Banner

Žurnalo viršelio istorija: Giedrės ir Simono vestuvių magija

Žurnalo viršelio istorija: Giedrės ir Simono vestuvių magija
 
 
Nuostabi, žurnalo SANTUOKA.lt viršelio nuotaka Giedrė, puošia naujausią numerį ir dalinasi su Jumis, kaip su būsimu vyru Simonu planavo savo šventę. 
 
 
 
Kada vyko Jūsų vestuvės? Papasakokite apie savo vestuves, kaip suplanavote (kiek laiko užtruko vestuvių planavimas)
Vestuvės įvyko 2021 m. birželio 11 d.
Planuodami vestuves iškart žinojome ko tiksliai ne norime, tai – įprastų vestuvių sodyboje, didelės šventės ir vestuvių dienos griežto grafiko. Tad atmetus standartinę programą, teko kurti savo vestuvių koncepciją. Kartu su vyru uždavėme klausimus sau: „kur ir kaip šventė turėtų vykti, kad mes būtume laimingi, atsipalaidavę ir kurtumėme šventę sau?“.

Esame iš tų žmonių kur kelionės yra neatsiejama gyvenimo dalis, tad ir vestuves nusprendėme susieti su kelione. Dėl patogumo keliauti rinkomės šalį Europoje, svarstėme tarp Graikijos, Ispanijos, Kroatijos ir Italijos. Įvertinę skrydžių, transporto, apgyvendinimo kainas, vietos išskirtinumą taip pat ir covid 19 susirgimų statistiką pasirinkome Italiją, Kampanijos regioną (nors prognozuoti kokia gali būti situacija dėl pandemijos labai sudėtinga ir rizikinga).
Per vestuves sunku prognozuoti ne tik koks oras bus, bet ir kokie ribojimai gali būti dėl koronos, tad nusprendėme oficialią vestuvių dalį rengti Lietuvoje, kartu su artimiausiais šeimos nariais bei liudininkais, o šventę pratęsti jau Italijoje su būriu draugų.
 
 
Kur ir kaip vyko šventė?
Vestuvių ceremonija vyko civilinės metrikacijos skyriuje, Vilniuje kartu su artimiausiais žmonėmis (tuo metu patekti į vidų galėjo tik 10 žmonių įskaitant jaunuosius). Vakarienės vietą rinkomės, kad aplink būtų mažiau šurmulio, arčiau gamtos – Sapiegų parke „Taste Map Tech Cafe“.
О šventė Italijoje truko kelias dienas. Kadangi planuodami vestuves uždavėme klausimą sau: „kaip mes norime švęsti?“, todėl 14 draugų teko su mumis važiuoti motoroleriais (kai kuriems ir pirmą kartą), plaukti laivais ir pan. Tad visa šventė persipynė nuotykiais, įspūdžiais, geru humoru ir tapo nuostabiais prisiminimais. Ką brangiausio žmonės gali padovanoti tai yra laikas kartu.

Labiausiai įsimintinas vestuvių akimirkas ir momentus.
Diena pilna gražių akimirkų sunku ir išsirinkti.
Vienas iš jaudinančių momentų buvo susitikti / išvysti vienas kitą ceremonijos vietoje pasipuošusius ir pasiruošusius lemtingam žingsniui. Nors vestuvių mes nesureikšminome niekad, bet jaudulys buvo žvelgiant vienas į kitą.
 
 
Pasidalinkite koks buvo geriausias ir blogiausias sprendimas organizuojant savo šventę.
Geriausias sprendimas buvo vestuvių koncepciją kurti pagal tai kokie mes, kas mums svarbu ir kaip mes norime įamžinti šią dieną savo gyvenime, nebijant nusižengti tradicijoms. Blogiausio sprendimo negalėčiau įvardinti net.
 
 
 
Jūsų patarimas būsimiems jaunavedžiams.
Kurkite šventę sau, burkite žmones kartu ir švęskite taip... na kad širdyje būtų taip gera!
 
 
Nuotraukos: Fotoguru.lt
Savo istorija pasidalino: Giedrė ir Simonas
Šaltinis: Santuoka.lt
Atgal
3

  
Susiję straipsniai
Kokius šventės vietos minusus galima paslėpti dekoru?

Kokius šventės vietos minusus galima paslėpti dekoru?

Sėkmingas bendravimas arba kaip išlaikyti darnius santykius

Sėkmingas bendravimas arba kaip išlaikyti darnius santykius

Naujas žurnalo SANTUOKA.lt numeris!

Naujas žurnalo SANTUOKA.lt numeris!

Banner