Banner

Tinkamiausia vestuvinė suknelė pagal Jūsų zodiako ženklą

Tinkamiausia vestuvinė suknelė pagal Jūsų zodiako ženklą
Šių dienų rinka siūlo itin didelį vestuvinių suknelių pasirinkimą. Nors galima rasti įvairiausių spalvų, siluetų ar ilgių suknelių, neretai tokia didelė jų pasiūla būsimai nuotakai gali ne palengvinti, o priešingai — apsunkinti paieškas. Tad, jei ir Jūs jaučiatės panašiai ir nebežinote, kurią suknelę būtų geriausia pasirinkti vienai iš svarbiausių dienų savo gyvenime, šis straipsnis kaip tik Jums! Čia pateiksime tinkamiausius vestuvinių suknelių modelius kiekvienam zodiako ženklui.
 
Avinas
Moterys, gimusios po Avino ženklu, dažnai yra itin drąsios bei pasitikinčios savimi. Jei ir Jūs esate šio zodiako ženklo atstovė, puikiai žinote, jog mėgstate išsiskirti iš minios, o buvimas dėmesio centre Jums yra vienas malonumas. Būtent dėl to Jums itin tiktų priglundanti ir figūrą pabrėžianti undinėlės silueto suknelė, pasiūta iš malonaus kūnui audinio, šilko ar atlaso. Tokia suknelė suteiks įvaizdžiui elegancijos bei modernumo, o taip pat ir užtikrins, jog visų dėmesys šventės dieną kryps į Jus.
 

 
Jautis
Jaučio ženklą globoja planeta Venera, todėl, kaip jau galima suprasti, šio ženklo atstovėms ypatingai svarbus grožis, estetika bei kūrybiškumas. Jums norisi, jog drabužiai būtų aukštos kokybės bei pasiūti iš kokybiškų medžiagų, tad į tai atsižvelgiate ir ieškodama vestuvinės suknelės. Jaučio ženklo moterims labai tiks romantiško stiliaus suknelės, puoštos delikačiais, galbūt net rankų darbo išsiuvinėjimais ar nėriniais.
 

 
Dvyniai
Dvyniai dažnai apibūdinami kaip itin bendrauti mėgstančios asmenybės, todėl ir jų vestuvinė suknelė turi būti tokia, apie kurią būtų verta kalbėti. Šio zodiako ženklo atstovėms puikiai tiks suknelės, galinčios transformuotis ir iš ilgos suknelės virsti trumpa. Tai ne tik tarsi atspindės dvi Dvynių puses, bet ir bus išties praktiškas pasirinkimas, kadangi ceremonijos metu ilgas suknelės sijonas suteiks puošnumo, o vakarinėje dalyje jis galės būti pakeičiamas trumpu, leisiančiu nevaržomai judėti bei švęsti.
 

 
Vėžys
Moterys, atstovaujančios Vėžio ženklą, iš prigimties yra be galo jautrios ir romantiškos, todėl joms reikia suknelės, kuri galėtų visa tai atspindėti. Kadangi Vėžys yra vandens ženklas, gali būti, jog Jus trauks ir tokie suknelės elementai kaip perlai arba lengva, vėjyje besiplaikstanti, tarsi banguojanti medžiaga. Be to, Jums nesvetimas ir sentimentalumas, tad pagalvokite — galbūt yra išlikusi mamos ar senelės vestuvinė suknelė, kurios detales galėtumėte panaudoti dekoruojant savąją?
 

 
Liūtas
Pasitikinčios savimi, orios, žinančios, ko nori, o tuo pačiu ir jautrios — štai tokios yra moterys, gimusios po Liūto ženklu. Jei ir Jūs esate viena iš jų, greičiausiai trokštate suknelės, kuri šventės dieną atrodytų nepriekaištingai ir visiems svečiams nesunkiai atimtų amą. Šiam įspūdžiui sukurti puikiai pasitarnaus princesės stiliaus, pūsta vestuvinė suknelė, apnuoginanti nugarą ar turinti kiek atviresnę iškirptę krūtinėje.
 

 
Mergelė
Mergelės mėgsta subtilumą, rafinuotumą ir praktiškumą, tad, jei joms reikėtų apibūdinti svajonių suknelę, visi šie bruožai tikrai nebūtų pamiršti. Nors mergelės ženklo atstovė dažnai pasirinks paprastą ir klasikinę vestuvinę suknelę, taip pat jai itin svarbu, jog išsirinktas rūbas idealiai tiktų jos figūrai bei pabrėžtų gražiausias jos kūno vietas.
 
 
 
Svarstyklės
Kaip ir Jautį, taip ir Svarstykles globoja planeta Venera, tad šio ženklo atstovės taip pat mėgsta bei vertina aukštos kokybės drabužius. Svarstyklėms partnerystė yra vienas esminių dalykų gyvenime, tad matuodamasi suknelę, ši nuotaka dažnai gali mąstyti apie tai, su kuria iš jų ji gražiausiai atrodys savo antrajai pusei. Visgi, nepaisant to, daugelio Svarstyklių pomėgis — mada, todėl jos nebijo išbandyti naujas tendencijas ar naujus suknelių modelius.
 
 
 
Skorpionas
Dailiosios lyties atstovės, gimusios po Skorpiono ženklu, yra aistringos, paslaptingos ir bebaimės. Būtent visas šias savybes didžioji dalis jų ir nori suderinti, besirinkdamos savo vestuvinę suknelę. Dėl to kiekvienai Skorpiono nuotakai rekomenduojama derinti drąsias dizaino detales su švelniu paslaptingumu, kas suteiks Jūsų išvaizdai nepaprasto žavesio ir išskirtinumo.
 

 
Šaulys
Smalsios, linksmos ir energingos Šaulio ženklo moterys yra žinomos kaip amžinos keliautojos, tad nenuostabu, jei šio zodiako ženklo nuotaka savo vestuves planuoja neįprastame gamtos kampelyje ar užsienyje. Pomėgis kelionėms, dinamiškumas bei nuolatinis optimizmas — yra tai, ką norėtų pabrėžti apie save visos šio ženklo atstovės. Jei ir Jūs viena iš jų, rinkitės aiškaus silueto suknelę, puoštą žėrinčiais karoliukais ar nėrinių detalėmis.
 
 
 
Ožiaragis
Ožiaragis yra tas zodiako ženklas, kuris reprezentuoja atsakomybę, tradicijas ir nepriklausomybę. Nors Ožiaragio ženklo moterys dažnai nemėgsta naujovių ar didelių pasikeitimų, tai netrukdo joms pasipuošti nuostabia vestuvine suknele, kuri būtų tikrų tikriausia klasika bei kuri būtų vis dar aktuali net ir praėjus daugeliui metų. A silueto vestuvinė suknelė iš šilko — yra būtent tai, ko Jūs ieškote!
 
 
 
Vandenis
Tai nuotaka, kuri nebijo išlipti iš tradicinių vestuvinės suknelės rėmų ir pasirinkti tokį šventės rūbą, kuris būtų išskirtinis tiek savo siluetu, tiek savo spalva ar detalėmis. Vandenio ženklo atstovės mėgsta būti novatorėmis ir, tiesiogine to žodžio prasme, pačios kurti madą. Šioms nuotakoms rekomenduojama pasižvalgyti midi ilgio suknelių, kurios apnuogintų blauzdas bei kulkšnis, arba tokių, kurios būtų dekoruotos nestandartiniais elementais.
 
 
 
Žuvys
Svajingos, empatiškos ir jautrios – taip yra apibūdinamos Žuvys. Iš tiesų, moterys, gimusios po šiuo zodiako ženklu, nori, jog jų išsirinkta suknelė atspindėtų tuos dalykus, kuriuos jos mėgsta labiausiai: meną, grožį bei meilę. Dėl šios priežasties Žuvims be galo tinka nėriniuotos suknelės, pasiūtos iš tiulio ar kitos lengvai krentančios medžiagos. Svarbiausia — atsižvelkite į savo širdies balsą, jis geriausiai pasakys, kokia suknelė Jums tinkamiausia!
 
 
 
Nuotraukos: Pexels.com, Unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
  Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Vestuvės pagal metų laikus. Pavasaris. Vasara. Ruduo. Žiema

Vestuvės pagal metų laikus. Pavasaris. Vasara. Ruduo. Žiema

Ar meilė subrendo?

Ar meilė subrendo?

Papasakok savo vestuvių istoriją!

Papasakok savo vestuvių istoriją!

Banner