Banner

Stilingos ir šiuolaikiškos, kas? Kaimiškos vestuvės!

Stilingos ir šiuolaikiškos, kas? Kaimiškos vestuvės!
 
Standartinio stiliaus vestuvės, tai pavyzdys, kuris dažnai labai įprastas ir metai iš metų atidirbtas, štampuojamas masiškai kiekvieną vestuvių sezoną su nedideliais nukrypimais nuo įprastos normos. Su visais „privalomais“ atributais, be kurių tarsi neįmanomą pilnavertiškai sukurti šeimos. Auksinė taisyklė – genialumas slypi paprastume. Ir norint išsiskirti, nebūtinai reikia išbandyti ką nors visiškai naujo. Kartais užtenka atsigręžti į seną ir pasitelkus fantaziją, kūrybą, o gal ir profesionalius dekoratorius, sukurti pačius gražiausius savo šeimos starto prisiminimus. Pasaulyje, pastaraisiais metais, neatslūgsta kaimiško stiliaus vestuvių paklausa (angl. „rustic“).
 
Šiam stiliui įgyvendinti bene svarbiausi atributai: sodyba (fantastiška, jei tai Jūsų protėvių sodyba, su autentiška ir savita istorija), medinis namas, ir senus laikus menančios, natūralios detalės bei aplinka, pasižyminti brandžiais medžiais. Visa tai subtiliai apjungus, šventė virsta išties originalia ir įsimintina. O kad išpildyti šią temą, tikrai neprivaloma į šią puokštę įtraukti 3 dienas ir naktis varginančių užstalės tradicijų su finale neišvengiama „piršliažudyste“.
 
 
 
Tad mūsų taikinyje – šiuolaikiškos, stilingos, kaimiškos vestuvės. Ir laimei, kad mūsų krašte dar galima gana lengvai rasti ir gal net savo artimiausioje aplinkoje vietą, kuri puikiai tiktų tokiai tematikai įgyvendinti. O kas gali būti gražiau už priesaiką, ištartą aplinkoje, kur vaikystėje leidai vasaras?
 
Jei Jūsų protėvių sodyba neišlikusi, o gal ji tokia apleista, kad ją prikelti kelių valandų ceremonijai – misija neįmanoma, autentiška sodyba „Molinkė“ laukia Jūsų stilingų ir kaimiško stiliaus vestuvių su visais šiai tematikai reikalingais atributais – autentiška šimtamete, iš kartos į kartą perduodama istorija, mediniais pastatais, molinės sienos fragmentais bei brandžiais beržais.
 
 
 

Ši sodyba – puikus pasirinkimas!

 
Kaimiško stiliaus vestuvių vietą sufleruoja pats pavadinimas. Ir jei neturite galimybės organizuoti šventę senoje tėvų ar senelių kaimo sodyboje, sodyba „Molinkė“, esanti nuošalesnėje vaizdingoje vietoje, gali tapti puikiu sprendimu. Sodyba suteikia daug laisvės ir galimybių realizuoti jūsų idėjas bei sukurti ypatingas, temą atspindinčias erdves ceremonijai, savo ir svečių pramogoms ir ypač fotosesijai. Čia Jūs galėsite patirti daugybę jaukių sentimentų. Bet, tuo pačiu, sodyba nėra pernelyg toli nuo šventei galimai reikalingų aptarnavimo įmonių, serviso.
 
Čia Jūs galėsite išnaudoti gamtos ir civilizacijos privalumus. Kaip žinia, lietuviški orai mįslingi ir net užsisakę giedrą orą savo šventei, išlošite turėdami planą „B“. Šioje sodyboje, Jūs galite išdėstyti staliukus ar vieną bendrą stalą tiek lauke, tiek estetiškoje, dengtoje, šildomoje terasoje, talpinančioje 80 žmonių. Jums nereikės rūpintis pavėsinėmis, nes terasą supa beržai, suteikiantys ryškų smaragdinį pavėsį bei nuostabų foną Jūsų šventinei fotosesijai.
 
Pasirinkę šią autentišką, jaukią sodybą, gaunate lanksčias galimybes tiek dekoracijoms, tiek šventės aptarnavimui pagal savo pageidavimus ir šventės temą. Sodyboje apstu netikėtų erdvių, kurias galėsite išnaudoti bei sukurti kampelius ir kompozicijas savo bei svečių fotosesijai ar net sukurti pramogines zonas.

Į šventės scenarijų vakare galėsite įtraukti ir laužą. Jis ne tik sušildys svečius, bet ir suteiks jaukumo. Prie jo galėsite vakaroti bei sušokti savo vestuvinį šokį. O kur dar pramogos ir atrakcijos? Gal net gintaro dulkių ceremonija, ugnies šou, o patiems išradingiausiems – šalia esančiame tvenkinuke – šviesos ir vandens programa.

Be abejo, saulėlydis, rugių laukai, išsaugota ūkinio pastato molio siena gali virsti įstabiu fonu fotosesijai ir padės sukurti bei įamžinti jums svarbias akimirkas, kurias išsaugosite visam gyvenimui.
 
Pasirinkę švęsti šioje aplinkoje, greičiausiai rinksitės ir sezonines, galbūt, darželio ar laukų gėles, kurios puikiai įsilies į bendrą simfoniją. Lengva ir žavinga – juolab, kad vietinės gėlės nereikalauja krištolinių vazų, jas puikiausiai pakeis dekoruoti stiklainiai, kurie sukurs bendrą stilistiką ir tuo pačiu leis sutaupyti.
 
Sodyba turi įrengtą romantišką apšvietimą, tad jums teliks pasirūpinti fakelais ar žvakėmis, ar sukurti šviečiančią plūduriuojančią salą su jūsų inicialais tvenkinuke.
 
Didžioji Jūsų diena, pasirinkus kaimo stilių, taps išties įsimintina, o ir už draugišką kainą. Ką sutaupote dekoracijoms, tą galite panaudoti sukurti reginiams ir emocijoms. Šio stiliaus vestuvėms tinka viskas: šieno kubai ir kupstai, kelmai, žibintai, stiklainiai, varpai, įvairiausi rakandai, medinės dėžės ir statinės, maišinis audeklas, lino draperijos bei daug virvės.
 
Pasirinkę „Molinkę“, originaliai kursite savitą šventės stilių ir savo pavyzdžiu įrodysite sau ir visiems, kad vestuvės kaime gali būti stilingos ir gražios.
 
 
Kontaktinė informacija:
-----------------------------
Sodyba „Molinkė“
Tel. 8 682 51305
Adresas Jackonių k. Pakruojo r., Šiaulių Apskritis
Internetinė svetainė: dariausstatyba.lt/sodyba-molinke/
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė sodyba „Molinkė“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Mudu du ir rožinis automobilis. Gabrielės ir Vaidoto šventės akimirkos

Mudu du ir rožinis automobilis. Gabrielės ir Vaidoto šventės akimirkos

Didžiausios nuotakų klaidos renkantis vestuvinę suknelę

Didžiausios nuotakų klaidos renkantis vestuvinę suknelę

Vestuvės dėl aplinkinių spaudimo? Kodėl santuoka turėtų būti tik dviejų žmonių reikalas?

Vestuvės dėl aplinkinių spaudimo? Kodėl santuoka turėtų būti tik dviejų žmonių reikalas?

Banner