Banner

Eglė ir Ernestas. Vestuves planavo iš užsienio

Eglė ir Ernestas. Vestuves planavo iš užsienio
„Būdama dar paauglė, susipažinau su Ernestu bendroje šeimos šventėje. Tą dieną mūsų širdys pajuto šiltus jausmus vienas kitam, nors patys to dar nesupratome. Ilgai draugavome per atstumą – bet net ir tai neleido mūsų jausmams išblėsti. Galiausiai –  po beveik  dešimtmečio pasižadėjome vienas kitam būti šalia visą gyvenimą“ – prisiminimais, kaip susipažino su vyru Ernestu dalinasi Eglė. Šiandien portale VESTUVIUPARTNERIS.LT dalinamės šios poros vestuvių akimirkomis!
 
Manau, kad kiekviena moteris savo gyvenime yra bent kartą pasvajojusi, kokių vestuvių norėtų –  ne išimtis ir aš. Dar prieš sužadėtuves svajojau, kokios bus mūsų vestuvės. Norėjome kuklios šventės tik tarp artimiausių žmonių, tačiau  pradėję sudarinėti svečių sąrašą suvokėme, kad tų artimųjų turime visai nemažai! Mes gyvename Norvegijoje, todėl teko gerai pasukti galvą, kaip suorganizuoti šventę per atstumą. Norėjome įsitekti į „protingą“ sumą, todėl šventę ir kitas smulkmenas nutariau planuoti pati. Pirmiausia, po sužadėtuvių pradėjome ieškoti šventės vietos. Internete suradome sodybą „Vila Bisena“. Sodybos šeimininkai buvo labai malonūs ir leido apžiūrėti šventės vietą – iš karto supratome, kad savo vestuves norime švęsti būtent joje.
 
 
Svajojau ištekėti nuostabios gamtos apsuptyje, todėl nusprendėme daryti išvažiuojamąją ceremoniją. Su šia idėja keliavome į Jurbarko savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrių. Darbuotojai su malonumu sutiko atvažiuoti į pasirinktą vietą ir įteisinti mūsų santuoką, o kaip dovanėlę ta proga įteikė mums „Santuoka.lt“ katalogą, kuris tikrai pagelbėjo planuojant šventę.
 
 
Grįžę į Norvegiją pradėjome ieškoti šventės vedėjo. Iš gausybės rekomendacijų pasirinkome vedėją Saulių Kasparevičių. Tuomet atėjo laikas susirasti vestuvių fotografą bei operatorių – ilgai ieškoti neteko, nes labai greitai atradome fotografą Ovidijų Pamedytį („VidPro photography“) bei operatorių Ugnių Juozaitį („UJ media“), kurie sutiko įamžinti mūsų gražiausias šventės akimirkas. Vestuvių torto gamybą patikėjome į „Sigitos kepiniai“ rankas. Savo įvaizdžiu su malonumu leidome pasirūpinti makiažo bei šukuosenų meistrėms iš grožio salono „D.Lux“.
 
Vestuvių vietos dekoracijomis ir salės puošimu nusprendžiau rūpintis pati, tiesa, neapsiėjau ir be artimųjų pagalbos. Dėl stalo kortelių nutariau kreiptis į „Avilio istorijos - ekologiškas medus“ – gavome labai skanų medų mažuose stiklainiuose, padekoruotais svečių vardais – juos naudojome kaip stalo korteles ir dovanėles svečiams.
 
Norvegijoje suradau puikią siuvėją Kristiną Chadaravičienę, kuri įgyvendino visas mano svajones ir sukūrė tobulą vestuvinę suknelę.
 
Pirmą kartą su vedėju bei fotografu mes susitikome tik vestuvių dieną, tad visi pasitarimai dėl šventės vyko nuotoliniu būdu. Saulius Kasparevičius visą šventės planavimo laikotarpį mielai atsakinėjo į mums rūpimus klausimus, padėjo suplanuoti šventės eigą ir pažadėjo, kad jis viskuo pasirūpins. Šventės metu šio žmogaus dėka buvo labai smagu ir gera – visi buvo užimti, nebuvo laiko nuobodžiauti, viskas buvo suplanuota labai kruopščiai.
 
 
Sodybos „Vila Bisena“  ruoštas maistas skleidė nepriekaištingą estetiką, viskas buvo labai šviežia, o skonis pasakiškas. Kainos, kokybės bei kiekybės santykis pranoko lūkesčius!
 
Fotografuotis vykome į netoliese esančias Jurbarko apylinkes – su savo vyru tiesiog vaikštinėjome miško takeliais ir mėgavomės vienas kito draugija. Gavusi nuotraukas buvau maloniai nustebinta, kaip iš šio pasivaikščiojimo Ovidijus sugebėjo įamžinti tokius nuostabius kadrus. Be to, nuotraukas gavome vos per porą mėnesių. Na, o Ugnius Juozaitis iš mūsų pasivaikščiojimo padarė pasaką – gavome nuostabų filmuką, kurį norisi žiūrėti ir žiūrėti, nei viena minutė neprailgsta.
 
Šventė praėjo be menkiausių nesklandumų! Net ir jaunavedžių šokis, kurio nerepetavome nei karto, pavyko puikiai. Patikėjome savo šventę be galo talentingiems ir organizuotiems žmonėms ir labai tuo džiaugiamės.
 
Savo istorija pasidalino Eglė ir Ernestas
Nuotraukos: Ovidijus Pamedytis („VidPro photography“)
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Gintarė ir Gražvydas. Lyg iš pasakos!

Gintarė ir Gražvydas. Lyg iš pasakos!

Gabrielė ir Deividas. Elegantiška klasika dvelkianti šventė

Gabrielė ir Deividas. Elegantiška klasika dvelkianti šventė

Viktorija ir Giedrius. Rugpjūčio romantika

Viktorija ir Giedrius. Rugpjūčio romantika

Banner