Banner

Mylinčių širdžių žvaigždes įžiebia „BLIKO“ fejerverkai

Mylinčių širdžių žvaigždes įžiebia „BLIKO“ fejerverkai

Vestuvės – įsimintina, ypatinga ir jaudinanti šventė. Juk tai dvejoms mylinčioms širdims svarbiausias įvykis gyvenime. O kad ši šventė taptų nepakartojama, papuoškite ją BLIKO pirotechnikos elementais, kurie sukels tikrus jausmų fejerverkus, šviesiančius ryškiai ir karštai.

Vestuvinis fejerverkas. Juk tai stebuklas. Tūkstančiai žvaigždžių danguje, kurios sužibs netikėčiausiomis spalvomis ir degs besileisdamos žemyn, kad jaunavedžiai galėtų sugalvoti šimtus slapčiausių norų, o jų svečiai – linkėjimų būsimai šeimai.

Pirotechnikos profesionalų BLIKAS vestuviniai fejerverkai gali būti įvairių dydžių, proporcijų, vykti lauke ar patalpoje. Juos gali lydėti Jūsų mėgstama muzika, jie gali visus pavergti ugnies magija ir energetika. Tai ne tik salvės danguje, tai ir konfeti, serpantinai, liepsnų vėduoklės, ugnies spjaudyklės, deglai... Viskas priklauso nuo vestuvių scenarijaus ar artimųjų parengtos staigmenos. Vestuvinis fejerverkas gali būti netikėta, bet labai maloni dovana jaunavedžiams.

Šventinės puotos metu fejerverkai galėtų papuošti svarbiausius vestuvių momentus. Pavyzdžiui, pirmąjį jaunavedžių šokį. Tai viena romantiškiausių akimirkų, kuri gali vykti auksinės ugninės sienutės fone ar leidžiantis serpantinams. Torto pjaustymo svarbą jau galima palydėti ugninių fontanų pliūpsniais, fejerverkų liepsnelėmis ir lyg šampano purslai trykštančiomis įvairaus aukščio šviesomis.
Šventės kulminacijai – kvapą gniaužiantis vestuvinis saliutas. Jis gali įsižiebti jungtuvių žiedais, jaunavedžių vardais ar jų inicialais. Gali lyg jaunosios puokštė pražysti margaspalviais bijūnų, chrizantemų, astrų žiedais ar leistis baltomis ievų kekėmis. Toks ugninis šou paskelbs Jūsų meilės pažadą visam pasauliui. Paskelbs Jūsų didelio kelio pradžią, nušviestą danguje pirotechnikų įžiebtomis žvaigždėmis.
Fejerverkų profesionalai BLIKAS visada pasirengęs gražiausiomis žvaigždėmis papuošti Jūsų šventę.
Straipsnį paruošė ir nuotraukas pateikė: www.blikas.lt

    

Atgal
3

  
Banner