Banner

Kaip nugalėti stresą vestuvių dieną?

Kaip nugalėti stresą vestuvių dieną?
Nors vestuvių diena yra viena gražiausių ir ypatingiausių gyvenime, visgi dažnai per ją jaunieji patiria daug streso. Didelis aplinkinių dėmesys, noras, jog viskas pavyktų pagal planą, jaudulys prieš ceremoniją ar pirmasis vestuvių šokis — tai yra viskas, kas gali sukelti papildomą nerimą. Būtent dėl to šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kaip nugalėti stresą vestuvių dieną.
 
 
Paprašykite pagalbos
Be abejo, kiekviena nuotaka nori, jog vestuvių diena praeitų pagal planą. Tačiau dažnas galvojimas tik apie tai, jog viskas pavyktų, tikrai neišeina į naudą. Kad streso galėtumėte išvengti ar bent kiek jį sumažinti, paprašykite pagalbos artimųjų, kurie galėtų atlikti tam tikrus likusius darbus vestuvių dieną, pavyzdžiui, paslaugų tiekėjams įduoti reikiamas pinigų sumas už atliekamas paslaugas. Be to, jei turite galimybę, galite pasidomėti ir koordinatorės paslaugomis, kuri vestuvių dieną pasirūpins viskuo — nuo puokštės paėmimo iki vestuvinės suknelės pataisymo, einant link altoriaus. Tokiu būdu galėsite jaustis ramiau, jog viskas bus padaryta ir nieko nepamiršite, bei atsipalaiduoti.
 
 
Nepamirškite pavalgyti
Kadangi vestuvių dieną veiklų tikrai netrūksta, dažnai jaunieji net neturi laiko, kada galėtų užkąsti. Tai — viena didžiausių klaidų, kadangi didelis alkis gali privesti prie blogos savijautos ir blogos nuotaikos, papildomo streso. Dėl šios priežasties susidėliokite savo dienotvarkę taip, jog kas porą valandų turėtumėte bent keliolika minučių užkąsti. Užkandžiams puikiai tiks energijos suteiksiantys batonėliai, riešutai, vaisiai ar iš vakaro pasiruošti sumuštinukai. Visa tai užtikrins, jog jaustumėtės geriau.
 
Suplanuokite pertraukas
Vestuvių diena įprastai tikrai būna ilga. Nuo rytinio pasiruošimo iki vėlyvų šokių su artimais žmonėmis — visa tai tikrai pareikalaus nemažai jėgų. Planavimo specialistai rekomenduoja, planuojant dienos eigą, į ją taip pat įtraukti ir pertraukėles. Jų metu galėsite skirti keletą minučių tik sau, atsikvėpti ir psichologiškai pasiruošti kitoms vestuvių dalims, pavyzdžiui, ėjimui prie altoriaus, svečių pasitikimui ar pirmajam šokiui.
 
 
Nesureikšminkite nesklandumų
Be abejo, linkime, jog vestuvių dieną nepatirtumėte jokių nesklandumų, tačiau net ir jiems atsitikus, nesusikoncentruokite į tai ir be reikalo nesigadinkite sau nuotaikos. Greičiausiai viską pavyks išspręsti ar surasti alternatyvą. Negana to, vietoje nervinimosi geriau pagalvokite, kiek daug artimųjų susirinko kartu su Jumis atšvęsti Jūsų poros meilę.
 
Prisiminkite vestuvių tikslą
Jei visgi jausite didžiulį stresą vestuvių dieną, pasistenkite nukreipti mintis, galvojant, kaip stipriai mylite savo antrąją pusę ir kaip norite praleisti visą likusį gyvenimą su juo ar ja. Sutelkus dėmesį į priežastį, kodėl išvis norite tuoktis, visos smulkmenos nebeatrodys tokios reikšmingos. Taigi, tikimės, jog šie patarimai bent kiek padės ir galėsite pilnai mėgautis savo vestuvių diena.
 
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Baimės, valdančios mūsų gyvenimus

Baimės, valdančios mūsų gyvenimus

Kodėl santykiai tarp dviejų žmonių išyra arba kaip iš „mes“ tampama „aš“

Kodėl santykiai tarp dviejų žmonių išyra arba kaip iš „mes“ tampama „aš“

Sėkmingas bendravimas arba kaip išlaikyti darnius santykius

Sėkmingas bendravimas arba kaip išlaikyti darnius santykius

Banner