Banner

Vestuvių dovanų idėjos: ką dovanoti jauniesiems, tėveliams ir liudininkams?

Vestuvių dovanų idėjos: ką dovanoti jauniesiems, tėveliams ir liudininkams?
Artėjantis vestuvių sezonas pilnas ne tik meilės, džiugesio, pakilių emocijų, bet ir nerimo. Tiek jaunuosius, tiek vestuvių dalyvius dažnai glumina ne vien meilės šventės organizavimo dilemos, bet ir klausimas – kokiomis dovanomis vestuvių proga nustebinti jaunuosius, liudininkus ir tėvelius? Norint palikti neišdildomą įspūdį, tenka pasukti galvą, kas būtų apgalvota, praktiška ir ilgam įsirėžtų atmintyje. Taigi, kad šie klausimai kamuotų kuo mažiau ir dovanų rinkimo procesas būtų kuo sklandesnis, vestuvinių dovanų idėjomis pasidalinti sutiko keramikos studijos „Menoja“ įkūrėjos Inetos Vaitiekūnienė bei Daiva Stakvilevičienė.
 
 
 
Jaunuosius nustebinkite nestandartiniu pinigų įpakavimu 
Pinigai popieriniuose vokeliuose – jau praeitis. Vestuvininkams dovanojant pinigus su idėja prisidėti prie jų svajonių ir naujo gyvenimo pradžios išpildymo, verta pagalvoti apie kūrybiškesnius būdus. Atsižvelgiant į tai, „Menoja“ asortimente galima rasti kolbeles ir dėžutes pinigams, kuriose piniginė dovana atrodys subtiliai ir šiuolaikiškai.

Svarbu paminėti tai, kad elegantiškos kobelės, puoštos asmeniniais graviruotais palinkėjimais, keraminėmis gėlėmis ar angelėliais, išėmus pinigus, gali tarnauti ir kaip žavinga namų dekoracija. Tiek tuščia, tiek pripildyta prieskoniais ar žiedlapiais, kolbelė gali atgimti naujam gyvenimui praktine ar estetine prasme jaunavedžių namuose.

Jei pinigų įpakavimui norisi dar daugiau subtilumo, galima rinktis ir žavingas, rankų darbo dėžutes pinigams arba lininius vokelius. Svajingai atrodančiose keraminėse, kartotinėse dėžutėse, puoštose keraminiais elementais ar net lininiuose vokeliuose, piniginė dovana taps dovanos akcentu, nes patrauks dėmesį bei iškart parodys jūsų rūpestingumą dovanos įpakavimui. Svarbiausia tai, kad taip pat kaip ir kolbelės, dėžutės pinigams su nuoširdžiais palinkėjimais taip pat gali būti pritaikomos buityje, kaip taupyklė ateities svajonėms. 
 
 
 
Gėlės niekada neišeis iš mados, tad dovanokite nevystančias
Gėlės įprastai tampa kiekvienos šventės akcentu, nesvarbu, tai būtų gimtadieniai, sukaktuvės ar vestuvės. Deja, nors paprastai gyvos gėlės žavingiausios, skleidžia nuostabų aromatą, jos nėra pačios praktiškiausios, tad norint išsaugoti dalį jų, vienintelis būdas – puokštę džiovinti. Visgi norintiems alternatyvų, nemarumo ir šiuolaikiško akcento triados, verta pagalvoti apie nevystančias keramines gėles.
 
Originali pateiktis, ilgaamžiškumas ir modernumas – nevystančių keraminių gėlių svarbiausias akcentas. Laikomos namie šios gėlės taps ne tik puikiu interjero akcentu, bet taip pat ir jautriu, subtiliu prisiminimu apie meilės šventę.
 
Kad derėtų bet kuriuose namuose, „Menoja“ siūlo tamsias ir šviesias, dramblio kaulo spalvos, keramines gėles, kurių žiedų skersmuo gali siekti net 9 centimetrus. Įspūdingos puokštės yra gaminamos rankomis, iš baltojo molio, padengiant jas glazūra ir papuošiant aukso detalėmis. Štai kodėl su meile pagamintos ir iš meilės dovanotos keraminės gėlės namuose gali užsilikti metų metus ir niekad neatsibosti dėl savo unikalumo, kuriuo savo namus nori pripildyti kiekvienas. 
 
 
 
Nustebinkite rankų darbo šeimos židiniais
Norint išsiskirti dovanos unikalumu, šiandien taip pat tampa vis populiariau dovanoti rankų darbo šeimos židinius. Tai – ypač svarbus reliktas naujos šeimos susikūrimo šventėje. Šeimos židinys reiškia palaiminimą, pritarimą bei palaikymą, kuriame susipina ir tradicijos. Dovanojant šeimos židinį, tėveliai savo atžaloms perduoda savo šeimos židinio kibirkštėlę.

„Menoja“ asortimente galima rasti itin platų šeimos židinių pasirinkimą. Juos puošia subtilūs lotoso ar rožių žiedai. Švelni šeimos židinių spalva užtikrina, kad kiekvienuose namuose šie židiniai ras savo vietą ir puikiai derės kaip ilgaamžiškas, originalus akcentas, liudijantis jaunavedžių šeimos tvirtybę ir vertybes.

Šeimos židiniai – unikalaus dizaino žvakidės – turės praktišką paskirtį ir nuolat primins apie jaunavedžių sąjungą bei iš kartos į kartą perduodamas šeimos vertybes. 
Šalia unikalių šeimos židinių visada galima pridėti ir elegantiškai atrodančias paauksuotas keramines lėkštutes žiedams bei taurių skirtukus.
 
 
 
Dovanos tėveliams ir liudininkams – nuo albumų, elegantiškų namų kvapų iki porcelianinių angelų
Norint nustebinti tėvelius ir liudininkus, taip pat yra aibė dovanų, kurios bus ilgaamžiškos bei primins ypatingiausias gyvenimo akimirkas, idėjų. Svarbiausia pagalvoti, kas idealiausiai atlieptų tėvelių ir liudininkų poreikius. Galbūt meilės šventės progai įprasminti labiausiai tiks linu ir keramikos akcentais dabinti fotoalbumai ar aromatingą aurą namuose kuriantys prabangūs namų kvapai bei kvepiančios dekoracijos? Pastarosios dovanos yra praktiškos bei labai mėgstamos namų jaukumą kuriančių žmonių tarpe. Šventiniuose albumuose kolekcionuojamos nuotraukos suteiks simboliškumo, o namų kvapai ar kvepiančios dekoracijos sukurs neeilinę namų atmosferą, kurią vertina kiekvienas.
 
Žinoma, tėvelius ir liudininkus taip pat galima apdovanoti ir namus saugančiais, ginančiais ir globojančiais angelais, kurie yra vienas populiariausių pasirinkimų. Jaukumu, darna ir meile spinduliuojantys angelai yra puiki alternatyva žodžiams: „aš tave myliu“, „tu man rūpi“, „aš visada būsiu šalia“. Svarbu tai, kad angelai „Menoja“ asortimente yra gaminami iš kokybiško porceliano, kuris padeda užtikrinti, kad angeliukai atrodys itin pabangiai.
 
 
 
Jei norisi dar praktiškesnės dovanos, visada galima rinktis ir ypatingo grožio keraminius „Menoja“ indus. Be jokios abejonės jie ne tik puikiai derės buityje, tačiau sykiu primins ir ypatingą meilės šventės momentą, kurio emociją spinduliuos keraminis indas. „Menoja“ asortimente puikuojasi žavingos tortinės, unikalios vazos, puodeliai, dubenėliai, taupyklės, dėžutės, kurias galima pritaikyti įvairioms paskirtims ir kt. 
 
 
Kad ir kokią dovaną parinksite tėveliams ar liudininkams iš „Menoja“ asortimento, tai be abejonės taps ne tik unikalia, žavinga, bet ir praktiška dovana, kuri ne tik spinduliuos meile, bet taip pat puoš namus, atliekant praktišką funkciją.
 
MENOJA
Tel. +370 682 43408
 
Straipsnį paruošė ir nuotraukas pateikė „Menoja“
Šaltinis Santuoka.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
5 knygos, kurias būtina perskaityti, jei ruošiatės santuokai

5 knygos, kurias būtina perskaityti, jei ruošiatės santuokai

10 vestuvinių dovanų, kuriomis džiaugtųsi kiekviena pora

10 vestuvinių dovanų, kuriomis džiaugtųsi kiekviena pora

5 dažniausiai nuotakų užduodami klausimai

5 dažniausiai nuotakų užduodami klausimai

Banner