Banner

Tobula vestuvių fotosesija – ką turi žinoti jaunieji!

Tobula vestuvių fotosesija – ką turi žinoti jaunieji!
 
Nuotraukos – tai vienas iš nedaugelio materialinių atributų, kuris Jums liks po vestuvių šventės ir primins svarbiausias jos akimirkas – tad renkantis vestuvių fotografą, tikrai nereikėtų taupyti. Su vestuvių fotografu jauniesiems reikės praleisti nemažai laiko, todėl tai turi būti žmogus, su kuriuo malonu bendrauti, nebaisu paklausti jo patarimo. Profesionalus, daug patirties turintis fotografas tikrai žinos, ką patarti jauniesiems, kad šventės eiga būtų kuo sklandesnė. Fotografė Olesia Michalovskaja portalui vestuviupartneris.lt atskleidė savo patarimus, kuriais dalinasi su būsimais jaunavedžiais, kad vestuvinės nuotraukos būtų tobulos, o prisiminus fotosesijos akimirkas iš veido dar ilgai nedingtų šypsena.
 

Planuokite laiką!

 
Jei artimieji prieš ceremoniją turi atvykti pas Jus į namus, susitarkite, kad jie pasirodytų likus vos pusvalandžiui iki išvažiavimo arba prieš pasiruošimo pabaigą – kitu atveju, tikėtina, kad pasiruošimo metu Jūsų ramybę drums visai nereikalingas šurmulys. 

Artimieji neturėtų Jusų trukdyti, klausinėdami kelintą išvyksite, kur, kada važiuosite ir t.t. Pasiruošimo metas, ypač kai makiažas ir šukuosena yra daromi namuose, turi būti atsipalaidavimo ir mėgavimosi metas.

Jei šventės dieną yra planuojama aplankyti daug vietų – turėkite omenyje, kad vis tiek kur nors pavėluosite. Todėl, kad būtų ramu, planuodami savo šventės eigą skirkite papildomų 10-20 minučių vėlavimui.
 
Vestuvinė fotosesija gali užtrukti nuo 1 iki 3 valandų, tačiau, kaip ir visiems kitiems vestuvių dienos užsiėmimams, fotosesijai reikėtų skirti šiek tiek papildomo laiko, kad nereikėtų skubėti ir viskas vyktų sklandžiai.
 
  
 

Būkite viskam pasiruošę

 
Net jei Jūsų bateliai atrodo labai patogūs, turėkite ir atsarginę batelių porą. Jei renkatės tarp gražios ir patogios avalynės – geriau rinkitės patogią. Geriausia, jei per ceremoniją avėsite išsvajotuosius batelius, o fotosesijai gamtoje ir šokiams vakaro pobūvyje pasirinksite patogesnę avalynę.
 
Vestuvių dieną nuotaka su savimi turėtų turėti kosmetinę, kurioje būtų reikalingiausi daiktai (veidrodėlis, lūpdažis ar lūpų blizgis, pudra, plaukų lakas, segtukai plaukams, žirklės, adata, siūlai, atsarginės pėdkelnės ir pan.). Labai svarbu, kad kosmetinėje būtų pudra, kadangi blizgus veidas nėra gražu. Vestuvių dieną gali būti karšta – tikrai palengvinsite sau gyvenimą, jei turėsite vėduoklę.
 
Skėtis gali apsaugoti ne tik nuo lietaus, bet ir nuo karščio. Nėriniuotas skėtis puikiai tinka karštą dieną, o paprastas (geriausiai baltas, arba spalvine gama prie vestuvių temos tinkantis) skėtis apsaugos nuo lietaus ir užtikrins smagius kadrus.
 
Reikėtų pasirūpinti, kad po santuokos ceremonijos jauniesiems šampano nereikėtų gerti iš baltų vienkartinių puodelių. Parduotuvėse tikrai galima rasti plastikinių taurių imitacijų, kurios nedūžta, o atrodo ne ką blogiau už tikras stiklines taures.
 
Būtinai pasiimkite su savimi vandens – juo galėsite ne tik atsigaivinti, bet ir prireikus nusiplauti rankas, kai neturėsite sąlygų apsilankyti vonios kambaryje.
 
Jei per Jūsų vestuves nėra planuojamas piknikas, turėkite su savimi užkandžių. Alkani jaunieji greitai pavargsta, o pavargusiems sunkiau džiaugtis vakarinės dalies linksmybėmis.
 
 
 
 

Kad nuotraukos būtų nepriekaištingos

 
Nuotraukų grožį lemia ne tik išskirtinės fotografavimosi vietos, bet ir Jūsų nuotaika. Vestuvių dieną svarbu atsipalaiduoti ir būti savimi. Kadrus pagyvinti gali ir įvairios dekoracijos. 
 
Prieš ir po vestuvių ceremonijos liudininkai turėtų eiti šiek tiek toliau nuo jaunųjų, kadangi, nuotraukose už jaunųjų per arti einantis liudininkai neretai sudaro susidvejinimo efektą. Geriau ateiti į salę ir laukti jaunųjų, o išeinant leisti jauniesiems išeiti paskutiniams. 
 
Žiedą maukite lėtai ir jei nesiseka iš pirmo karto, žiedo negrūskite ant piršto ar nesiraukykite tai darydami. Nepilnai užmautą žiedą nesunkiai pasitaisysite patys ir niekas to nepastebės.
 
Sveikinimams pasirinkite kuo didesnę erdvę ir iš anksto pagalvokite kaip turėtų stovėti svečiai. Po ceremonijos pagalvokite, kur gerti šampaną: venkite stovėjimo aikštelių, šaligatvių ir panašių vietų – tai atrodys labai nešventiškai.
 
Geriau daugiau laiko skirkite vestuvinei fotosesijai be draugų ir svečių – tai padės Jums atsipalaiduoti, o fotografas galės susikoncentruoti tik į Jus. Su artimaisiais ir draugais galite įsiamžinti prieš pradėdami jaunųjų fotosesiją. Taip pat, pagalvokite ir apie tai, ką Jums fotografuojantis turėtų veikti pulkas, liudininkai ar kiti Jus lydėsiantys vestuvių dalyviai.
 
Turėkite omenyje, jog tiesioginė saulė nėra gerai – šešėlyje Jums bus paprasčiau ir maloniau fotografuotis: nereikės raukytis nuo saulės ir nuotraukose atrodysite daug geriau.
 
Vestuvių vakarinėje dalyje svarbu, jog jaunieji sėdėtų tokioje vietoje, kur jie būtų aiškiai matomi, o aplink būtų pakankamai erdvės. 
 
Tortą pjauti geriausia taip, kad visi aplinkiniai (bei fotografas) galėtų tai aiškiai matyti ir būtų šioks toks priėjimas.
 
Jei Jūsų svečiai į vestuves atvyko su savo fotoaparatais, fotosesijos metu jie neturėtų dalyvauti, o ceremonijos metu nesimaišyti, nes jie gali matytis nuotraukose. Stovėti priešais fotografą – reiškia būti kadre.
 
 
 
 

Kad vestuvių nuotraukose būtumėte gražūs

 
Daugelis nuotakų prieš vestuves nori gražaus įdegio. Tačiau nereikėtų persistengti – per daug įdegusi oda gali netikti prie šviesių apdarų ir prie išbalusio jaunikio. Taip pat reikėtų pasirūpinti, kad įdegis būtų tolygus ir nesimatytų maudymosi kostiumėlio žymių. 
 
Neeksperimentuokite su plaukų spalva ir/ar jų kirpimu bent mėnesį iki vestuvių. Taip pat, jokių eksperimentų su nauja kosmetika ar grožio procedūromis likus mažiau nei dviem savaitėm iki šventės. 
 
Prieš vestuvių dieną nuotaka ir jaunikis turi gerai išsimiegoti. Tai gali būti sudėtinga, tačiau darbus susidėliokite taip, kad turėtumėte laisvą vakarą. Ir, žinoma, dieną prieš vestuves – negerkite alkoholinių gėrimų, nevalgykite sūrių ir riebių patiekalų.
 
Jaunikio baltų marškinių atspalvis turėtų atitikti nuotakos suknelės atspalvį – išskyrus atvejus, kai jaunoji renkasi dramblio kaulo ar šampaninę suknelę, tuomet marškinius vertėtų riktis pieno baltumo spalvos.
 
Jeigu nusprendėte segėti nuometą, pasistenkite su juo būti kuo ilgiau, o ne tik ceremonijos metu. Jei nuometas dedamas ant palaidu plaukų, paprašykite, kad toje vietoje, kur jis tvirtinsis plaukai būtų surišti gumyte – tokiu atveju, segtukams nebus kur nuslysti ir nuometo nereikės nuolat taisyti.
 
 

Kiti svarbūs dalykai, apie kurios reikėtų pagalvoti


Fotografui nurodykite bent porą mobiliųjų telefonų numerių, kuriais per vestuves galima būtų su Jumis susisiekti (jaunosios telefonas nesiskaito, nes tikriausiai neturės su savimi). Telefoną verta palikti pabrolio kišenėje ar pamergės rankinėje. Tegul jis ar ji prižiūri tvarką ir atsakinėja į skambučius.
 
Taip pat, jei per Jūsų vestuves yra planuojama važiuoti didesnius atstumus (50km. ir daugiau) – mašinų nerekomenduojama puošti gyvomis gėlėmis.
 
Jei vestuvės vyksta bažnyčioje pasidomėkite ar kunigas leidžia fotografuoti iš visur. Taip pat, išsiaiškinkite ar prieš vestuvinę ceremoniją Jums reikės eiti pas kunigą pasirašyti, ar atvykę prie bažnyčios iš karto galite eiti į ceremoniją.
 
Jei draugai planuoja po vestuvių ceremonijos mesti žiedlapius, centus ar ryžius – tai reikėtų daryti atsargiai. Taip pat prisiminkite, kad centai ir ryžiai ne pats geriausias variantas mėtymui. Centai gali sužeisti, o ryžius labai sunku iškrapštyti iš jaunosios šukuosenos.
 
Po vestuvių ceremonijos, įsitikinkite, jog vyriausioji pamergė ir pabrolys/liudininkai/tiesiog draugai, stovėtų šalia Jūsų, kadangi Jums bus dovanojamos puokštės, kurias vieniems išlaikyti bus gana sunku.
 
Na ir, žinoma, svarbiausias patarimas – planuokite šventę ne kitiems, bet sau ir tokią, kurią norėsite prisiminti visą gyvenimą! Vestuvės yra Jūsų šventė! Džiaukitės ir mylėkite vienas kitą!
 

 


 
Kontaktinė informacija:
-------------------------------------

Olesia Michalovskaja

Tel: +370 685 27907

El. paštas: michalovskaja@gmail.com

Facebook: Olesia Michalovskaja Photography 

Internetinė svetainė: michalovskaja.com

 
 
 
 
Nuotraukos: Olesia Michalovskaja
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Koks vestuvinių nuotraukų stilius Jums labiausiai tinka?

Koks vestuvinių nuotraukų stilius Jums labiausiai tinka?

7 būdai vestuvių šventės metu pabūti tik dviese

7 būdai vestuvių šventės metu pabūti tik dviese

6 lempučių panaudojimo būdai dekoruojant šventes

6 lempučių panaudojimo būdai dekoruojant šventes

Banner