Banner

Kaip atsirinkti tinkamą gyvenimo partnerį? II dalis

Kaip atsirinkti tinkamą gyvenimo partnerį? II dalis

  

Kaip surasti ir atsirinkti tinkamą gyvenimo partnerį? Kokie požymiai gali parodyti, ar tai mano žmogus?
Visų pirma reikia žinoti, ko jūs norite. Jei nežinote, ko norite, tai bet kuris jums patikęs žmogus gali pasirodyti tinkamas. Tačiau ilgėliau pagyvenus gali paaiškėti, kad tai ne jūsų žmogus, kad tai žmogus, su kuriuo jums nesinori gyventi, su kuriuo gyvendama(s) jūs kenčiate. Tada, pritrūkę kantrybės, žmonės nusprendžia skirtis. Labai didelis skyrybų mastas - skiriasi pusė tiek, kiek susituokė, rodo, kad sutuoktiniai nėra atsirinkę tinkamo gyvenimo palydovo.
Taigi, norint sukurti santuoką su tinkamu žmogumi, visų pirma reikia aiškiai žinoti, kokio gyvenimo palydovo norite. Tam reikia apsirašyti žmogų, su kuriuo jums būtų smagu ir lengva gyventi kartu visą gyvenimą. Kai apsirašysite savo idealų vyrą ar idealią žmoną, tada jums iškils sekantis uždavinys - kaip surasti ir atsirinkti tokį gyvenimo palydovą, su kuriuo/kuria būtų saugu, patikima ir smagu žengti per gyvenimą?

Kaip žinoti, kokio žmogaus man reikia?
Kad atsakyti į šį klausimą visų pirma reikia žinoti sekančius dalykus:
1. Mano gyvenimo Misija.
2. Kokį noriu susikurti Gyvenimą.
Tik tada, kai žinosite savo gyvenimo Misiją ir žinosite, kokį norite susikurti Gyvenimą, galite kelti klausimą O su kuo aš noriu įgyvendinti savo Gyvenimo Viziją?

Mano gyvenimo Misija.
Kad geriau suvokti, kokia yra mano gyvenimo Misija, atsakykite į sekančius klausimus:
1. Kokia mano egzistencijos prasmė?
2. Kokią naudą norėčiau duoti kitiems žmonėms?
3. Ką aš norėčiau pasiekti, kad būčiau naudingas kitiems?
4. Kaip užtikrinsiu savo pasitenkinimą tuo, ką gyvenu, tuo, ką turiu gyvenime?
Atsakymus rekomenduoju užrašyti ant popieriaus. Užrašymas ant popieriaus padės išgryninti tai, ką jaučiate ir sukonkretinti Jūsų Misiją.

Mano Gyvenimo Vizija.
Kai suvoksite, kam Jūs skiriate save ir užrašysite savo Gyvenimo Misiją, galite pradėti kurti savo Gyvenimo Viziją. Vizija yra Jūsų gyvenimo ateityje įsivaizdavimas. Jūs geriau įsisąmoninsite, ką norite pasiekti gyvenime, koks jis turėtų būti, jei visa tai apsirašysite. Tai galite padaryti atsisiuntę formą „Mano Gyvenimo Vizija“.
Dabar, kai jau žinote savo Gyvenimo Misiją ir esate apsirašę savo Gyvenimo Viziją, galėsite tiksliai aprašyti, su kokiu sutuoktinio Jūs norėtumėte susieti visą savo gyvenimą.

Mano idealus vyras, ideali žmona.
Kompiuteris ar mobilus telefonas, per kurį skaitote šį straipsnį buvo sukurtas tris kartus. Pradžioje  buvo sukurta jo vizija (kaip jis turi atrodyti, kokia jo paskirtis, kokios jo savybės, kokia nauda ir t.t.). Vėliau, pagal šią viziją buvo sukurti įrenginio brėžiniai. Galiausiai, Jūsų kompiuteris ar telefonas buvo pagamintas.
Taip turėtų vykti ir su Jūsų  gyvenimo partneriu. Visų pirma Jūs turite įsivaizduoti koks turi būti idealus vyras ideali žmona. Tada, kai žinosite, koks turi būti idealus vyras ideali žmona, galėsite lengvai jį/ją atrasti tarp daugelio Jūsų sutiktų žmonių.
Jei žinote, kokio žmogaus ieškote, galite akimirksniu suvokti – „štai, tai mano žmogus”, arba „ne tai ne mano žmogus”. Toks aiškumas padeda tikslingai valdyti Jūsų veiksmus ir pasiekti tai, ko norite – surasti  sau idealų vyrą ar idealią žmoną.

Apie tai, koks turi būti idealus vyras ir ideali žmona, skaitykite straipsnio tęsinį kitą savaitę!

Straipsnį parengė: Mykolas Truncė. Konsultantas, psichologas, šeimų išsaugojimo specialistas. www.tobulinu.lt
Šaltinis Vestuviupartneris.lt
Nuotraukos: Freepik.com

Atgal
2

  
Banner