Banner

Vestuviniai šeimos židiniai – estetika, deranti bet kokio stiliaus namuose

Vestuviniai šeimos židiniai – estetika, deranti bet kokio stiliaus namuose
Vestuviniai šeimos židiniai – sutverti „žydėti“ matomiausioje namų vietoje! Šiluma ir žaluma alsuojanti vasara – vestuvių metas. Šios šventės tradicijos ir mados keičiasi, tačiau svarbiausi papročiai net ir šiuolaikiškose vestuvėse visada užima ypatingą vaidmenį. Tėvų perduodamas uždegtas šeimos židinys – tai dviejų žmonių darnios, meile pripildytos sąjungos ir jos ilgaamžiškumo simbolis, kuris bus perduodamas iš kartos į kartą. Kokie svarbiausi aspektai ir į ką reiktų atkreipti dėmesį, renkantis šią vestuvių dovaną jaunavedžiams, kalbamės su keramikos studija „Menoja“.

 

 

Estetika, deranti bet kokio stiliaus namuose. Dažnai tėvai arba artimieji, kurių atsakomybėje yra šeimos židinio perdavimas, rūpinasi, kad jis derėtų prie dabartinių jaunavedžių namų interjero. Keramikos studijos „Menoja“ įkūrėjos nuoširdžiai kviečia į šį pasirinkimą leistis kaip į meno kūrinio paiešką ir dėmesį sutelkti į labiau klasikinius, nenuvertėjančius vestuvinio židinio variantus.
 

 

 
Neretai po šventės sulaukiame jaunųjų žinučių, kurie lieka sužavėti tokiu šeimos narių pasirinkimu. Jau daugiau kaip Jau 15 metų „Menoja“ kūrybos namuose gimsta elegantiškos, plazdančios keraminės dovanos įvairiomis progomis, interjero detalės, paveikslai. Pats maloniausias komplimentas – kad šioje studijoje gaminiai sukurti širdimi, kai šeimos židiniais džiaugsis 3 ar net 4 šeimos kartos.

 

 

Mes tikime, kad šeimos, kurios į kasdienybę įsileidžia simbolius, kuria tik jiems reikšmingas tradicijas, ritualus – yra daug tvaresnės ir lengviau pereina per kažkokius gyvenimo sunkumus, nesėkmes. Juk kaip gražu, kai jauna šeima, ypač atsiradus vaikams, per Šv. Kalėdas, vestuvių metines, kitas jiems reikšmingas progas vėl ir vėl uždega šeimos židinyje liepsną – it priminimą, kad jų sąjunga prasidėjo nuo jų dviejų ir jų širdyse gyvenančio neblėstančio jausmo.

 

 

 

Šeimos židinys turėtų būti pastatomas matomiausioje šeimos vietoje ir naudojamas nuolat, tik taip šis atributas taps daugiau nei daiktu, o ir darnos, šeimos ritualų elementu bei įgys visai šeimai simbolinę prasmę. „Menoja“ kūryboje – amžinas žydėjimas.

 

 

Baltojo molio keramikos dirbinių studija „Menoja“ – turi išskirtinį, atpažįstamą braižą, turėti kryptį, kurioje galėtų pasiekti aukščiausią kokybę. Žydintys šeimos židiniai, paveikslai naujakuriams, įvairios dovanos vestuvių, krikštynų proga, keraminės gėlių puokštės, palinkėjimų angelai, taurių skirtukai – visi turi tą patį braižą, stilistiką ir netgi jausmą. Didžiuojamės, kad ilgus metus tą tikrumą su savimi nešasi ir mūsų klientai, kurie sugrįžta būtent mūsų gaminio.

 

 

MENOJA
Tel. +370 682 43408
menoja.lt
FB MENOJA
 
Straipsnį paruošė ir nuotraukas pateikė „Menoja“
Šaltinis Santuoka.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ką dovanoti jauniesiems vestuvių proga?

Ką dovanoti jauniesiems vestuvių proga?

Vyriškas vestuvinis kostiumas – Jūsų sėkmės garantas!

Vyriškas vestuvinis kostiumas – Jūsų sėkmės garantas!

Nuotakos įvaizdis 2023 m. – ką pataria profesionalai

Nuotakos įvaizdis 2023 m. – ką pataria profesionalai

Banner