Banner

Žurnalo viršelio istorija: Giedrės ir Simono vestuvių magija

Žurnalo viršelio istorija: Giedrės ir Simono vestuvių magija
Nuostabi žurnalo SANTUOKA.lt viršelio nuotaka Giedrė, puošia naujausią numerį ir dalinasi su Jumis, kaip su būsimu vyru Simonu planavo savo šventę. Kokie buvo geriausi ir blogiausi sprendimai ir ko linki būsimiems jaunavedžiams.
 

 

 

1. Kada vyko Jūsų vestuvės. Papasakokite apie savo vestuves, kaip suplanavote (kiek laiko užtruko vestuvių planavimas), pasidalinkite savo vestuvių dienos istorija, kur ir kaip vyko šventė, labiausiai įsimintinas vestuvių akimirkas ir momentus. Kuo Jūsų šventė buvo išskirtine, dekoro detales, dominuojančias spalvas ir kt.
Šventėme vestuves birželio 20 d. Suplanavome labai greitai, nes žinojome ko norime, todėl, visa vestuvių idėja, visi tiekėjai buvo užsakyti vos per mėnesį laiko. Kadangi fotografo norėjome būtent tik Manto Gričėno, ir jis tą sekmadienį buvo laisvas, tai nedvejodami užsakėme ir pagal fotografo užimtumą pasirinkome vestuvių datą. Išskirtinumas, kad norėjome vestuves švęsti būtent sekmadienį ir ne kitą dieną, kadangi ji nėra dar labai populiari, mes gavome visus šventėje dalyvavusius tiekėjus, kurių tik norėjome.
Santuokos ceremonija parsidėjo Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje Panevėžyje, po kurios bažnyčios kiemelyje vaišinome svečius šaltu šampanu ir užkandžiais.
 
  
Fotosesija vyko „Cosmos“ Paukščių takas“ Anykščiuose, kadangi ten įvyko mūsų pirmasis pasimatymas, mums tai buvo įsimintina vieta. 18 val. atvykome į šventės vietą, kurioje mus pasitiko šventės svečiai.
Labai daug emocijų sukėlė 00:00 smėlio ceremonija – kiekvienos poros linkėjimai, tokie nuoširdūs ir malonūs. Ir dar viena staigmena iš vaizdo operatoriaus – dienos filmukas visiems svečiams, kaip gi atrodė mūsų ceremonija bažnyčioje, fotosesija, kol jie laukė mūsų atvykstant į šventę.
Šventės vieta nepakartojama ir šarminga, ir jos stilius padiktavo vestuvių stilistiką, kuri buvo moderni su klasikos prieskoniu. Dekoras pasirinktas švelnus, trapus (daug stiklo detalių) pastelinių spalvų su daug žalumos akcentų, kadangi šventės vieta – pušyne.
Vieno įvykio per visą vestuvių dieną išskirti negalėtume, kadangi visa diena buvo pilna meilės, jaukumo – magiška.
  

2. Pasidalinkite koks buvo geriausias ir blogiausias sprendimas organizuojant savo šventę.
Geriausias sprendimas – daryti mažas vestuves, kadangi jos buvo jaukios, pripildytos šilumos ir artumo. Blogiausias sprendimas – tokio nebuvo, jos buvo tobulos, jokių nesusipratimų nebuvo.
 
 
3. Jūsų patarimas būsimiems jaunavedžiams.
Mėgaukitės kiekviena dienos akimirka, nes diena prabėga nejučia.
 
 
 
Nuotraukos: Fotoguru.lt
Savo istorija pasidalino: Giedrė ir Simonas
Šaltinis: Santuoka.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Kokius šventės vietos minusus galima paslėpti dekoru?

Kokius šventės vietos minusus galima paslėpti dekoru?

Sėkmingas bendravimas arba kaip išlaikyti darnius santykius

Sėkmingas bendravimas arba kaip išlaikyti darnius santykius

Naujas žurnalo SANTUOKA.lt numeris!

Naujas žurnalo SANTUOKA.lt numeris!

Banner