Banner

Patarimai, kaip išsirinkti vestuvinį tortą

Patarimai, kaip išsirinkti vestuvinį tortą
 
Ko gero visose vestuvėse būna vestuvinis tortas. Tačiau renkantis jį iškyla nemažai klausimų.

Kaip išsirinkti tinkamą pagrindinį saldaus stalo akcentą padės Jums Jūratės Gulbiniens tortai, atsakydami į dažniausiai keliamus klausimus.

 
 
1. Kokio svorio reikėtų daryti vestuvinį tortą?
Renkantis torto svorį reikėtų žinoti kiek svečių turėsite savo šventėje. Dažniausiai vienam žmogui yra skiriama nuo 100 iki 200 g. torto. Tad žinodami svečių skaičių ir padauginę iš šio svorio, žinosite kokio svorio reikia torto.

2. Kelių aukštų rinktis tortą?
Aukštų kiekis priklauso nuo Jūsų pasirinkto torto svorio. Dažniausiai vieno aukšto tortai būna 2-3 kg. Dviejų aukštų tortai dažniausiai prasideda nuo 3-4 kg. Didėjant aukštams didėja ir torto svoris, nes pirmas aukštas turi būti tvirtas ir sunkus, kad atlaikytu kitus aukštus ir nesupliukštų. Populiariausi dviejų aukštų tortai.
 

3. Kokį skonį pasirinkti?
Skoniams išsirinkti geriausias sprendimas užsisakyti degustacinius rinkinius, kad neskubėdami galėtumėte degustuoti ir išsirinkti tinkamą. Renkantis kelių aukštų tortus galima rinktis kelis skirtingus skonius, tačiau reikia žinoti, kad pirmiems aukštams reikėtų rinktis tvirtesnius tortus. Tokie tortai dažniausiai būna pagaminti iš sviestinio kremo, kaip pvz Napoleonas.

4. Ant kokio padėklo bus tortas?
Paprastai tortai būna pateikiami ant vienkartinių padėkliukų. Norint, kad tortas atrodytų labai gražiai, siūlome rinktis veidrodinius padėklus ar stovus. Pasirinkus stovą, galite ant jo dėti kelių skonių tortus. Arba tortą ir kitus išsirinktus desertus.
 
 
 
Štai antroji dalis, dažniausiai iškylančių klausimų renkantis vestuvinį tortą
1. Kaip papuošti tortą?
Renkantis torto puošimą, labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį, kokia bus šventės tematika. Jei šventė bus ruošiama be temos, tuomet rinkitės torto puošimą, labiausiai Jums patinkantį. Dabar populiariausi nuogi (,,Nude”) tortai, dekoruoti sausainiais, uogomis ar gėlėmis. Puošimą rinktis galite iš įmonės siūlomo katalogo arba parodyti savo surastą internete puošimo pavyzdį.

2. Kokia torto forma?
Torto forma priklauso nuo to, kokį puošimo pavyzdį išsirinkote. Populiariausi apvalūs tortai, 1-3 aukštų.Taip pat, vis labiau populiaru tampa rinktis vieną tortą ir šalia mažus tortukus. Tortas paliekamas vestuvinio torto pjaustymo ceremonijai, o likę tortukai svečiams. Tai labai patogus ir estetiškas būdas pateikti vestuvinį tortą, nes nereikia pjaustyti, o ir vaizdas lėkštėje atrodys kur kas gražiau.
 

3. Kaip saugiai pristatyti tortą į šventės vietą?
Kadangi vestuvių sezonas būna vasara, tad oras čia toks pat karštas, kaip jaunųjų meilė. Kaip pristatyti tortą, kad jis neištirptų ir būtų toks pat gražus, kaip ką tik pagamintas? Kreipkitės į kepėjus, dauguma jų teikia pristatymo paslaugas. Specialiomis mašinomis, kuriose yra šaldytuvai, saugiai pristatys Jūsų tortą į šventės vietą. Svarbiausia pateikti kepėjams tikslius duomenis, kur reikalingas torto pristatymas, bei išsiaiškinti, kur saugiai ir šaltai jis galės stovėti iki pjaustymo ceremonijos.

4. Ar vis tik užteks torto?
Jei Jūsų šventės dalyviai dideli smaližiai, verta pagalvoti, ar užteks savo šventės saldų stalą papuošti tik tortu. Galite išsirinkti ir kitų saldžių desertų. Šakočiai, skruzdėlynai, šimtalapiai, keksiukai, kanelės, įvairūs sausainiai. Gausus asortimentas Jūsų nuostabiai šventei!
 

Ir pabaigai nepamirškite – kad skaniausi vestuviniai, gimtadienio, šventiniai tortai yra – J. Gulbinienės įmonės garantas. Užsukite, pakambinkite, paragaukite ir užsisakykite. Tikime, kad išsirinkti savo šventės saldaus stalo desertus Jums bent kiek palengvėjo. O jei dar iškilo kokių klausimų, galite kreiptis į mūsų meistrus, ir mes būtinai Jums padėsime!
 
 
JŪRATĖS GULBINIENĖS TORTAI IR PYRAGAI
Mus rasite Kaune ir Vilniuje – ADRESAI
Tel. +370 670 00087
El.p. jurate@tortai-pyragai.lt
tortai-pyragai.lt     
FB Jūratės Gulbinienės tortai ir pyragai 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė Jūratės Gulbinienės įm.
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Patarimai, kaip susodinti svečius vestuvėse

Patarimai, kaip susodinti svečius vestuvėse

2022 metų vestuvių tendencijos

2022 metų vestuvių tendencijos

Išskirtinės sudėties desertai – Jūsų išskirtinėms vestuvėms!

Išskirtinės sudėties desertai – Jūsų išskirtinėms vestuvėms!

Banner