Banner

Jauki Renatos ir Arnoldo vestuvių šventė!

Jauki Renatos ir Arnoldo vestuvių šventė!
„„Mūsų kelionė atrasti tikrąją meilę baigėsi, tačiau prasideda kelionė ją puoselėti“ – šiais žodžiais pradėjome kvietimą į savo meilės šventę. Ir tai yra tikra tiesa – mes jau seniai atradome kelią į tikrąją meilę, o amžinos meilės pažadą davėme Dievo akivaizdoje. Kelias į tikrąja meilę mums nebuvo lengvas – kaip ir daugeliui porų reikėjo patirti įvairiausių santykių etapų. Vienas iš kito mokėmės ir darėme vienas kitą geresniu žmogumi, kol galiausiai pradėjome kalbėti apie vestuves ir Arnoldas man pasipiršo“ – tai, kaip su mylimuoju Arnoldu nusprendė įteisinti savo santuoką prisimena Renata, kuri sutiko pasidalinti savo vestuvių akimirkomis ir patarimais būsimoms nuotakoms.
 
 
Iš pradžių sakiau, jog vestuvių smulkmenos man nėra svarbios, tačiau kuo toliau, tuo poreikiai darėsi vis didesni. Neįsivaizdavau, kaip galėčiau patikėti savo vestuvių planavimą kitam žmogui, net jei jis profesionalas, savo srities žinovas. Man vestuvių planavimas buvo vienas didžiausių malonumų! Kadangi turime sūnų, planuodami šventę didžiausią dėmesį skyrėme mūsų šeimai.
 
 
Nuotakoms-mamoms, kurių mažyliai dar yra maitinami ar labai prisirišę, patarčiau makiažą ir šukuoseną darytis namuose, žinoma, jeigu tam yra galimybė. Gražintis namuose bus kur kas ramiau ne tik vaikeliui, bet ir mamai, nes nereikės sukti galvos, kaip mažylis tuo metu laikosi.
 
 
 
Vos pradėjusi planuoti vestuves, iš karto žinojau, jog mūsų šventę fotografuos Karolis Buta. Mano nuomone, jis ne tik yra savo srities profesionalas, bet ir nuostabus žmogus, su kuriuo dirbti labai lengva. Nejučiomis atsipalaiduoji ir tiesiog mėgaujiesi nuostabia diena, o jo nuotraukų kokybė kalba pati už save.
 
 
 
Taip pat labai džiaugiamės, jog nusprendėme pasisamdyti vestuvių filmuotojus. Nuotraukos neperteikia emocijų taip, kaip tai sugeba padaryti vestuvių filmas.  Dabar dažnai pasižiūrime mūsų vestuvių filmuką ir su jauduliu širdyje prisimename tą nuostabią dieną. Už savo vestuvių filmavimą esame be galo dėkingi „vest.film.lt“  operatoriui Rolandui.
 
 
Nuotakos suknelę pasiuvo nuostabi siuvėja iš Klaipėdos Daiva Jarutienė („Dj boutique“). Kokybė, kruopštumas ir idealus mano vizijos įgyvendinimas! Suknelė buvo būtent tokia, apie kokią svajojau visą  savo gyvenimą. 
 
 
Vakarinę šventės dalį patikėjome nepakartojamai komandai – „IMPRO“ renginiai. Vedėjas Arūnas yra tikras improvizacijų meistras – ekspromtu sukurtos dainos mūsų svečiams ir repas jaunikiui! Už nepamirštamas šviesas ir muziką vietoje ir laiku esame nepaprastai dėkingi Juliui ir Tadui. O dainininkės Aurėjos užburiantis balsas tikrai nepaliko abejingų. Ši komanda mudviejų dieną sugebėjo sukurti iki ašarų linksmą ir iki ašarų jautrią.
 
 
 
Manau, kad vestuvės turi atspindėti jaunuosius, jų pomėgius ir charakterius.  Mūsų su Arnoldu niekada nežavėjo perdėta prabanga, tad ir mūsų vestuvės buvo nuoširdžios, jaukios bei atspindėjo mūsų būdą. Šventė vyko Plungės rajone įsikūrusioje sodyboje „Ąžuolo vartai“ – maistas čia buvo toks skanus ir gausus, kad visi svečiai žarstėsi komplimentais sodybos šeimininkėms. Atmosfera ir šiltas šeimininkų bendravimas palengvino mūsų rūpesčius. Tiesa, tėveliams, kurie planuoja vestuves švęsti su savo mažais vaikučiais, labai rekomenduojame, miegamąjį susirasti kuo atokesnėje vietoje, kur nesigirdėtų garsi muzika ir jūsų mažylis galėtų pailsėti.
 
 
Svečių paprašėme prisidėti prie mano savanoriškos veiklos gyvūnų prieglaudose ir vietoj gėlių atnešti po maišelį gyvūnų maisto. Mums buvo labai svarbu ir per vestuves ir po jų išlikti gerais žmonėmis ir parodyti pavyzdį savo vaikui. Neapsakomai malonu buvo po vestuvių važiuoti į gyvūnų prieglaudas ir išdalinti maistą beglobiams gyvūnams. Tai buvo širdį šildantis užsiėmimas mums ir mūsų sūneliui.
 
Visos vestuvės nepraeina be vienokių ar kitokių nesusipratimų, todėl svarbu atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena šventės akimirka, nes ji praeina labai greitai. Linkime gražios šventės būsimiems jaunavedžiams!
 
 
 
 
 
 
Savo vestuvių įspūdžiais pasidalino Renata ir Arnoldas
Nuotraukos: fotografas Karolis Buta
Vaizdo įrašas: „vest.film.lt“  
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ką svarbu žinoti apie vestuvių vaišių pateikimą lauke?

Ką svarbu žinoti apie vestuvių vaišių pateikimą lauke?

Be ko neapsieina laiminga santuoka?

Be ko neapsieina laiminga santuoka?

Nuotakos rytas: ar reikalingas nuotakos chalatas?

Nuotakos rytas: ar reikalingas nuotakos chalatas?

Banner