Banner

Kaip suplanuoti tobulą mergvakarį?

Kaip suplanuoti tobulą mergvakarį?
 
Mergvakaris yra viena įsimintiniausių pasiruošimo vestuvėms dienų. Tiesa, tą dieną visi materialūs pasiruošimo darbai turi būti atidėti į šalį – šią dieną nuotaka dvasiškai ruošiasi naujam gyvenimo etapui, atsisveikina su vienišės gyvenimu ir kartu su geriausiomis draugėmis paskutinį kartą švenčia savo nerūpestingą jaunystę. Taip pat, tai yra ir atsipalaidavimo laikas – juk tądien nuotakai nereikia rūpintis visiškai niekuo – šventę organizuoja ištikimiausios draugės! Tad, kaip suplanuoti savo tuoj ištekėsiančiai bičiulei tokią šventę, kurios ji neužmirš niekada?
 
 

 

Tinkama data – išspręsta bėda!

Šiandien mergvakariai tikrai nevyksta dieną prieš vestuves, kaip galima pamanyti peržiūrėjus šimtus Holivudo filmų. Tad šią datą tikrai galite išbraukti iš savo sąrašo! Leiskite nuotakai prieš didžiąją dieną tinkamai pailsėti, kad per vestuves visažistei nereikėtų rūpintis pajuodusiais paakiais! Geriausia, jei mergvakaris vyktų likus bent mėnesiui iki vestuvių. Taip ne tik nesutrukdysite nuotakai paskutiniųjų pasiruošimo darbų, bet ir išvengsite didesnių nemalonumų grėsmės. Juk jei planuojate aktyvias mergvakario pramogas, kaip antai žygis, irklavimas ar skrydis parasparniu, galite neapsieiti ir be mėlynių, nulūžusių nagų ar raumenų sopulio. Per mėnesį nuotaka tikrai išsigydis visas žaizdas ir posakis „iki vestuvių išgis“ įgaus tiesioginę prasmę! Žinoma, planuodamos mergvakarį, būtinai išsiklausinėkite nuotakos, ar ji tuo metu neturės kitų labai svarbių reikalų ir pasistenkite pasirinkti datą, kuri būtų tinkama visoms pamergėms – kad visos geriausios draugės šią svarbią dieną būtų šalia.
 
 

Nuotaka žino geriausiai!

Nepaisant to, kad mergvakaris turi likti nuotakai staigmena, reikėtų atidžiai įsiklausyti į jos padeidavimus. Kiekviena nuotaka savo vaizduotėje yra nusipiešusi tobulo mergvakario paveikslą – galbūt ir ne visai ryškų, tačiau Jūs tam ir esate, kad jį nuspalvintumėte. Sekite savo draugės užuominas – jei ji nenori triukšmingo vakarėlio ar gėdingų užduočių, jokiu būdu neverskite jos to patirti. Jūs esate nuotakos geriausios draugės, todėl tikriausiai puikiai ją pažįstate – pasinaudokite tuo! Rinkdamosi mergvakario temas ir pramogas, galvokite apie tai, kas tikrai patiktų nuotakai. Taip, nuotakai, o ne Jums! Juk nuotaka čia svarbiausia!
 
 

Ak tie sentimentai…

Tiesa, ši diena Jiems yra tinkamiausia! Nė nebandykite graudinti nuotakos per vestuves jaudinančiomis prisiminimų istorijomis – tam yra skirtas mergvakaris. Parodykite savo nuotakai, kokia ji Jums yra svarbi, kad pažįstate ją kaip „nuluptą“ ir priminkite viską ką jai teko išgyventi per šiuos puikius viengungysės metus. Tam puikiai tiks senos nuotraukos, laiškai, svarbius prisiminimus grąžinančios vietos ir, žinoma, mergaitiški pasiplepėjimai.
 

 

Miela atminimo atributika

 
Nesvarbu ar tai būtų šios dienos nuotraukos, linksmos dekoracijos, akcesuarai ar nuotakos priesaika – būtinai paruoškite įsimintinas smulkmenas, kurias nuotaka galės saugoti dėžutėje „mano tobulas mergvakaris“. Juk taip smagu turėti širdžiai brangiuose daiktuose išsaugotas akimirkas, kai tos, kurios mintyse šiek tiek pasimiršta!
 
 

Pasiimkite su savimi gerą nuotaiką!

Net jei ši diena Jums „sunki iki begalybės“ ir viskas vyksta ne pagal planą, šventę visada išsaugos gera nuotaika! Būkite gerai nusiteikusios ir užkrėskite šia gera nuotaika ir entuziazmu savo nuotaką! Šią dieną turėtų būti pamirštos visos negandos, o dėmesys sutelktas į tai, kad nuotaka jaustųsi laiminga ir viskuo patenkinta. Su kuo daugiau jei ne su geriausia savo drauge galite ištverti net ir sunkiausius gyvenimo iššūkius ir negana to, dar iš to ir pasijuokti!
 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Ką svarbu žinoti renkantis nuotakos apatinius?

Ką svarbu žinoti renkantis nuotakos apatinius?

Naujos kartos judanti vestuvinė fotografija – kas tai?

Naujos kartos judanti vestuvinė fotografija – kas tai?

10 filmų, kuriuos turėtų pamatyti kiekviena nuotaka!

10 filmų, kuriuos turėtų pamatyti kiekviena nuotaka!

Banner