Banner

Magiškas mergvakaris dvarelyje „Pas Raganaitę“!

Magiškas mergvakaris dvarelyje „Pas Raganaitę“!
 
 
Ar kada svajojote turėti magiškų galių ir numatyti ateitį? Tikriausiai įsisukus į vestuvių planavimo sūkurį to užsinorėjote dar daugiau. Argi nebūtų puiku sužinoti ne tik kaip praeis viena svarbiausių Jūsų gyvenimo švenčių, bet ir koks vedybinis gyvenimas Jūsų laukia? Tai sužinosite kartu su savo geriausiomis draugėmis apsilankiusi dvarelyje „Pas raganaitę“! 
 
 
  
 
Dvarelyje „Pas raganaitę“ organizuojami išskirtiniai teminiai mergvakariai, kurių metu nuotaka su savo draugėmis trumpam gali virsti raganaitėmis, rūmų damomis, piratėmis, deivėmis ar net undinėmis. Mergvakario metu merginos pasipuošia raganaitės Brigitos kurtais ir siūtais unikaliais karnavalinais drabužiais, įsijausdamos į paslaptingą raganų ir kitų mistinių būtybių gyvavimo epochą.
 
Čia nuostabioje, ramybe dvelkiančioje, gamtos oazėje merginų lauks burtai ir raganiški žaidimai, o mergvakario vedėjai nustebins jas smagiomis dovanomis ir netikėtais siurprizais! Taip pat, dvarelyje ,,Pas raganaitę'' merginos turės galimybę pasivažinėti autentiškoje, atrestoruotoje senovinėje karietoje „Viktorija“ su dvare auginamu nuostabiu, Amerikos ristūnu, Djalu. Viskas tam, kad kuo geriau įsijaustumėte į nepaprastą, intriguojantį ir paslaptimis gaubiamą, raganaitės sukurtų, personažų gyvenimą.
 
 
 
Raganos Brigitos dvarelio puošmena – Nemuno vingis, kuris išlieka gražus visais metų laikais. Didžiulį upės šlaitą pažaboja lauko akmenų sienos, o šalia stūksantis magiškas aukuras puikuojasi savo galia. Dvarelio aplinką puošia unikalios skulptūros ir namelis „ant vištos kojelės“. Vkare mergvakarį švenčiančios merginos savo mergaitiškus pokalbius galės pratęsti ir bėsimėgaudamos karštu kubilu.
 
 
 
Raganaitė Brigita Jums gali suorganizuoti ir amatų popietes, kurių metu išmoksite vilnos vėlimo paslapčių, iš modelino pasigaminsite lėlę ar sėkmės talismaną.
 
Be to, visas dvarelyje „Pas Raganaitę“ praleistas akimirkas, įamžins profesonali fotografė – tai leis dar ilgai nepamiršti šio magiško vakaro!
 
Mergvakario programos laiką galima suderinti individualiai. O šiltuoju metų laiku, dvarelyje „Pas raganaitę“ bus pasirūpinta ir merginų nakvyne! Tad pirmyn įminti visas šios magiškos nakties paslaptis!
 
 
Konkatinė informacija:
 
Raganos Brigitos dvarelis
Vydūno al. 11, Vilkija
Tel. 8 601 44223
El. paštas brigita.raganele@gmail.com
 
Nuotraukas pateikė Raganos Brigitos dvarelis
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Kokios aprangos vestuvių svečiai turėtų vengti?

Kokios aprangos vestuvių svečiai turėtų vengti?

Jaunikio makiažas - kodėl jis būtinas?

Jaunikio makiažas - kodėl jis būtinas?

Ar tuoktis iš meilės tapo pernelyg didele prabanga?

Ar tuoktis iš meilės tapo pernelyg didele prabanga?

Banner