Banner

Kaip atsirinkti idealų vyrą, idealią žmoną?

Kaip atsirinkti idealų vyrą, idealią žmoną?

 


Kai jau žinote, koks/kokia turėtų būti Jūsų Vyras/Žmona, galima pereiti prie tokio žmogaus paieškos ir atrankos. Patikimo gyvenimo palydovo atranką sudaro 3 etapai:
 
 

I etapas: išorė ir elgesys. Šiame etape reikia atsirinkti išoriškai patrauklų partnerį/partnerę. Po šio etapo tarp potencialių kandidatų turi likti tik tie, su kurias yra malonu bendrauti ir jiems jaučiama emocinė trauka.

II etapas: prognozė. Šiame etape reikia išsiaiškinti kiek mes tinkami bendram gyvenimui, kiek esame panašūs. Panašus žmogus yra labiau suprantamas, o tai reiškia, kad mes galime lengviau prognozuoti ir valdyti būsimus santykius. Ieškodami panašių žmonių norime užsitikrinti sau psichologinį saugumą ir abipusį supratimą bendraujant. Po šio etapo turi likti tik tie, su kuriais mes galime prognozuoti, kad būsime psichologiškai saugūs ir bus abipusis supratimas bendraujant.

III etapas - vaidmenų suderinamumas. Šiame etape reikia išsiaiškinti, kiek atitinka abipusis ir suderinamas abiejų interesas dėl gyvenimo paskirties ir bendro gyvenimo tikslo, t.y. kiek gali būti suderinami abiejų vaidmenys ir kiekvieno iš jūsų gyvenimo tikslų pasiekimas bendrame gyvenime.
Po šio etapo turi likti tik tie, su kuriais mes galime pasiekti savo asmeninius gyvenimo tikslus bei padėti antrai pusei pasiekti jo/jos gyvenimo tikslus.
 
Tik su tais, kurie yra praėję visus tris etapus galite svarstyti, kam iš jų visų pirma pasiūlyti bendrą gyvenimą.
 
Straipsnį parengė: Mykolas Truncė. Konsultantas, psichologas, šeimų išsaugojimo specialistas. www.tobulinu.lt 
Šaltinis Vestuviupartneris.lt
Nuotraukos: Freepik.com
 
Atgal
2

  
Banner