaudu dedami kaspinai, gėlių žiedai, džiovintos augalų šakelės. O ką jau kalbėti apie paties vaško spalvų įvairovę ir antspaudų dizaino motyvus. Vaško antspaudai puikiai pritaikomi tiek moderniam tiek klasikiniam dizainui, kvietimams suteikia prabangos, rafinuotumo, simbolizuoja tvirtą bei stabilų meilės ryšį ir itin gražiai užbaigia, išpildo kvietimų dizainą.
 
 

Kalkinis popierius

 
Labai modernus ir stilingas sprendimas, mėgstantiems minimalizmą, lengvą, neperkrautą dizainą. Kalkinis popierius sukuria paslapties atmosferą, subtiliai pabrėžia kitus dizaino elementus ir tuo pačiu juos papildo. Kalkinio popieriaus panaudojimas kvietimuose gali būti įvairus: vokas, dėkliukas, kvietimo kortelė, įmautė. Svarbu tai, jog ant tokio popieriaus galima spausdinti tekstą ir kitas dizaino detales bei išgauti netikėtą peršviečiamumo (angl. „transparency“) įspūdį.
 
 

Plėšyti krašteliai

 
Viskas ko reikia tai tinkamas popierius ir darbščios rankos. Taip apipavidalinti kvietimai niekuomet nebus visiškai identiški, kiekvienas turės savitumo, charakterio ir gyvybės.  Tokio tipo kvietimams naudojamas minkštesnis popierius, todėl kvietimai atrodo šilti ir jaukūs. Derinyje labai tinkami kaligrafiniai šriftai bei papildomos detalės, tokios kaip šilko kaspinai, vaško antspaudai ar kalkinis popierius. Kvietimai plėšytais krašteliais puikiai tinka jautrios, romantiškos sielos jauniesiems.
 
 

Sulankstymas

 
Drąsu, modernu ir netikėta. Puikiai tinka asmenybėms, kurios ieško ypatingų, išskirtinių kvietimų ir nori nustebinti kiekvieną svečią. Kvietimų lankstymo galimybės pačios įvairiausios: vertikalus, horizontalus, įstrižas lenkimas, sulankstymas su užsegimu ar netgi kvietimas-origamis. Naudojant tinkamus dizaino elementus ir šriftus tokio tipo kvietimams galima suteikti tiek klasikinį prabangų, tiek minimalistinį modernų atspalvį.
 
 

Spauda ant vokų

 
Ant vokų galima spausdinti ne tik kreipinius, bet ir kvietimo dizaino elementus: jaunųjų inicialus, šventės datą, monogramą, gėlių, augalų, motyvus bei kitas dizaino detales. Tai galimybė išgauti visiškai išbaigtą kvietimo dizainą, neperkraunant paties kvietimo. Taip pat puikus sprendimas, kuomet kvietimai antspauduojami, rišami, klijuojami lipduku ar kitaip užbaigiami, nepaliekant galimybės lengvai juos atverti ir sutikrinti kreipinius prieš įteikiant.
 
 

Tekstūrinis popierius

 
Neabejotinai, tai vienas svarbiausių kvietimų dizaino elementų. Net ir patys gražiausi šriftai, iliustracijos ar spalvos atspausdintos ant paprasto lygaus popieriaus neatrodys išskirtinai ar juolab šventiškai. Tuo tarpu, patys paprasčiausi, minimalistiniai dizainai, atspausdinti ant tvirto tekstūrinio popieriaus įgauna ne tik kokybės įspūdį, bet ir atrodo išskirtinai stilingi bei skoningi.
 
 
Nepaisant pokyčių dizaino sferoje, madų ir tendencijų, labai svarbu nepamiršti, jog vestuviniai kvietimai yra viena svarbiausių vestuvių šventės detalių – pirmoji žinutė, kurią Jūsų artimieji ir draugai gauna apie būsimą šventę. Kvietimai gali kurti nuotaiką, informuoti, nustebinti, pradžiuginti, bet svarbiausia ir smagiausia, jog jie gali ir turi kalbėti apie Jus. To ir linkime Jums – atrasti ir išdalinti būtent tokius kvietimus!
Jei kažkas tiko ir patiko ir norite mūsų pagalbos, kuriant Jūsų šventės atmosferą  – būtinai susisiekime (info@bruknesvestuves.lt)!
 
 
 
 
Straipsniu ir nuotraukomis pasidalino „Bruknės vestuvės“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Renkamės šventės vietą 2020 metų vestuvėms!

Renkamės šventės vietą 2020 metų vestuvėms!

Pristatome 2019 metų vestuvių spalvą pagal „Pantone“!

Pristatome 2019 metų vestuvių spalvą pagal „Pantone“!

2019 metų vestuvių floristikos tendencijos!

2019 metų vestuvių floristikos tendencijos!

Banner