Banner

Irma ir Vidas. Meilė nugali visas kliūtis!

Irma ir Vidas. Meilė nugali visas kliūtis!
„Kodėl mums taip nutiko? Kodėl negalime turėti tokios šventės, apie kokią visada svajojome? Taip, pagal to meto galiojančias taisykles būtume galėję švęsti, tačiau mūsų artimiausi svečiai, gyvenantys užsienyje nebūtų galėję grįžti, tad nusprendėme, kad vestuvių be jų, mes nenorime.“ Taip savo pasakojimą pradeda Irma, kurios planuojamą šventę užklupo begalė išbandymų. Bet Juk meilė nugali visas kliūtis!
 
 
Vestuvės vyko birželio 12 dieną. Iš tikro turėjome tuoktis 2020.06.20, tačiau dėl pandemijos vestuves teko nukelti. Buvo daug streso, liūdesio ir ašarų. Toliau vyko ilgas ir sudėtingas derinimas, kada galime nukelti vestuvių datą, ar išvis bus galima švęsti? Visos paslaugos užsakytos, valdžia įstatymus leidžia tik mėnesiui į priekį... Galų gale išlaukėme verdikto, jog šventė gali vykti, svečiams turint galimybių pasus. Turėjome svečius raminti, jiems paaiškinti nustatytą tvarką, užsakyti Covid testus... Bet galų gale šventė įvyko ir ji buvo tokia nuostabi, kad tą dieną norisi išgyventi vėl ir vėl. Visi buvo išsiilgę švenčių, buvo pakylėti, skleidė šilumą ir meilę.
 
 
Šventę pradėjome planuoti prieš metus, iškart po sužadėtuvių užsakėme visas paslaugas. Per prisidėjusius papildomus metus, pakeitėme fotografą, tarp kitko jį pastebėjome, pamatę nuotrauką, kuri buvo ant žurnalo SANTUOKA viršelio! Tai „Dariaus fotografija“. Tada supratome, kad neverta taupyti, žymiai geriau negailėti kokybei.
 
 
Tuokėmės Telšių Katedroje. Rinkomės ne bažnyčią, o širdžiai mielą kunigą. Ceremonija praėjo taip jaukiai ir šiltai. Širdis džiaugėsi, kad mus tuokia kunigėlis, kurio pamokslų dar maža klausydavausi ištempusi ausis. Po ceremonijos turėjome mėgautis šampanu katedros kiemelyje, tačiau pylė kaip iš kibiro.... Fotografas sakė kad per 8 darbo metus tokio lietaus vestuvių metu nėra regėjęs. Taigi trys vyrukai sukibę, nekvėpuodami suėmė tą stalą su šampano sklidinomis taurėmis parnešė jį į kunigų kambarėlį, kuriame kunigas jau ruošėsi kitoms apeigoms...Kad ir ne taip ši dalis vyko, kaip tikėjomės, nė sekundei nepraradome geros nuotaikos, gėrėme ta šampaną tam kambarėlyje, priėmime svečių sveikinimus ir palaikymą, o po to išskubėjome į fotosesiją, kuri vyko Telšiuose prie Masčio ežero esančiame kupole, kadangi mums žutbūt reikėjo stogo, o po to klasika – Oginskių rūmai... Liudininkų globojami, su skėčiais ir nešama suknele, pasiekėme fotosesijos vietas.
 
 
 
Fotografas ir operatorius buvo tiesiog profesionalai, net ir esant tokiam orui, jautėmės ramiai ir užtikrintai. Šventė vyko šalia Plungės „Bičiulių“ sodyboje. Dekoru rūpinosi pati sodybos savininkė, rinkomės apvalius stalus, pastelines spalvas, dideles puokštes. Dekoras atspindėjo mus – jis buvo šiuolaikiškas, švelnus, nepompastiškas, tačiau įspūdingas.
 
 
 
Šilčiausias prisiminimas – ekstazė šokant su savo vyru artimųjų apsuptyje, belgiškų ugnelių tunelis ir gintaro dulkių metimas.
Geriausias sprendimas – pakeisti fotografą, ir vestuvinę suknelę, nusprendėme negailėti lėšų svarbiausioms gyvenimo nuotraukoms ir įvaizdžiui. Sprendimas daryti pasiruošimo fotosesiją viešbutyje , tai suteikia daug subtilaus jaudulio.
Blogiausias sprendimas – nemesti puokštės ir keliaraiščio. Tikrai geriau padaryti, negu numoti ranka ir po to save graužti. Negalima iš savęs atimti nė vienos emocijos.
Patarimai būsimiems jaunavedžiams Pasekite puslapius instagrame, tai tikrai suteikia žinių ir užveda ant kelio. Būkit šiuolaikiški, neklausykite aklai mamų ir tetų patarimų, nepamirškite, kad šventė jūsų. Būtinai imkite operatorių, patikėkite nuotraukos neperteiks tų emocijų, kurias išvysite video. Susitikite tik prie altoriaus, šios emocijos jau niekada negalėsite pakartoti, nėra nieko gražiau kai nuotaką atlydi tėtis, ar brolis, o jaunikis slapčia verkia ir džiaugiasi, kad niekas tuo metu į jį nežiūri.
Būkite atsipalaidavę, nes kokie būsite jūs, tokie bus ir jūsų svečiai. Mėgaukitės savo diena, nebijokite prašyti pagalbos, nelakstykite dėl smulkmenų pametę galvas. Viskas, ką galite padaryti dėl savo šventės, jau būsite atlikę, tądien tiesiog švęskite savo šventę, nes jus to verti.“
 
Nuotraukos: „Dariaus fotografija“
Savo istorija ir nuotraukomis pasidalino: Irma ir Vidas
Šaltinis: Santuoka.lt
 
SIŲSKITE EL. PAŠTU INFO@SANTUOKA.LT IR PASIDALINKITE SAVO VESTUVIŲ ISTORIJA PORTALE SANTUOKA.LT 
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Gretos ir Ramūno įžadų atnaujinimas po 10 santuokos metų!

Gretos ir Ramūno įžadų atnaujinimas po 10 santuokos metų!

Žurnalo viršelio istorija: Giedrės ir Simono vestuvių magija

Žurnalo viršelio istorija: Giedrės ir Simono vestuvių magija

Ketinate pasipiršti? Būdai, kaip ir kur tai padaryti

Ketinate pasipiršti? Būdai, kaip ir kur tai padaryti

Banner