Banner

„Butautų dvaras“ ir „Apynių Namai“ kviečia švęsti bernvakarius bei mergvakarius

„Butautų dvaras“ ir „Apynių Namai“ kviečia švęsti bernvakarius bei mergvakarius

 

 

Taip jau nutiko, kad du gražiausi Aukštaitijos regionai - Biržų ir Kupiškio, susijungė ir nusprendė būsimiems jauniesiems pasiūlyti neužmirštamų įspūdžių puokštę. Biržai – alaus ir tikrų vyrų kraštas kviečia vaikinus bernvakariams, o švelnusis, gražusis Kupiškis marių pašonėje – pasitinka merginas ir siūlo šventę kūnui bei sielai.
„Butautų dvaras“, nuo seno garsėjantis puikiu alumi ir istorija kviečia vyriškas kompanijas pasisemti neužmirštamų emocijų! Vyrukų lauks ne tik įdomus, vyriškas oriantacinis žaidimas dvaro parke „NE8. Vyriška nuotykio medžioklė“, bet ir Butautų alaus degustacija (beje, o degustaciją galima užsisakyti bet kurioje Lietuvos vietoje!), gurmaniški užkandžiai, žvėrienos patiekalai, „Beer pong‘as“ ir dar daugiau kitų pramogų! Atvykusius į dvarą vaikinus pasitiks gidė, kuri papasakos apie alaus gamybą, padės nepaklysti dvaro parke ir pasirūpins, kad nieko nepritrūktų visos viešnagės metu. Jeigu kompanijoje turite prisiekusių žvejų, kurie nepatingės įsimesti meškerę – dvaro tvenkiniuose yra žuvies, kurią čia pat galėsite patys išsikepti. Dėl platesnės informacijos bei rezervacijos prašome kreiptis: +370 662 32510 arba info@butautu.lt. Adresas: Butautų k., Biržų r.


Kupiškis – nuostabios gamtos kraštas, tad būtina tuo pasinaudoti pakviečiant merginas į „Apynių Namus“. Neseniai įsikūrusioje sodyboje ant Lėvens kranto būsima nuotaka turės galimybę maudytis pieno vonioje, jai bus atliktas Ajurvedinis masažas, o vėliau visa kompanija išvalys mintis padedant gongų terapijai. Merginų lauks sveiki užkandžiai bei unikalus gėrimas iš apynių. Esant poreikiui, viešnios galės nakvoti čia pat įkurtame jaukiame „Apynių Namų“ viešbutyje (būtina iš anksto rezervuoti), o pačios smalsiausios turės galimybę išsiburti kortomis. Merginas pasitiks sodybos šeimininkė, kuri pati ir pavaišins, ir atliks profesionalų masažą, ir dar papasakos, kaip išlaikyti mintis švarias, o kūną – sveiką. Su sodybos šeimininke suderinsite vizitą paskambinę: +370 699 37956, arba parašę: info@apyniunamai.lt. Adresas: Stirniškiai, Kupiškio r.

Straipsnį parengė Ramunė Gelažnykaitė
Nuotraukas pateikė „Apynių namai“ ir „Butautų davaras“

Šaltinis Vestuviupartneris.lt

Atgal
2

  
Banner