Banner

Vestuvių svečių suknelių etiketas – pažiūrėkite, ką rengtis šį pavasarį!

Vestuvių svečių suknelių etiketas – pažiūrėkite, ką rengtis šį pavasarį!
 
 
 
 
Ar gavote pakvietimą į vestuves šį pavasarį ir nežinote, ką rengtis? Tada pažiūrėkite šį stiliaus gidą ir sužinosite daugiau apie šio sezono tendencijas bei etiketo patarimus!
 
 
 
 
 
 
Ilgos ir midi suknelės – kokius modelius rekomenduojama rinktis?
Vestuvėms turi tinkamai pasiruošti ne tik būsimi jaunieji, bet ir šios šventės svečiai! Ar jus pakvietė į pavasarį vykstančias vestuves, tačiau dar neturite tam tinkančios suknelės? Tada čia sužinosite daugybę patarimų, kurie padės surasti tobulą variantą, kuris pritrauks jums ne vieną komplimentą. Taigi, ką verta žinoti?
 
Populiarus pasirinkimas šiam pavasariui – ilgos ir midi ilgio suknelės. Tokie modeliai yra labai elegantiški ir tikrai tinka pavasarį vykstančioms vestuvėms, kai norite kartu su pažįstamais švęsti jų meilės dieną. Pavyzdžiui, net ir klasikinės klostuotos suknelės atrodys labai stilingai, jeigu pasirinksite jums tinkantį atspalvį. Ar ieškote šiuo metu itin populiaraus modelio? Tada galite išbandyti sukneles su petnešėle ant vieno peties – tai suteiks jūsų aprangai išskirtinumo, tačiau vis tiek atitiks etiketo patarimus.
 
Daugybę itin stilingų ilgesnių suknelių jau dabar galite rasti čia: https://modivo.lt/c/moterims/drabuziai/sukneles-ir-kombinezonai/vakarines-sukneles. Peržiūrėkite naujausią kolekciją bei specialius pasiūlymus ir išsirinkite tokią suknelę, kuri tobulai atitinka jūsų norus. 
 
 
 
Ar trumpos suknelės tinka vestuvėms?
Nemažai vestuvių svečių pagalvoja apie tą patį klausimą – ar į šią šventę galima rengtis trumpas sukneles? Taip, nebent nuotaka paprašė kitaip, tačiau yra keli patarimai, kurie padės išsirinkti tikrai tinkamą variantą. 
Dažniausiai reikia laikytis taisyklės, kad suknelės gali būti trumpos, bet jos neturėtų būti „klubo“ stiliaus – rinkitės elegantiškus ir klasikinius modelius, kurie nepritrauks per daug dėmesio iš kitų vestuvių svečių.
 
Ar ieškote tobulo varianto iš būtent tokio tipo suknelių? Tada prekės ženklas Pinko iš MODIVO.lt turi daugybę elegantiškų modelių toms pirkėjoms, kurioms labiau patinka trumpesnės suknelės. Pavyzdžiui, šį sezoną vykstančioms vestuvėms puikiai tiks įvairių pastelinių spalvų trumpesnės suknelės – šviesiai rožinės, melsvos ir kitų panašių atspalvių.
 
Kaip priderinti stilingus aksesuarus prie pasirinktos suknelės?
Kai išsirinksite savo tobulą vestuvių svečio suknelę, reikia pagalvoti ir apie kelis aksesuarus. Žinoma, nereikia jų išsirinkti per daug, nes taip galite net ir netyčia „užgožti“ nuotaką! Taigi, kokius paprastus ir stilingus aksesuarus verta turėti su savimi šios šventės metu?
 
Tikrai nesuklysite, jeigu su savimi turėsite prie suknelės tinkančią nedidelę rankinę. Ten galėsite laikyti visus svarbiausius smulkius daiktus (telefoną, namų raktus ir kitus), todėl galėsite patogiau mėgautis vestuvių švente. Pavyzdžiui, galite rinktis Guess rankines internetu ir taip ne tik išsirinkti itin stilingą aksesuarą, bet ir sutaupyti pinigų!
 
Taip pat galite pasirinkti vieną didesnį aksesuarą arba papuošalą. Pavyzdžiui, tam tiks auskarai, vėrinys arba stilingas laikrodis. Jeigu pasirinksite tinkamai, tada vieno tokio papuošalo tikrai užteks!
Vestuvėms reikia gerai pasiruošti – išsirinkite elegantišką suknelės modelį, patogius batelius ir priderinkite vieną arba du aksesuarus, o tada jau galėsite mėgautis šia puikia švente kartu su draugais arba šeima!
 
 
 
Straipsnį paruošė ir nuotraukas pateikė – Modivo.lt
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
5 ženklai, kad esate pasiruošę santuokai

5 ženklai, kad esate pasiruošę santuokai

5 dažniausiai nuotakų užduodami klausimai

5 dažniausiai nuotakų užduodami klausimai

2 patarimai, kaip rasti geriausią nuotakos rankinę pavasariui ir vasarai

2 patarimai, kaip rasti geriausią nuotakos rankinę pavasariui ir vasarai

Banner