Banner

Vestuvių fejerverkai

Vestuvių fejerverkai

Nėra gražesnio reginio už puikiai atliktą fejerverką, kuris tampa vestuvių šventės kulminacija!
Kiekvienais metais fejerverkų salvėse atsiranda naujų efektų ir spalvų. Prieš kelis metus buvo madingos kuo įvairesnių spalvų salvės, ilgą laiką populiarus „cracklingo“ efektas – tarškantis garsas skleidžiantis fejerverkui, o šiuo metu populiarūs vienos spalvos – auksinės arba sidabrinės – bet skirtingų efektų fejerverkai. Naujiena – citrininė, oranžinė ar „žiogo žalumo“ spalvos, vis dar populiari mėlyna spalva.
Fejerverkas nebūtinai turi būti naktį – galima naudoti dieninius spalvotus fejerverkus (tai būna spalvotų dūmų ir tarškančio garso salvės) arba konfeti – iššaunančias spalvotas popierines juosteles ir įvairių formų popieriniai karpinėliai, pavyzdžiui širdelės, kurios žaismingai padengia šventės vietą.
Jei vestuvės kuklios ir vyksta tik dienos metu, tai puikus būdas suteikti gerų šventinių emocijų svečiams.
Taip pat yra mėgstami taip vadinami „viduramžių fejerverkai“. Viduramžių todėl, kad tais laikais tokius darydavo... Tai – ant specialių stovų tvirtinamos besisukančios figūros ar didžiulės širdys. Mūsų vestuvininkai mėgsta uždegti ir jaunųjų raidžių pirmąsias raides.
Nauja tradicija – muzikinis fejerverkas, kai kiekvienas fejerverko efektas derinamas su muzikinio kūrinio dalimis. Labai gražu, kai jaunikis dovanoja jaunajai fejerverką pagal tik jiems abiems svarbią dainą.
Dabar labai madingi įvairių spalvų šviečiantys dangaus žibintai. Tai – ryžių popieriaus balionas, kylantis į viršų karšto oro veikimo principu (yra uždegamas specialus prie žibinto pritvirtintas kuro briketas). Itin įspūdingas reginys, kai tokių žibintų yra paleidžiamas ne vienas, o kelios dešimtys - pavyzdžiui svečiai leidžia įprastos formos baltus žibintus, o jaunieji - širdies formos raudonus žibintus. Jei šventės vietoje yra vandens telkinys jame galima plukdyti šviečiančius vandens žibintus.
Svarbu
Fejerverkus pirkite tik specializuotose parduotuvėse – pirotechnikos gaminiai Lietuvoje yra sertifikuojami, todėl būsite tikri dėl produkto kokybės ir jausitės saugūs. Visada reikia įvertinti vietą, kur ketinate paleisti fejerverkus – įvairūs pirotechnikos gaminiai kyla į skirtingą aukštį, kampiniams efektams reikia erdvės, o sausą vasarą venkite efektų nusileidžiančių iki žemės! Į visus klausimus apie fejerverkus Jums gali atsakyti pirotechnikos specialistai.
Žinokite savo biudžetą - jeigu jis yra nedidelis, specialistai gali sujungti kelis fejerverkus, kurie suveiks vienas paskui kitą be papildomo padegimo. Mūsų specializuotoje parduotuvėje rasite platų pasirinkimą daugiašūvių baterijų, kurių kaina nuo 100 iki 900 litų bei kitų pirotechnikos gaminių. Jūsų pageidavimu specialistai sujungs patikusius gaminius vietoje, o efektus išsirinksite patys, pažiūrėję fimuotą medžiagą. Esant didesniam biudžetui jau patariame užsisakyti profesionalų fejerverką, kurį atliktų specialistai.
Straipsnį parengė www.pirotechnika.lt

Atgal
3

  
Banner