Banner

Apie tokį mergvakarį visada svajojote! Mergvakaris indėniškame Vinetu kaime!

Apie tokį mergvakarį visada svajojote! Mergvakaris indėniškame Vinetu kaime!
 
 
Vinetu kaimas – šiaurės Amerikos indėnų tradicijas puoselėjantis kaimas, kuriame įkurtas gyvosios indėnų istorijos muziejus po atviru dangumi. Tai patyriminis, aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio kaimas, autentiškai atkurtoje indėnų aplinkoje, įsikūręs vaizdingame Danės upės slėnyje, šalia Klaipėdos. Vinetu kaime Jūs nukeliausite atgal į praeitį, į laukinius šiaurės Amerikos vakarus, kur gyveno didžiųjų lygumų indėnai. Čia atgimstanti indėnų istorija ir legendos, vigvamuose, TIPI sklindanti indėnų būgnų muzika, mistiniai toteminiai stulpai, patyriminiai bei edukaciniai užsiėmimai atskleis indėnų išmintį ir Didžiosios Dvasios paslaptis, Mitakuye Oyasin.
 
 

Mergvakaris kartu su indėnais - tai, ko daugiau nepatirsi, o prisiminimuose išliks ilgam!

 
Puiki proga kartu su artimiausiomis draugėmis trumpam pabūti indėnėmis, pajausti indėnų mistinę aplinką bei unikalumą, dalyvaujant specialiai tam paruoštame indėno  rituale. Programa vyksta indėnų palapinėje TIPI, (šaltuoju metų laiku Bėgančio Mustango salūne). Programos metu pasipuošite veidus indėniškais simboliais ir indėniškais atributais. Kiekvienai merginai bus suteiktas indėniškas toteminis vardas, sužinosite indėnų gyvenimo paslaptis ir pareigas iki vedybų ir po vedybų. Naudojant indėnų būgnus, marakasus, tarškynes ir švilpynes kursime muziką, šoksime indėniškus šokius, medituosime.
 
Programos metu vyks apeigos ir ritualai per kurias kartu su šventąja ugnele pajausime ryši su viskuo kas mus supa. Taip pat dalyvausite šventos indėnų taikos pypkės rūkymo rituale. Magija ir burtai nusakys Jūsų ateitį bei turimas galias. Išbandymai laukia šaudymo iš archainių ginklų turnyruose, šaudant iš indėniško lanko ir indėniškos spjaudyklės.


 

Būgno ir ugnies šamaniškas ritualas

 
Ritualinėje indėnų palapinėje TIPI užkursime Šventąją ugnį, pagerbsime Didžiąją Dvasią ir amžiną savo ryšį su ja. Šio ritualo metu labiau pažinsime save ir savo tobulą esybę. Magiškos būgnų garsų vibracijos sujungia aukštybių ir požemių galias, suvienija protą ir kūną bei sutelkia dėmesį į esamos būklės priežastį. Būgnų ritmais žadinsime savo vidinį Aš. Ritualo metu veikia keturi gamtos elementai: oras, vanduo, ugnis ir žemė. Tai palaiminimo, dvasinio bei fizinio apsivalymo ritualas nuo to, kas nesiderina su Jūsų pilnatvės būsena. Šio ritualo metu žmogus ypač giliai atsipalaiduoja, leidžiasi į patyriminę vidinę kelionę, kurią lydi nuostabūs vaizdiniai, pojūčiai ir net vizijos bei praregėjimai, atsakantys į egzistencinius klausimus, kas aš ir kokia mano paskirtis šioje planetoje, kaip atrasti vidinę ramybę ir laimę.
 

 

Mergvakaris indėniškoje aplinkoje, pinant magiškas sapnų gaudykles

 
Tai puiki proga prisiliesti prie magiškų sapnų gaudyklių, ją nusipinti, įdėti palinkėjimą, papuošti Jūsų namus ar sukurti nuoširdžią dovaną draugui. Sapnų gaudyklė yra labai svarbus žmogaus talismanas, saugantis nuo naktinių košmarų ir blogos energijos. Apeigos metu, pinant sapnų gaudyklę, kartu bendrausime ir pasidalinsime žiniomis apie indėnų moterišką išmintį, kaip būti laimingai sukūrus šeimą, atliksime rato ritualą moteriškai energijai sukurti.
 
 
 

Daugiau pramogų:

 
  • Medinės pavėsinės ir stovyklavietės nuoma. Medinė pavėsinė, apsaugota nuo lietaus ir vėjo su stalais ir suolais. Taip pat įeina ir kepsninė, iešmai, aukuras, sporto (tinklinio, krepšinio, futbolo) ir žaidimų aikštelės.

  • Plaukimas baidarėmis ar kanojomis iki Vinetu kaimo, kur Jus pasitiks vietinė indėnų gentis (pasitikimo scenarijus derinamas). Ilgesni 4-6 val. aktyvaus poilsio maršrutai Danės arba Minijos upėmis.

  • Galimybė pernakvoti indėnų palapinėje TIPI.

  • Jodinėjimas ant žirgų (mustangų).

  • Šamaniškos savęs pažinimo apeigos, meditatyvios sąmonės ugdymas, savo baimių paleidimas, vaikščiojimas per žarijas.

  • Jogos ir kvėpavimo pratimai, kad galėtumėte nors akimirkai pabūti su pačiu savimi, su savo vidumi, atrasti ten slypintį gėrį, beribę meilę, nuraminti protą.

  • Indėnų apeiginė pirtis INIPI su ritualais. Tai nuostabus kūno ir sielos apsivalymo bei gydimo būdas, kurį indėnai naudoja jau tūkstančius metų. Po šios pirties ritualo pasijausite, tarsi būtumėte gimę antrą kartą, užplūs ypatingos jėgos bei patyrimai.

  • Amerikos indėnų virtuvės patiekalai bei gėrimai. Meniu suderinamas atskirai.

 

Senieji lakotai buvo išmintingi. Jie žinojo, kad atitolusio nuo gamtos žmogaus širdis pasi­daro kieta; jie žinojo, kad liovusis didžiai gerbti visa, kas gyva, visa, kas auga, netrukus sunyksta ir pagarba žmogui. Todėl gamtos vaidmuo auklėjant jaunuolį, ugdant jo jautrumą, buvo labai svarbus.
 
–  Lutheris Stovintis Lokys 
 
Kontaktinė informacija:
------------------------------
Internetinė svetainė: vinetukaimas.lt
El. paštas info@vinetukaimas.lt
Tel.:  860250008, 860204009
 
 
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Vinetu kaimas“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Kai automobilis tampa šventės puošmena!

Kai automobilis tampa šventės puošmena!

Vestuvinių gėlių atmintinė – kur jos dažniausiai naudojamos?

Vestuvinių gėlių atmintinė – kur jos dažniausiai naudojamos?

Nuotakos kosmetinė iš vidaus! Ką privalo turėti kiekviena nuotaka

Nuotakos kosmetinė iš vidaus! Ką privalo turėti kiekviena nuotaka

Banner