Banner

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?
 
 
Kokia įsimintinų vestuvių formulė? Šventės vieta, gražios nuotraukos, skanus maistas, subtilus dekoras ir, žinoma, skoninga gyva muzika, atspindinti arba sukurianti šventės temą. Kaip pasirinkti atlikėją ir muzikinę programą, kuri suteiks šventei išskirtinumo? Šis klausimas kyla daugeliui porų planuojant savo svarbiausią šventę. Jau 12 metų koncertus privačiuose renginiuose organizuojanti agentūra „Rootslive“ (www.rootslive.lt) pataria planuojantiems šventę, kaip pasirinkti kokybiškus ir aktualius atlikėjus.
 
 
 

Pagalvokite apie vakarėlio muzikinę temą

 
Prisiminkite geriausius vakarėlius savo gyvenime – kada tai buvo, koks buvo jūsų amžius. Pagal tai galite pasirinkti ir teminę muziką. Visiems bus smagu pašokti pagal gyvai atliekamus mėgstamiausius jaunystės ir šių dienų hitus. Žinoma, svarbiausia jaunųjų vizija ir norai, tačiau reikia pagalvoti ir apie vyresnės kartos atstovus, todėl muzikinėje programoje rekomenduojama numatyti ir šiai auditorijai skirtų kūrinių, kurie dažnai labiausiai ir sujungia visą kompaniją. Atsižvelgdamas į tai „Rootslive“ muzikos agentūros vadovas Simonas Čepėnas siūlo rinktis teminius gyvos muzikos projektus su žymiausiais Lietuvos atlikėjais ir profesionaliais instrumentalistais. Galite pasirinkti projektą pagal muzikinį laikotarpį – septintąjį, aštuntąjį, devintąjį dešimtmetį ar šiuolaikinius populiariuosius pop ar roko muzikos hitus.
 
Nuotr. „Rootslive.lt“
 

Naujausios tendencijos privačiuose gyvos muzikos koncertuose

 
Pastaruoju metu į vakarėlius grįžta aštuntojo-devintojo dešimtmečio muzika, taip pat pastebima skoningo senojo lietuviško repertuaro grįžimo tendencija. „Rootslive“ siūlo įvairaus teminio repertuaro gyvos muzikos projektus. Norėdami vakarėlio reprezentuojančio devintąjį dešimtmetį galite pasirinkti programas „Superstylin’“ su Monika Liu arba „Rhythm Is A Dancer“ su Daiva Starinskaite iš grupės „Keymono“, o jei labiau linkstate prie universalaus aštuntojo dešimtmečio repertuaro – rinkitės projektą „Diskoteka su Egidijumi Sipavičiumi“ arba „Back To The Roots“ su Baiba. Norite eklektiškos programos iš įvairių dešimtmečių šokių muzikos – geriausiai pasirinkti projektą „Muzikos spalvos“ su Rūta Žibaityte, „Discotheque LIVE“ su Auguste Vedrickaite, pop latino muzikos prieskonį turintį projektą „Gettin’ Loud“ su Giedre Rimšaite, arba veržlųjį „Friday Feeling“ su Justinu Lapatinsku. Tikrai nereikia bijoti ir roko muzikos savo šventėje, ypač jei organizuojate festivalio tipo šventę, tokiu atveju labiausiai tinka populiariausias roko muzikos projektas „Rock Me Good“ su Auguste Vedrickaite ir geriausiais lietuvos roko instrumentalistais tarp kurių gitarų virtuozai Tomas Varnagiris ir Robertas Semeniukas arba grupė „Freaks On Floor“ su Justinu Jaručiu.
 
Nuotr. „Rootslive.lt“
 

Ką verta įsidėmėti užsakant gyvos muzikos projektą?

 
Dažnai pamirštama apie tai, kad privačiam koncertui reikalingas ir tinkami įgarsinimo ir apšvietimo sprendimai. Šias paslaugas rekomenduojama užsakyti tik iš ilgametę patirtį turinčių įmonių. Prieš pasirenkant techninės dalies tiekėjus geriausia pasidomėti jų įgyvendintais projektais, paprašyti nuotraukų, pasikonsultuoti su užsakomais muzikantais ar jiems tiks jūsų pasirinkta įgarsinimo ir apšvietimo įmonė, atkreipti dėmesį į vestuvių planuotojos ir dekoro meistrų rekomendacijas.
 
Nuotr. „Rootslive.lt“

 

Kaip sutaupyti užsakant privatų koncertą?

 
Geriausią kainos pasiūlymą gausite užsisakydami visas savo šventės muzikines dalis – gyvą muziką, įgarsinimo ir apšvietimo paslaugas, šventės didžėjų – iš to paties tiekėjo. Visas šias paslaugas greitai ir patogiai galite užsisakyti portale www.rootslive.lt.
 
Agentūros dirbančios privačių koncertų rinkoje gali pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, nes turi savo profesionalios technikos rezervus, patyrusius garso ir apšvietimo operatorius, puikiai pažįstančius muzikantus ir žinančius kiekvieno projekto techninius reikalavimus. Patyręs koncertų organizatorius, žinodamas techninius poreikius ir vakarėlio dekoro temą gali pasiūlyti tinkamiausio apšvietimo projektus, pateikti vizualizacijas bei jas įgyvendinti.
 

Kiek kainuoja kokybiška gyva muzika?

 
Kokybiškų gyvos muzikos projektų kainos gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų, o profesionalaus koncerto įgarsinimo ir apšvietimo kainos priklauso nuo konkrečios renginio erdvės ir bendros jaunųjų šventės vizijos.
 
Muzika mus lydi visur nuo pirmųjų žingsnių, neretai muzikinis takelis skambėjęs vestuvių šventės koncerto metu tampa ir viso šventės filmo takeliu, todėl verta pasirūpinti gerais prisiminimais.
 
 
 
Gyvos muzikos projektai renginiams „Rootslive“
www.rootslive.lt
Tel. +370 616 07593 , +370 694 51623
 
 

 

 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė gyvos muzikos projektai renginiams „Rootslive.lt“.
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Kiek iš tiesų kainuoja vestuvės?

Kiek iš tiesų kainuoja vestuvės?

Jauki Renatos ir Arnoldo vestuvių šventė!

Jauki Renatos ir Arnoldo vestuvių šventė!

Akvilės ir Gedimino svajonių ir meilės šventė

Akvilės ir Gedimino svajonių ir meilės šventė

Banner