Banner

Originali mergvakario / bernavakario idėja – žygis miškais!

Originali mergvakario / bernavakario idėja – žygis miškais!
 
 
Artėjant vasarai norisi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje ir gryname ore. Tad jei šiuo metu planuojate savo arba draugų mergvakarį ir bernvakarį, o visos tradicinės temos atrodo pernelyg banalios – siūlome Jums unikalią idėją – pasimatuoti eigulio kepurę ir švęsti mergvakarį bei bernvakarį miške. Jūsų laukia nuotykių kupinas žygis neparastai vaizdingu maršrutu!
 
 
 
 
Jei esate energingi, aktyvų laisvalaikį ir buvimą gamtoje mėgstantys vaikinai ar merginos, siūlome Jums išbandyti save pusės dienos trukmės miškų žygyje. Jo metu Jums reikės įveikti 14 kilometrų ilgio distanciją –  paprastai ji įveikiama per 4 - 5 valandas, tačiau tai priklauso ir nuo pasirinkto tempo. Turėsite galimybę keliauti nepaprastai gražiu maršrutu – žygio startas Darbos upės krantus jungiantis tiltas, na o finišuosite ant Naglio kalno stūksančio Palangoje. Žygiuosite pro upes, šaltojo karo paminklus, oro uostą, kirsite pelkes, kanalus, miškus, pievas ir pasieksite patį pasaulio kraštą.
 
   
 
Žinoma, maršrutas yra labai lankstus – kiekviena išvyka yra atidžiai planuojama pagal individualius poreikius. Žygio metu išgirsite daug pasakojimų apie paukščius ir žvėris, miškininkystę, aplinkosaugą bei ekologiją. Taip pat galėsite pasigrožėti laukine gamta, paukščiais ir gyvūnais, išmoksite pėdsekystės meno bei galėsite paragauti medkirčio valgių.
 
Žygio metu labai svarbu pasirūpinti patogia ir patikima avalyne, maistu ir vandens atsargomis, numalšinti troškuliui. Šioje nuotykių kupinoje kelionėje Jus lydės nuotaikingasis gidas-miškininkas-ekologas Raimundas Ereminas.
 
Geriausias būdas tinkamai atšvęsti mergvakario ar bernvakario šventę yra
priimti rimtą iššūkį ir išbandyti save!
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė gidas-miškininkas-ekologas Raimundas Ereminas
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Procedūros, kurių prieš vestuves verčiau venkite!

Procedūros, kurių prieš vestuves verčiau venkite!

Patarimai jaunikiui renkantis vestuvinį kostiumą

Patarimai jaunikiui renkantis vestuvinį kostiumą

Vestuvinio automobilio dekoravimas: nuo kaspinų iki balionų

Vestuvinio automobilio dekoravimas: nuo kaspinų iki balionų

Banner