Banner

Ieva ir Liudas. Trijų dienų vestuvės Italijoje

Ieva ir Liudas. Trijų dienų vestuvės Italijoje
„Tikiu, kad kiekvienas žmogus turi jam skirtąjį ir anksčiau ar vėliau jie susitinka. Taip nutiko ir mums su Liudu. Visą gyvenimą gyvenome vienas šalia kito, tačiau pirmą kartą susitikome užsienyje. Susitikome ir daugiau neišsiskyrėme. O beveik po metų draugystės – susižadėjome“ – lemtingą pažintį su savo gyvenimo vyru prisimena Ieva, kuri sutiko su portalo VESTUVIUPARTNERIS.LT skaitytojais pasidalinti savo vestuvių akimirkomis.
 
Nuo pat pradžių norėjome „kitokių“ vestuvių. Svajojome, kad mūsų vestuvės būtų neužmirštama šventė ne tik mums, bet ir mūsų artimiesiems. Todėl iš karto pradėjome svarstyti apie vestuves užsienyje. Domėdamiesi ir ieškodami informacijos susipažinome su Olga Raškauskiene – ši profesionalė mus iš karto sužavėjo, todėl jai ir patikėjome savo šventės planavimą. Vestuves nusprendėme surengti rojaus kampeliu žemėje vadinamame Amalfio pakrantės regione. Į šventę pakvietėme pačius artimiausius žmones ir norėjome, kad šios kelionės metu visi pabūtume kartu ir patirtume kuo daugiau naujų įspūdžių.
 
 
Vestuvių rytas prasidėjo anksti, bet labai lengvai ir ramiai. Pusryčiavome lauko terasoje be jokio nerimo ar skubėjimo. Atsisveikinau su sužadėtiniu ir susitarę susitikti prie altoriaus, nuėjome ruoštis šventei. Mano pasiruošimas vyko mūsų apartamentuose. Vizažistė Ana Procenko pasistengė, jog vestuvių dieną jausčiausi išties ypatingai. Ana buvo pirma ir vienintelė meistrė, apie kurią pagalvojau, kai nusprendžiau, jog reikės profesionalios pagalbos. Su mamos pagalba apsirengiau vestuvinę suknelę, o tėtis palydėjo mane link bažnyčios.
 
 
Tai buvo mažytė ir labai jauki bažnyčia išpuošta gėlėmis. Momentas, kai pirmą kartą susitiko mano ir Liudo žvilgsniai buvo išties stebuklingas! Artėjant link altoriaus skambėjo gyva muzika. Ceremonijos metu mūsų artimieji skaitė skaitinius, o mes negalėjome nustoti šypsotis.
 
Po ceremonijos, visiems keliaujant į viešbutį, praeiviai sveikino mus šūksniais ir plojimais. Viešbučio terasoje atsigaivinome gėrimais ir netrukus iškeliavome į fotosesiją.
 
 
Fotosesijos metu fotografė Vilma Deveikytė mums leido pasijusti tikrais modeliais, o rezultatas pribloškiantis – gavome tobulas nuotraukas.
 
Videografai „SYKER“ įamžinto visas svarbiausi šventės akimirkas ir emocijas. Abu su Liudu nesame dideli kamerų ir fotoaparatų mėgėjai, tačiau tą dieną filmuotis ir fotografuotis buvo vienas malonumas.
 
Ravello miestelis yra gana mažas ir visos gražiausios vietos yra pasiekiamos vos per kelias minutes pėsčiomis. Kol ėjome link sodų, vietiniai gyventojai ir turistai siuntė mums sveikinimus ir šypsenas bei mus fotografavo. Tai buvo taip nuoširdu ir gera, kai nepažįstamieji džiaugėsi kartu su mumis.
 
 
Prieš prasidedant vakarinei daliai pakeičiau suknelę ir paryškinau makiažą. Svečiai mus pasitiko terasoje, kur vietinis sūrio meistras gamino mocarelą ir pasakojo, kaip tai teisingai daryti. Kiekvienas iš svečių turėjo galimybę pabandyti pasidaryti savo mocarelos sūrį, kuris vėliau buvo patiektas vakarienės metu. 
 
Itališkas vakarienės meniu ir gyva itališka muzika vakaro metu buvo mūsų mažos svajonės išsipildymas.
 
Kitą dieną, visi išplaukėme į Positaną ir Amalfį. Oras buvo pasakiškas. Pasivaikščiojome, apžiūrėjome miestą, pasifotografavome ir pavakarieniavome. Paskutinę mūsų kelionės dieną dalyvavome picų vakarėlyje viešbučio terasoje. Vietiniai šefai mokino, kaip pasigaminti savo picą ir visi turėjo galimybę tai išbandyti. 
 
 
Tai buvo trys įspūdžių kupinos dienos, kurios įsiminė visam likusiam gyvenimui. Viso to nebūtų buvę be mūsų nuostabios profesionalų komandos iš Lietuvos, kuriai liksim amžinai dėkingi. Tai žmonės, kuriais pasitikėjome visu šimtu procentų ir jie visiškai viršijo mūsų lūkesčius.
 
 
Planuoti šias vestuves su Olga („Olga Studio - wedding in Italy“) buvo vienas malonumas. Ji suplanavo viską iki mažiausių smulkmenų – dekoravo, kūrė gyvų gėlių kompozicijas ir pasirūpino visais reikalingais formalumais.  
 
Vestuvės Italijoje buvo geriausias mūsų sprendimas, o Italija visada liks ta šalis, į kurią bus gera sugrįžti ir vėl viską išgyventi iš naujo. 
 
Savo istorija pasidalino Ieva ir Liudas
Nuotraukos: Vilma Deveikytė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Gintarė ir Gražvydas. Lyg iš pasakos!

Gintarė ir Gražvydas. Lyg iš pasakos!

Gabrielė ir Deividas. Elegantiška klasika dvelkianti šventė

Gabrielė ir Deividas. Elegantiška klasika dvelkianti šventė

Viktorija ir Giedrius. Rugpjūčio romantika

Viktorija ir Giedrius. Rugpjūčio romantika

Banner