Banner

Viršelio istorija. Sandros ir Rimanto patarimas vestuvėms be rūpesčių!

Viršelio istorija. Sandros ir Rimanto patarimas vestuvėms be rūpesčių!
 
Sandra ir Rimantas savo meile vienas kitą šildo jau devynerius metus. Tiesa, pora niekada nevengdavo kalbėti apie vestuves ar svarstyti, kokios jos turėtų būti, tačiau prioritetą ilgą laiką teikė bendro būsto paieškoms. Na, o įsikūrę naujuose namuose, nusprendė, jog pagaliau atėjo laikas prisiekti amžiną meilę ir ištikimybę bei įteisinti savo šeimą. Būtent šios nuostabios poros vestuvių akimirka, kurią įamžino fotografas Žilvinas Drevinskas, puošia naują žurnalo – katalogo „Santuoka.lt“ viršelį. Nuotaka Sandra portalui vestuviupartneris.lt papasakojo, kaip jai pavyko susidoroti su vestuvių planavimo rūpesčiais ir mėgautis gražia švente!
 
 

Geriausias sprendimas – patikėti šventę vestuvių planuotojai!

 
„Vestuves pradėjome planuoti 2016 metų spalio pabaigoje. Visada žinojau, kad gražiausią savo gyvenimo šventę patikėsiu profesionalams, kad tą dieną galėčiau mėgautis švente, o ne rūpintis detalėmis. Ir mums tai pavyko su kaupu!“ – atvirauja Sandra, paklausta, kaip sekėsi planuoti šventę. Anot jos, tai buvo vienas įsimintiniausių gyvenimo laikotarpių, kurio metu ji sutiko daug nuostabių ir įkvepiančių žmonių. „Iš karto žinojome, jog mūsų vestuvių planuotoja bus Inga Budrienė. Visada žavėjausi jos organizuojamomis šventėmis bei išskirtiniais dekoro sprendimais – būtent todėl norėjau, kad mūsų šventės planavimu, dekoravimu ir koordinavimu pasirūpintų ji. Inga pasirodė esanti ne tik tikra savo srities profesionalė, bet ir be galo šiltas, pozityvus bei išties beprotiškų idėjų turintis žmogus!“. Sandra tikina, kad patikėti savo šventę vestuvių planuotojai buvo vienas geriausių jos priimtų sprendimų. „Nuo pat pradžių žinojome, kad norime išskirtinės šventės: kažko naujo, netikėto, nematyto. Inga padėjo įgyvendinti visas mūsų svajones! Pradedant nuo mūsų vestuvių vedėjo Žygimanto Stakėno ir baigiant mūsų mėgstamo iliuzionisto Antono Lavrentjevo pasirodymu, kuris užbūrė ne tik mus, bet ir visus mūsų svečius.
 
 
 
„Ruošdamasi šventei nuolat skaitydavau įvairius pranešimus forumuose bei grupėse, apie tai kaip merginos ruošiasi vestuvėms, dėl ko labiausiai nerimauja, su kokiais sunkumais susiduria. Dabar nedvejodama galiu sakyti, kad didžiausias mano patarimas būsimiems jaunavedžiams – susirasti profesionalią vestuvių planuotoją! Juk vestuvių planuotoja pirmoji sužino naujausias vestuvių tendencijas, turi neįtikėtinų idėjų, apie kurias galbūt net nepagalvotum (pavyzdžiui asmenukių veidrodis) ir yra pasiruošusi jas įgyvendinti. O ir nuolaidos paslaugoms garantuotos!“
 

Graži nuotaka – laiminga nuotaka

 
Žavingą Sandros įvaizdį kūrė makiažo specialistė „G.V. Beauty artist“ bei plaukų stilistė Rita Martinkute, anot jos būtent šių damų dėka, jai visiškai nereikėjo jaudintis, kaip atrodys vieną svarbiausių savo gyvenimo dienų. „Jaučiausi labai laiminga ir graži – o juk taip ir turi būti vestuvių dieną!“. Na, o „Ingridos salonas“ papuošė nuostabiai gražią nuotaką tobulai jai tinkančia suknele!
 
 
 

Jausmingiausias šventės prisiminimas

 
Anot nuotakos, ceremonija bažnyčioje jai yra vienas jausmingiausių vestuvių dienos prisiminimų, – „Dar niekada gyvenime nebuvau jautųsi tokio jausmo, kaip tą akimirką. Ir to jausmo neįmanoma apibūdinti – tai kažkas, ką reikia pajausti pačiam, nes žodžiais tai neperteikiama!“.
 
 

Profesionalų įamžintos akimirkos!

 
„Esame nepaprastai dėkingi fotografui Žilvinui Drevinskui bei operatoriui Mariui Grybauskui, kurie profesionaliai įamžino gražiausias mūsų šventės akimirkas. Fotosesija praėjo labai greitai ir sklandžiai. Dar prieš vestuves buvome su jais susitikę, aptarėme vietas į kurias važiuosime jei lis bei kokiame fone vyks fotosesija, jei oras bus puikus. Buvome viskam pasiruošę, tad nebuvo dėl ko jaudintis. O ir vaikinais likome tikrai patenkinti – tai savo darbui atsidavę žmonės. Drąsiai juos rekomenduočiau kitiems jaunavedžiams!“.
 
 
 

Vakaras, kupinas staigmenų!

 
„Mūsų svečius labai sužavėjo merginų grupė „Pop Ladies“ bei „Božolė“ choras – visi šoko ir dainavo – buvo nepaprastai malonu ir linksma matyti savo artimuosius tokius laimingus!“.
 
 
Tikriausiai kaip ir daugeliui jaunavedžių Sandrai ir Rimantui daugiausiai nerimo sukėlė pirmasis jų, vyro ir žmonos, šokis. „Jaudulys labiausiai kamavo dėl to, kad mokėmės šokti pagal dainos įrašą, o grupė „Pop Ladies“ dainavo gyvai. Tačiau šokis praėjo tikrai sklandžiai, po jo jaudulys baigėsi ir prasidėjo tikroji šventė! Liko tik malonioji šventės dalis, be jokių rūpesčių – tai šampano piramidė ir vestuvinio torto pjaustymas! Be to, likome be galo nustebinti lazerių šou pasirodymu – niekur nebuvome iki tol jo matę, o šventės užbaigimui jis idealiai tiko!“
 

Patarimas būsimiems jaunavedžiams

 
„Vestuvės tai šventė, kuria turite mėgautis ir prisiminti tik gražiausias jos akimirkas. Juk nenorite, kad vestuvės Jums asocijuotųsi su tuo, kaip naktį prieš šventę rūpinotės dekoracijomis, o šventės dieną nuolat baiminotės, jog kažkas gali vykti ne pagal planą? Su vestuvių planuotoja taip tikrai nenutiks, nes ji pasirūpins viskuo! O jei iškils koks nesklandumas, Jūs apie tai nežinosite ir to nepastebėsite, o tik mėgausitės gražiausia savo gyvenimo diena!“.
 
 
 

Sandra ir Rimantas rekomenduoja šiuos paslaugų teikėjus:

 
Vestuvių planuotoja Inga Budrienė;
Vakaro vedėjas Žygimantas Stakėnas;
Magas - iliuzionistas Anton Lavrentjev;
Vakaro atlikėjai „Božolė“ choras bei grupė „Pop Ladies“;
Filmuotojas Marius Grybauskas; 
Šventės skanumynai „Bijola“
Vakaro kulminacija „OPTRONIKA“; 
Vestuvinė suknelė „Ingridos salonas“;
Makiažas „G. V. Beauty artist“;
Šukuosena Rita Martinkutė;
Vyro kostiumas „Suits Supply“;
Dj, garsistai „UAB garso fabrikas“.
 
Nuotraukos: Žilvinas Drevinskas 
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį švenčių fotografą?

Kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį švenčių fotografą?

Ar būtina vestuvių svečiams dovanoti dovanas?

Ar būtina vestuvių svečiams dovanoti dovanas?

Kodėl nereikėtų skubinti vestuvių?

Kodėl nereikėtų skubinti vestuvių?

Banner