Banner

Sandra ir Mindaugas. Vestuvės ir krikštynos viename

Sandra ir Mindaugas. Vestuvės ir krikštynos viename
„Mūsų meilės istorija prasidėjo, kai buvome vos 16 metų. Teko net ir mokyklos suole kartu sėdėti. Buvome jauni ir mūsų keliai vis išsiskirdavo ilgam laikui, tačiau po trečio išsiskyrimo vėl vienas kitą suradę, supratome, jog norime būti kartu, o po 4 metų draugystės nusprendėme atšokti ir vestuves“ – iššūkių kupiną draugystę su savo vyru Mindaugu prisimena Sandra, kuri šiandien su portalo VESTUVIUPARTNERIS.LT skaitytojais dalinasi savo vestuvių akimirkomis.
 
Tiesa, vestuvėms pastūmėjo ne tik noras įteisinti savo santykius, bet ir dukrytės Iglės gimimas. Buvome šeima, todėl norėjome ją užtvirtinti santuokos bei krikšto sakramentais.
 
Kaip ir dauguma kitų porų vestuvėms pradėjome ruoštis beveik prieš metus. Vestuves nusprendėme planuoti patys, nes turėjome aiškią savo šventės viziją – norėjome „rustic“ stiliaus vestuvių. Šis stilius mums labai tiko, nes svajojome apie jaukią šventę artimųjų apsuptyje. Šventės vizijos įgyvendinimą patikėjome pradedančiosioms dekoratorėms Justinai Baliūnei ir Karolinai Baliūnaitei – kadangi šias merginas pažinojau, buvau tikra, jog jos pateisins mano lūkesčius. Ir iš tiesų viskas buvo daroma su didžiuliu atsidavimu ir meile – gėlių kompozicijos, dekoracijos atrodė tikrai įspūdingai ir sulaukė gausybės šventės svečių liaupsių.
 
 
Mano šukuosena pasirūpino auksarankė meistrė Jolanta Iminavičienė, o makiažu papuošė vizažistė Laura Pipinė, kuri savo darbą atliko itin profesionaliai ir kruopščiai. Net ir jaunikis buvo šiek tiek pagrimuotas!
 
Prieš ceremoniją turėjome trumpą fotosesiją su Iglės krikšto tėveliais netoli bažnyčios esančiame parkelyje.
 
Savo santuoką prieš Dievą įteisinti ir dukrelės krikštą priimti nusprendėme Pasvalio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Klebonas Henrikas Kalpokas pravedė labai jaukią ir smagią ceremoniją, kuri išliks mūsų atmintyje visą gyvenimą.
 
 
Į bažnyčią visada svajojau vykti ne prabangiu automobiliu, o tiesiog senu „žiguliu“. Juokinga, tačiau savo svajonę įgyvendinau, nors tokio automobilio ir teko gana ilgai paieškoti.
 
Įspūdingu gėlių vainiku, kuris puošė mano galvą vestuvių dieną, taip pat masyvia puokšte, dukrytės vainiku, liudininkės puokšte bei butonjerėmis pasirūpino „Madame Des Fleurs“ gėlių salonas. Floristės visu šimtu procentų įgyvendino mano viziją ir vestuvių dieną gavau daugybę komplimentų.
 
 
Mindaugas kostiumą išsirinko vos per penkias minutes. Dėl to jam tikrai pavydėjau, nes pati vestuvinę suknelę išsirinkau iki vestuvių likus vos porai savaičių. Būsiu atvira, jog savo vestuvinę suknelę įsivaizdavau kiek kitokią nei pasirinkau.  Dėkoju „Diana Aušra“ salonui, jog padėjo išsirinkti suknelę, kuri puikiai tiko mano kūno linijoms ir su kuria vestuvių dieną jaučiausi patogiai ir galėjau pasitikėti savimi.
 
Vakaro vedėjas Aivaras Povilionis šventę nuspalvino puikia nuotaika, šiuolaikiška, suasmeninta programa, kurioje visi šventės dalyviai jautėsi svarbūs. Šis profesionalas planuojant vestuves negailėjo puikių patarimų ir tapo mūsų draugu.
 
 
Su fotografe Beatriče Palšiene („Inly Photography“) fotosesija tikrai neprailgo. Ji buvo kupina gerų, nuoširdžių emocijų ir tikro juoko. Nusprendę fotografuotis tik vienoje vietoje – šalia Joniškėlio dvaro, visai neišvargome, buvome atsipalaidavę ir energingi iki pat vakaro.
 
Sodyboje „Klevų menė“ svečius pasitiko mobilus baras „Stiklas ir burbuliukai“. Tai buvo geriausias mūsų šventės akcentas – nereikėjo rūpintis alkoholiniais gėrimais, nes barmenai viską turėjo su savimi, o svečiai galėjo mėgautis ne tik pamėgtais, bet ir naujais skoniais. „Stiklas ir burbuliukai“ komanda pasirūpino ir taurių piramide vidurnaktį.
 
 
 
Sodyba „Klevų menė“ pasirūpino nepaprastai gardžiu maistu, išpuoselėta aplinka ir padovanojo mums staigmeną – patrankos šūvį, kuris mums buvo labai netikėtas ir tapo smagia pramoga mūsų svečiams.
„Saldrida“ paruošė mums neįtikėtino skonio ir itin estetišką vestuvinį tortą, o kitus šventės desertus pagamino mano mėgstamiausias „LGsaldėsis“.
 
 
Nors vestuvės vyko daugiau nei prieš pusmetį, mes vis dar gyvename jomis. Būsimiems jaunavedžiams norime palinkėti gerai išsimiegoti ir negalvoti apie smulkmenas – net jei ir kažką pamiršite, Jūsų šventė vis tiek bus tobula.
 
 
Savo vestuvių istorija pasidalino Sandra ir Mindaugas
Nuotraukos: Beatričė Palšienė („Inly Photography“)
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Gintarė ir Gražvydas. Lyg iš pasakos!

Gintarė ir Gražvydas. Lyg iš pasakos!

Gabrielė ir Deividas. Elegantiška klasika dvelkianti šventė

Gabrielė ir Deividas. Elegantiška klasika dvelkianti šventė

Viktorija ir Giedrius. Rugpjūčio romantika

Viktorija ir Giedrius. Rugpjūčio romantika

Banner