Banner

Mylinčių širdžių įžiebta fejerija

Mylinčių širdžių įžiebta fejerija

Vestuviniai fejerverkai gali būti įvairių dydžių, proporcijų, vykti lauke ar patalpoje. Juos gali lydėti Jūsų mėgstama muzika, jie gali visus pavergti ugnies magija ir energetika. Tai ne tik salvės danguje, tai ir konfeti, serpantinai, liepsnų vėduoklės, ugnies spjaudyklės, deglai... Viskas priklauso nuo vestuvių scenarijaus ar artimųjų parengtos staigmenos. Juk vestuvinis fejerverkas gali būti netikėta, bet labai maloni dovana jaunavedžiams.

Šventinės puotos metu fejerverkai galėtų papuošti svarbiausius vestuvių momentus. Pavyzdžiui, pirmąjį jaunavedžių šokį. Tai viena romantiškiausių akimirkų, kuri gali vykti fejerverkų fone ar leidžiantis serpantinams ir konfeti. Torto pjaustymo svarbą jau galima palydėti ugninių fontanų pliūpsniais, fejerverkų liepsnelėmis ir lyg šampano purslai trykštančiomis įvairaus aukščio šviesomis.
Šventės kulminacijai – kvapą gniaužiantis vestuvinis saliutas. Jis gali įsižiebti danguje jungtuvių žiedais, jaunavedžių vardais ar jų inicialais. Gali lyg jaunosios puokštė pražysti margaspalviais bijūnų, chrizantemų, astrų žiedais ar leistis baltomis ievų kekėmis. Toks ugninis šou paskelbs Jūsų meilės pažadą visam pasauliui. Paskelbs Jūsų didelio kelio pradžią, nušviestą pirotechnikų danguje įžiebtomis žvaigždėmis.

Atgal
2

  
Banner