Banner

Ką būtina žinoti užsakant vestuvinius fejerverkus?

Ką būtina žinoti užsakant vestuvinius fejerverkus?
 
Vargu, ar rasite kitą tokį vaizdą, kuris suteiks Jums tokį stiprų ir ryškų įspūdį, kaip fejerverkas. Kerinti ugnies jėga vienu metu prikausto tūkstančius žiūrovų, stebinčių spalvingą šou. O kas gali būti gražiau ir įspūdingiau už muzikinį fejerverką bet kuriai Jūsų gyvenimo progai: nesvarbu ar tai būtų vestuvės, kita įsimintina gyvenimo data, norite nustebinti savo mylimą žmogų ar net pasipiršti (fejerverkas gali būti paįvairintas degančiu užrašu su jos/jo vardu). Tai didinga, kerinti savo grožiu ir nepaliekanti abejingų šventės kulminacija! Apie tai, ką svarbu žinoti renkantis fejerverkus Jūsų šventėms, pasakoja specializuota fejerverkų parduotuvė „Piromax.lt“.
 
  

Ką būtina žinoti prieš užsisakant fejerverkus?

 
Fejerverkus pirkite tik specializuotose parduotuvėse „Piromax.lt“. Pirotechnikos gaminiai Lietuvoje yra sertifikuojami CE Europos Sąjungos ženklais, todėl būsite tikri dėl produkto kokybės ir jausitės saugūs. Taip pat labai svarbu įvertinti vietą, kurioje ketinate paleisti fejerverkus – įvairūs pirotechnikos gaminiai kyla į skirtingą aukštį. Kampiniams efektams reikia erdvės, o sausą vasarą reikėtų vengti efektų nusileidžiančių iki žemės.
 
Prieš rinkdamiesi fejerverkus, žinokite savo biudžetą – jeigu jis yra nedidelis, specialistai gali sujungti kelis fejerverkus ir padaryti komplektą, kuriame fejerverkai suveiks vienas paskui kitą, uždegus tik vieną kartą. Jūsų pageidavimu specialistai sujungs patikusius gaminius vietoje, o efektus išsirinksite patys, pažiūrėję filmuotą medžiagą.
 
Esant didesniam biudžetui jau patariame užsisakyti profesionalų fejerverką, kurį atliks specialistai. Profesionalų fejerverką galime atlikti bet kuriame Lietuvos kampelyje: miesto aikštėje, prie ežero ar sodybos. Nuo vietos priklauso pirotechnikos transportavimo bei leidimų derinimo kaštai. Jei norite nustebinti ir pradžiuginti savo šventės svečius, rinkitės mažiausiai 3 minutes trunkantį fejerverkų šou. Jei turite savo mėgstamą dainą – fejerverkas gali būti atliktas jai grojant. Kiekvienas fejerverko šūvis, jo kalibras, iššovimo aukštis, išsiskleidžiančios ugnies gėlės forma ir spalva bus parinkti pagal Jūsų pageidavimą atsižvelgiant į programai skiriamą biudžetą.
 
 

Kiek kainuoja fejerverkai?

 
Specializuotoje parduotuvėje „Piromax.lt“ rasite platų pažangiausių gamintojų daugiašūvių baterijų pasirinkimą, kurių kaina svyruoja nuo 20 iki 400-500 euru bei, žinoma, kitų pirotechnikos gaminių.
 

Kokios yra fejerverkų rūšys? Ką turėtume žinoti apie naujausias fejerverkų tendencijas ir naujoves?

 
Reikėtų žinoti, kad fejerverkai nebūtinai turi šaudyti naktį – galima naudoti dieninius spalvotus fejerverkus (spalvotų dūmų ir tarškančio garso efektai) arba konfeti (iššaunančios spalvotos popierinės juostelės ir įvairių formų popieriniai karpiniai, pavyzdžiui širdelės, kurios žaismingai padengia šventės vietą). Jei vestuvės kuklios ir vyksta tik dienos metu – tai puikus būdas suteikti puikių šventinių emocijų Jūsų svečiams. Taip pat šiuo metu mėgstami vadinamieji „viduramžių“ arba „sodo fejerverkai“. Tai ant specialių stovų tvirtinamos besisukančios figūros arba didžiulės širdys.
 
Nauja tendencija – muzikinis fejerverkas, kai kiekvienas fejerverko efektas derinamas su muzikinio kūrinio dalimis. Labai gražus gestas, kai jaunikis padovanoja nuotakai fejerverką pagal tik jiems abiems svarbią dainą.
 
Kiekvienais metais atsiranda naujų fejerverkų efektų ir spalvų. Prieš kelis metus buvo madingi kuo įvairesnių spalvų efektai, ilgą laiką populiarus „cracklingo“ efektas (tarškantis garsas skleidžiantis fejerverkui), o šiuo metu populiarūs vienos spalvos – auksinės arba sidabrinės – bet skirtingų efektų fejerverkai. Naujiena – citrininė ir oranžinė spalva. Ir, žinoma, vis dar labai populiarūs mėlynos spalvos fejerverkai.
 
 

Kokias klaidas žmonės daro užsisakydami fejerverkus?

 
Pirma ir pagrindinė klaida, kurią daro žmonės – perka ar užsakinėja fejerverkus iš nepatikimų šaltinių. Pirkite fejerverkus tik specializuotose parduotuvėse „Piromax.lt“ arba užsisakykite profesionalų fejerverką iš UAB „Fejerverkų Parduotuvė“. Taip pat labai svarbu, kad prie fejerverkų būtų pridėta lietuviška instrukcija. Turime tikrai daug nelegalios technikos, kuri atvežama iš užsienio. Jeigu matote nelietuvišką instrukciją – tai pirmas požymis, kad tai gali būti nelegalus pirotechnikos gaminys. Na ir galiausiai, nepirkite fejerverkų atvirose prekybos vietose, nes dėl drėgmės fejerverkai gali būti pažeisti ar net sugadinti.
 
UAB „Fejerverkų parduotuvė“ kartu su internetine parduotuve „Piromax.lt“ nuspalvins Jūsų šventę ir pasirūpins, kad ji būtų neužmirštama. Šioje srityje dirbame jau 20 metų, turime pačią naujausią įrangą, prekiaujame kokybiška sertifikuota produkcija iš geriausių pasaulinio lygio gamintojų. Mes galime surengti įspūdingą fejerverkų šou ne tik Vilniaus mieste, bet ir už jo ribų – Jūsų pageidaujamoje vietoje.
 
Kreipkitės į mus ir mes su malonumu padėsime Jums pasirengti Jūsų šventei bei pasiūlysime Jums geriausią variantą, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, lūkesčius ir vietą, kurioje planuojama šventė. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl individualūs pasiūlymai leis įgyvendinti įvairius Jūsų norus ir paliks nepakartojamą įspūdį. Mūsų specialistų dėka Jūs ilgai prisiminsite mūsų organizuotą fejerverkų šou!
 
 
 
Kontaktinė informacija:
Tel. +370 652 20884
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė fejerverkų parduotuvė „Piromax.lt“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 

 

Atgal
4

  
Susiję straipsniai
4 originalios vestuvių pramogų idėjos!

4 originalios vestuvių pramogų idėjos!

Kokias gėles rinksimės 2018 metų vestuvėms?

Kokias gėles rinksimės 2018 metų vestuvėms?

Banner