Banner

Naujiena – spalvoti spragėsiai vestuvėse!

Naujiena – spalvoti spragėsiai vestuvėse!

 

Visiems, ieškantiems įdomių, originalių ir nekasdieniškų užkandžių vestuvių šventei, rekomenduojame pasidairyti po „Popcorn Lab“ meniu. Neįtikėtina, kiek įvairių skonių gali nugulti ant kuklaus spraginto kukurūzo ir pakylėti jį iki rafinuoto, egzotiško ir gurmaniško užkandžio. Saldūs, sūrūs, šokoladiniai, karameliniai, kavos skonio, aštrūs ir įvairiaspalviai spragėsiai – puikus, lengvai transportuojamas ir serviruojamas gardėsis, padėsiantis išspręsti dilemą, kuo pavaišinti svečius po tuoktuvių ceremonijos.
 
 
 

Vaišės vestuvių ceremonijos vietoje

 
Pirmosios vestuvių vaišės dažniausiai vyksta iš karto po tuoktuvių ceremonijos, kai tradiciškai pakeliamos putojančio gėrimo taurės ir dėkojama į ceremoniją atvykusiems artimiesiems bei draugams. Kuo juos pavaišinti? Dažniausiai ceremonijos vyksta bažnyčioje, miesto rotušėje, santuokų rūmuose arba civilinės metrikacijos skyriuje, tad reikalingi užkandžiai, kuriuos būtų paprasta atsivežti ir jie nereikalautų ypatingo serviravimo. Spragėsiai – puiki išeitis! Atsivežti ir vaišinti svečius jais galima tiesiai iš dailių pakuočių, kuriose „Popcorn Lab“ spragėsiai ir pardavinėjami. Sunkiausia bus išsirinkti spragėsių skonius, nes jų daugiau nei 50! Prie putojančio gėrimo itin dera uogų skonio spragėsiai: braškių, mėlynių, juodųjų trešnių, vyšnių ar vynuogių. Egzotiški palydovai bus tropinio kokoso skonio spraginti kukurūzai. Nemėgstantiems saldumynų, pasiūlykite įvairių sūrių skonio spragėsių: parmezano, nacho, čederio. Tostui už jaunavedžius pikantiškumo suteiks baravykų skonio kukurūzai.
 
 

Gurmaniškos vestuvių salelės

 
Net jei ir nuspręsite vestuvių svečius vaišinti prie ilgo bendro stalo, pagalvokite apie keletą gurmaniškų salelių šventės erdvėje. Suraskite vietos vaikų užkandžių ir desertų staliukui ar barui, prie kurio galima būtų užsisakyti ne tik įdomų gėrimą, bet ir gardžių užkandžių. Tai galėtų būti viena iš šventės pramogų – rinkti geriausiai prie jaunavedžių kokteilio derantį spragėsių skonį. Prie kavos baro tiesiog būtinas indas su kavos skonio (švelnios arba stiprios) spragėsiais, padidinsiančiais gėrimo malonumą. O vaikai tikrai įvertins spragėsių karutį ar kioskelį, kuriame patys iš spalvingų dėžių galės pasisemti spragintų kukurūzų. Jiems tikrai patiks saldainių, bananų, obuolių, karamelės ir šokolado arba šokoladinio batonėlio su žemės riešutais skonio kukurūzai, taip pat klasikiniai saldūs ir sūrūs spragėsiai. Jais mažuosius svečius vaišinti galima drąsiai, nes „Popcorn Lab“ spragėsiai gaminami be GMO ir transriebalų.
 
Dar viena puiki idėja, į šventės vietą sugužėjusius svečius, laukiančius grįžtančių jaunavedžių ir vaišių, užimti bei pavaišinti simbolišku užkandžiu, pavadintu „Gyvenimas sūrus, saldi tik meilė“. Maisto vežimaitis, jame didelis dubuo su sumaišytais sūriais ir saldžiais spragėsiais, gražios popierinės dėžutės su jaunavedžių inicialais – semi, ragauji ir sužinai – meilės ar gyvenimo kliuvo daugiau.
 
 

Padėka svečiams

 
Ar dar vis gaji „vestuvių pyrago“ tradicija? Torto gabaliuką ar šakočio dalį nėra lengva supakuoti, o svečiui transportuoti. Daili dėžutė su spragėsiais – pagelbės ir čia. Nieko nereikia pjaustyti, rūpintis dėžutėmis – spragėsiai supakuoti sandariai ir estetiškai. Puikus užkandis pakeliui į namus! Ant indelio su spragėsiais galima priklijuoti etiketę su internetine nuoroda, kur bus patalpintos vestuvių nuotraukos ar vaizdo įrašai. Taip pratęsite šventinę nuotaiką ir peržiūrą pagardinsite skaniais užkandžiais. Beje, čia būtina paminėti dar vieną „Popcorn Lab“ spragėsių privalumą: juos galima įsigyti iš anksto – skanūs ir traškūs spragėsiai išlieka net iki 3 mėnesių.
 
 

„Popcorn lab“ meniu

 
Tai kamuoliuko formos spragėsiai, padengti įvairiais gardžiais priedais ir maistiniais dažais. Būtent apvali spragėsio forma, skirtingai nuo „drugelio“ formos kinoteatrų spragėsių, labai tolygiai pasidengia karamele, šokoladu ir kitais pagardais.
 
Saldųjį meniu sudaro karameliniai, šokoladiniai, saldainių skonio ir speciali „Gourmet“ linija. Karameliniai – tai ne tik karameliniai, bet ir karameliniai su pienišku šokoladu, su dvigubai daugiau karamelės ir karameliniai su šiek tiek druskos kristalų. Šokoladiniaiapgaubti juodojo, pieninio bei baltojo šokolado plutele. Saldainių skonio spragėsiai burnoje sproginėja vaisinėmis bombytėmis. Bananai, vynuogės, braškės, apelsinai, obuoliai, citrinos, vyšnios, mėlynės – tikime, kad kiekvienas ras mėgstamiausią. Šioje kategorijoje gerbėjų tikėsis ir aštraus cinamono, „Toffee“, vanilės, „Pina Colada“ ir „Buble Gum“ spragėsiai. „Gourmet“ spraginti kukurūzai gardinami išskirtiniais pagardais ir ypatingais, aukščiausios kokybės ingredientais. Šioje linijoje – stiprios bei švelnios kavos skonio spragėsiai.
 
Egzotiški skoniai nukels ir į Meksiką, ir į Pietryčių Aziją, ir į kaimą, ir į vasarą. Netikėti skoniai padės atrasti spragėsius iš naujo. Būtent šie, BBQ, „Buffalo Breath“, kajeno, bekono, medaus ir garstyčių, acto ir druskos, „Hot and Spicy“ (ir ta dar ne viskas…), spragėsiai demonstruoja kukurūzo universalumą ir gebėjimą susidraugauti su pačiais netikėčiausiais pagardais. Itin populiarūs spragėsiai su skirtingais sūriais (čederio, nacho, baltojo čederio, parmezano). Sūris ir spragėsis – netikėtai harmoningas ir, ką čia slėpti, tiesiog tobulas derinys.
 
„Popcorn Lab“ atstovai teigia, kad šis meniu nėra baigtinis, jis bus pildomas dar įdomesniais skoniais. Tačiau svarbiausias pažadas vienas – spragėsių meniu niekada neatsiras vietos transriebalams ir produktams su GMO. „Popcorn Lab“ misija – tik tai, kas tikra: tikri prieskoniai, tikra druska, tikri skoniai.
 
info@popcornlab.lt
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Popcorn Lab“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
2020 metų vestuvinių suknelių tendencijos!

2020 metų vestuvinių suknelių tendencijos!

Šiuolaikiška nuotaka: madinga ar stilinga?

Šiuolaikiška nuotaka: madinga ar stilinga?

Banner