Banner

MERGVAKARIO IDĖJA: Neužmirštamas indėniškas mergvakaris Vinetu kaime!

MERGVAKARIO IDĖJA: Neužmirštamas indėniškas mergvakaris Vinetu kaime!
 
Vinetu kaimas – tai šiaurės Amerikos indėnų kaimas, gyvasis indėnų istorijos muziejus, aktyvaus ir harmoningo laisvalaikio parkas, įsikūręs vaizdingame Danės upės slėnyje, šalia Klaipėdos. Vinetu kaime, Jūs nukeliausite atgal į praeitį į laukinius šiaurės Amerikos vakarus, kur gyveno didžiųjų lygumų indėnai.  
Čia atgimsta indėnų istorija ir legendos, o vigvamuose, TIPI sklindanti indėnų būgnų muzika, mistiniai Toteminiai stulpai, pažintiniai bei edukaciniai užsiėmimai,
atskleis indėnų išmintį ir Didžiosios Dvasios paslaptis, Mitakuye Oyasin.
 

 

 

Mergvakaris kartu su indėnais - tai, ko daugiau nepatirsi, o prisiminimuose išliks ilgam!

 
Puiki proga kartu su artimiausiomis draugėmis trumpam pabūti indėnėmis, pajausti indėnų mistinę aplinką bei unikalumą, dalyvaujant specialiai tam paruoštame indėno Vinetu rituale. Programa vyksta indėnų palapinėje TIPI, (šaltuoju metų laiku Bėgančio Mustango salūne). Programos metu pasipuošite veidus indėniškais simboliais ir indėniškais atributais. Kiekvienai merginai bus suteiktas indėniškas toteminis vardas, sužinosite indėnų gyvenimo paslaptis ir pareigas iki vedybų ir po vedybų. Naudojant indėnų būgnus, marakasus, tarškynes ir švilpynes kursime muziką, šoksime indėniškus šokius, medituosime. 
 
Programos metu vyks apeigos ir ritualai per kurias kartu su šventąja ugnele pajausime ryši su viskuo kas mus supa. Taip pat dalyvausite šventos indėnų Taikos pypkės rūkymo rituale. Magija ir burtai nusakys Jūsų ateitį bei turimas galias. Išbandymai laukia šaudymo iš archainių ginklų turnyruose, šaudant iš indėniško lanko ir indėniškos spjaudyklės.
 
 

Ugnies ir indėnų būgno šamaniškas ritualas

 
Indėnų palapinėje Tipi užkursime Šventąją ugnį, pagerbsime Didžiąją Dvasią ir amžiną savo ryšį su Ja. Šio ritualo metu labiau pažinsime save ir savo tobulą esybę. Žadinsime ir apsivalysime dvasiškai ir fiziškai, susijungsime su keturių elementų – ugnies, žemės, vandens ir oro energijomis. Tai palaiminimo ir apsivalymo ritualas nuo to, kas nesiderina su Jūsų nauja rimties ir pilnatvės būsena.
 

Mergvakaris indėniškoje aplinkoje, pinant magiškas sapnų gaudykles

 
Tai puiki proga prisiliesti prie magiškų sapnų gaudyklių, pačiai ją nusipinti, kuri galės papuošti jūsų namus ar tapti nuoširdžia  dovana draugui. Sapnų gaudyklė yra labai svarbus žmogaus talismanas, saugantis nuo naktinių košmarų ir blogos energijos. Apeigos metu, pinant sapnų gaudyklę, kartu bendrausime ir pasidalinsime žiniomis apie indėnių moterišką išmintį, kaip būti laimingai sukūrus šeimą ir šokio magija, moteriškai energijai sukurti.
 
  
 

Daugiau pramogų:

 
  • Pavėsinės ir stovyklavietės nuoma.
    Medinė, apsaugota nuo lietaus ir vėjo pavėsinė su stalais ir suolais. Taip pat priklauso kepsninė, iešmai, aukuras, sporto ( tinklinio, krepšinio, futbolo) ir žaidimų aikštelės.
  • Plaukimą baidarėmis ar kanojomis iki Vinetu kaimo, kur Jus pasitiks vietinė indėnų gentis. (pasitikimo scenarijus derinamas). Ilgesni maršrutai Danės arba Minijos upėmis.
  • Nakvynė – apsistoti indėnų palapinėje TIPI.
  • Jodinėjimas ant žirgų (mustangų) kartu su indėnais. 
  • Šamaniškos savęs pažinimo apeigos, energetinis gamtos pajutimas, meditatyvios sąmonės ugdymas, tranziniai šokiai bei savęs nugalėjimas, vaikščiojimas per žarijas.
  • Jogos ir kvėpavimo praktika, kad galėtumėm nors akimirkai pabūti su pačiu savimi, su savo vidumi, atrasti ten tūnantį gėrį, beribę meilę, nuraminti protą, siūlome jogos asanas ir kvėpavimo pratimus.  
  • Indėnų apeiginė pirtis INIPI  su ritualais. Tai nuostabus kūno ir sielos apsivalymo bei gydimo būdas, kurį indėnai naudoja jau tūkstančius metų. Po šios pirties ritualo pasijausite, kad gimėte antrą kartą, užplūs ypatingų jėgų bei įspūdžių antplūdis.  
  • Amerikos Indėnų virtuvės patiekalai bei gėrimai. Meniu suderinamas atskirai.


Senieji lakotai buvo išmintingi. Jie žinojo, kad atitolusio nuo gamtos žmogaus širdis pasi­daro kieta; jie žinojo, kad liovusis didžiai gerbti visa, kas gyva, visa, kas auga, netrukus sunyksta ir pagarba žmogui. Todėl gamtos vaidmuo auklėjant jaunuolį, ugdant jo jautrumą, buvo labai svarbus.
 
–  Lutheris Stovintis Lokys 
 
 
 
Kontaktinė informacija:
------------------------------
El. paštas info@vinetukaimas.lt
Tel.:  860250008, 860204009
 
 
 
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Vinetu kaimas“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
6 lempučių panaudojimo būdai dekoruojant šventes

6 lempučių panaudojimo būdai dekoruojant šventes

Ką padovanoti vestuvių svečiams?

Ką padovanoti vestuvių svečiams?

5 vestuvių tradicijos, kurios šiandien jau nebėra privalomos. Kuo jas pakeisime?

5 vestuvių tradicijos, kurios šiandien jau nebėra privalomos. Kuo jas pakeisime?

Banner