Banner

Aktualiausios vestuvių tendencijos Lietuvoje 2022 metais

Aktualiausios vestuvių tendencijos Lietuvoje 2022 metais
Neseniai susižadėjote? Sveikiname! Tai tikrai vienas ypatingiausių momentų Jūsų gyvenime, dar ilgai išliksiantis atmintyje. Visgi, pasipiršimas ne tik atneša begalinį džiaugsmą tiek Jums abiem, tiek artimiesiems, bet ir yra priežastis, dėl kurios reiktų pradėti mąstyti ir apie pačias vestuves. Nors Jūsų šventė dar ir gali atrodyti kiek tolokai, tačiau pats laikas susipažinti su aktualiausiomis vestuvių tendencijomis Lietuvoje 2022 metais.
Žaluma
 
Posakis „Žalia, žalia — kur dairais“ tikrai puikiai tiks, apibūdinant 2022 metų vestuves bei jų dekorą. Ne paslaptis, jog žaluma vestuvių dekore jau ir dabar yra pastebima vis dažniau ir dažniau, tad ir kitą vestuvių sezoną ji tikrai niekur nesitrauks, o netgi priešingai — taps dar populiaresniu pasirinkimu. Žaluma bus puošiami stalai, laiptai, arkos ar pati ceremonijos vieta, kas itin pagyvins vestuvių atmosferą bei suteiks jai autentiškumo. Priklausomai nuo Jūsų norų ir poreikių, papildomai gali būti pridedamos ir norimos, ryškiaspalvės gėlės, tačiau net jei to ir nenorite, puikiai galima išsiversti ir be jų.
 
 
Žemės atspalviai
Dar viena tendencija, kuri tikrai bus pastebima ateinančiais metais, yra dekoras, susidedantis iš žemės atspalvių elementų. Visos spalvos, pradedant nuo švelnių smėlio atspalvių, pilkos ir baigiant kiek sodresne geltona ar raudona, bus aktualios. Labai patogu tai, jog nesvarbu, kurias spalvas pasirinksite dekoruoti savo šventę, visos jos tarpusavyje puikiai derės, tad tikrai nesunkiai galėsite pasiekti harmoningą bendrą vaizdą.
 
 
Elektroniniai kvietimai
Ekologija — be galo aktuali tema šių dienų pasaulyje. Atsižvelgdami į tai ir norėdami prisidėti prie gamtos saugojimo, jaunieji itin pamėgs elektroninius kvietimus. Negana to, kad toks kvietimų formatas yra draugiškas gamtai, taip pat jis yra ir gana ekonomiškas bei labai patogus, kadangi visą informaciją apie šventę galima akimirksniu nusiųsti bet kuriam Jūsų norimam žmogui, net ir gyvenančiam užsienyje, be jokių papildomų išlaidų. Žinoma, negalima sakyti, jog realūs kvietimai išnyks — tikrai ne. Kai kurioms poroms fiziniai kvietimai yra tiesiog daug mielesni širdžiai nei elektroniniai, tačiau net ir tokiu atveju bus ieškoma aplinkai palankesnių sprendimų, kas apims medžiagų pasirinkimą pakvietimams ir kitus aspektus.
 
 
Vestuvės atviroje erdvėje
Dėl pastarųjų metų įvykių ir vis atnaujinamų karantinų bei visų ribojimų, tikėtina, jog kitą vestuvių sezoną nemaža dalis jaunųjų nuspręs savo šventę organizuoti atviroje erdvėje. Ar tai būtų vestuvės ant jūros kranto, ar šventė miške — kad ir kokia lokacija bus pasirinkta, ji tikrai pasiteisins. Ne paslaptis, jog griežtesni karantino ribojimai yra taikomi uždaroms erdvėms, kadangi būtent jose yra didesnė tikimybė užsikrėsti virusu nei atvirose vietose. Žinoma, greičiausiai toks formatas bus aktualus tik šiltuoju metų laiku, tad, jei Jums patinka šventės atviroje erdvėje idėja, datą pasirinkite atsakingai — kuomet įprastai būna šilti, nelietingi orai.
 
 
Mažesnis svečių ratas
Kaip jau galėjote suprasti, pasaulinė pandemija tikrai padarė tam tikrą įtaką vestuvėms bei jų planavimui. Būtent dėl šios priežasties vis daugiau ir daugiau jaunųjų nusprendžia vieną svarbiausių dienų savo gyvenime atšvęsti su pačiais artimiausiais žmonėmis. Yra net pasitelkiamos šiuo metu gerai žinomos tam tikros vaizdo konferencijų ir pokalbių platformos, kurių pagalba svečiai, dėl tam tikrų priežasčių negalintys fiziniu būdu sudalyvauti šventėje, gali ją stebėti nuotoliniu būdu. Tiesa, verta paminėti ir tai, jog įprastai švenčiant ne tokiame dideliame žmonių rate, galima ir sutaupyti!
 
Turėkite omenyje, jog tikrai nebūtinai visas šias idėjas turite panaudoti ir pritaikyti savo šventėje. Atsirinkite tai, kas Jums abiem nuoširdžiai patinka ir ko norėtumėte vestuvėse — tik šiuo būdu galėsite susikurti tokią šventę, apie kurią svajojote!
 
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ketinate pasipiršti? Būdai, kaip ir kur tai padaryti

Ketinate pasipiršti? Būdai, kaip ir kur tai padaryti

Originalios ir unikalios vestuvių idėjos, kurias galėsite pritaikyti savo šventei

Originalios ir unikalios vestuvių idėjos, kurias galėsite pritaikyti savo šventei

Kaip aš save vertinu — kaip tai atpažinti?

Kaip aš save vertinu — kaip tai atpažinti?

Banner