Banner

Vestuvinio žiedo komforto zona - kas tai?

Vestuvinio žiedo komforto zona - kas tai?
Labai svarbu išsirinkti tinkamus ir patogius vestuvinius žiedus. Juk jie skirti visam gyvenimui! Nešiojant vestuvinius žiedus idealiausiai jaustis kaip be žiedo. Čia galioja ta pati taisyklė kaip ir su kvepalais – jei kiti giria, kad skaniai kvepi, o Tu jų neužuodi, vadinasi pasirinkai puikiai – tai yra Tavo kvapas. Kaip išsirinkti sau labiausiai tinkančius žiedus pataria juvelyrinių dirbinių salonas „Juvelyra“.
 
 
 

Ką turėtumėte žinoti rinkdamiesi vestuvinius žiedus?

 
 
 
 
 
 
 
 
Pirmiausia labai svarbu – vidinė žiedų forma. Jos yra dviejų rūšių, su keliomis variacijomis:
• Tiesi (neužapvalinta) (E, G)
• Su komforto zona, kai vidus išgaubtas (A, B, C, D, F, H)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kokią žiedo formą rinktis padiktuos Jūsų pirštų forma. Tad, gerai apžiūrėkite savo pirštus:


Jei Jūsų pirštų forma A – pirštai tiesūs. Krumplis ir narelis vienodos apimties. Puiki forma. Jums tiks visų formų žiedai.
Jei Jūsų pirštų forma B – kūginė forma. Krumplis siauresnis už narelį. Jums tiks žiedai su komforto zona: A, B, C, D, F, H.
Jei Jūsų pirštų forma C – smėlio laikrodžio forma, krumplis platesnis už narelį. Jums tiks žiedai be komforto zonos: E, G.
 
 

O koks turėtų būti žiedo plotis?

 
Galite rinktis tokio pločio žiedus, kokių tik norite. Svarbiausia, kad jaustumėtės patogiai, juk, kaip jau minėjome, žiedus nešiosite kasdien. Tad itin svarbu jaustis patogiai. O čia žiedų pločių pavyzdžiai:
 

Nuotraukose pateikti keli „Juvelyra“ žiedų pavyzdžiai – jose matosi, tiek vidinė žiedo forma, tiek spalva. Kadangi žiedas gali būti ne tik raudono aukso, galima pasitelkti fantaziją, ir rinktis tokią spalvą, kuri Jums patiks labiausiai: balta, raudona, geltona. Jei tik pageidausite žiedas gali būti netgi juodos spalvos!
 


Žinoma, prieš apsisprendžiant, kokius žiedus rinktis, siūlome apsilankyti pas profesionalius juvelyrus. Jie yra savo srities profesionalai, todėl tikrai nuoširdžiai patars, kas Jums tiks labiausiai ir kartu priimsite puikų sprendimą, kuriuo džiaugsitės visą gyvenimą.
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Juvelyra“ juvelyriniai dirbiniai
Šaltinis: Santuoka.lt
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
„Gatineau“ grožio salonas pataria: 2019 metų nuotakos šukuosena ir makiažas

„Gatineau“ grožio salonas pataria: 2019 metų nuotakos šukuosena ir makiažas

Originalios vestuvinių kvietimų tekstų idėjos!

Originalios vestuvinių kvietimų tekstų idėjos!

Vestuvių atmintinė - ko nepamiršti planuojant vestuvių šventę?

Vestuvių atmintinė - ko nepamiršti planuojant vestuvių šventę?

Banner