Banner

Kiek reikia laukti piršlybų, kad nebūtų per vėlu?

Kiek reikia laukti piršlybų, kad nebūtų per vėlu?
 Tiesa ta, kad konkretaus tinkamo laiko, kiek reikėtų laukti sužadėtuvių žiedo ar, kada reikėtų pasipiršti, nėra. Vienos poros susižada po šešerių metų, o kitoms visiškai užtenka ir šešių mėnesių. Ir tikrai nebūtų galima teigti, kad vienu ar kitu atveju santuoka būna laimingesnė ir tvirtesnė. Tačiau mokslininkai nustatė, kad dažniausiai poros pradeda svarstyti apie vestuves po dviejų metų ir aštuonių mėnesių praleistų kartu (žinoma, tai tik skaičius). O mes šiandien Jums pateikiame paruoštukę, kuri padės nuspręsti, kada jau drąsiai galite žengti  tokį svarbų žingsnį kaip piršlybos, o kada reikėtų Jūsų santykius įvertinti iš naujo.
 
 
Žalia spalva piršlyboms: Jūs vertinate vienas kito gyvenimo tikslus
Santuokoje nebūtinai visi dalykai turi būti bendri – ypač kai kalbame apie tikslus ir svajones. Dauguma žmonių taip manydami klysta ir atsisako savo romantiškų jausmų žmogui, kuris į gyvenimą žiūri kitaip. Šiuo atveju svarbiausia, kad abu suprastumėte kokie yra Jūsų prioritetai bei vertybės ir juos nuoširdžiai gerbtumėte. Santuokoje labai svarbus visapusiškas palaikymas ir nuolatinis kompromisų ieškojimas. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad nei vienas neturėtų aukotis daugiau nei jo partneris.
 
Pagalvokite geriau: Jūs vengiate pasirodyti draugams ir artimiesiems kaip pora
Tokiam elgesiui pateisinimo nėra. Jei žmogus nenori pristatyti savo antrosios pusės artimiesiems – reiškia jis tiesiog nepakliūna į „artimųjų“ sąvokos apibrėžimą, o tuo labiau į „mylimųjų“.
 
 
Žalia spalva piršlyboms: Jūs kalbate apie praeitį ir kuriate ateities planus
Planuodami sujungti savo gyvenimą su kitu žmogumi, turite pasidalinti su Juo savo praeitimi, nesvarbu ar tai buvo liūdnos ar džiaugsmingos akimirkos. Tai, kad kažko nepapasakojote, vėliau gali išlįsti lyg yla iš maišo ir atrodyti tarsi tyčia nuslėptas faktas. Na, o kai žinote savo mylimojo praeitį, jau galima planuoti ir Jūsų bendrą ateitį. Jei neįsivaizduojate savo gyvenimo be šio žmogaus šalia – Jūs tinkamame kelyje.
 
Pagalvokite geriau: Jūs turite neužbaigtų reikalų
Ir mes kalbame ne tik apie ankstesnius mylimuosius (taip, tai tikrai svarbu), tačiau ir apie Jus pačius. Galbūt praeityje Jūs ar Jūsų partneris patyrėte tam tikrą traumą, dėl kurios negalite prisirišti prie kito žmogaus, o gal konfliktuojate patys su savimi? Abiem atvejais – kol neišspręsite šių problemų – negalėsite būti geru sutuoktiniu savo antrajai pusei.
 
Žalia spalva: Jūsų seksualinis gyvenimas yra harmoningas
Abu partneriai turi būti patenkinti tuo, kas vyksta už miegamojo durų ir atvirai apie tai kalbėtis. Turėkite omenyje, kad amžinai nutylėti savo nepasitenkinimo ir kentėti nevisaverčių santykių nesugebėsite, o jei seksualinis gyvenimas Jūsų netenkina jau dabar – po vestuvių tai gali tapti labai didele problema.
 
Pagalvokite geriau: Jūs nesate tikruoju savimi
Pačioje draugystės pradžioje beveik visi žmonės bando pasirodyti geresniais nei jie iš tiesų yra. Tačiau laikui bėgant mes pradedama pasitikėti kitu žmogumi, atsipalaiduojame ir parodome, kokie esame iš tikrųjų. Deja, jei su žmogumi nesijaučiama pakankamai patogiai – tas atsiskleidimo momentas taip ir neįvyksta ir mes nuolat nuslepiame dalelę savo tikrosios prigimties, manydami, kad parodę save, liksime nesuprasti. Iš tiesų nuolat taip gyventi būtų tikra kančia.
 
Taigi, jei tarp žmonių egzistuoja tarpusavio supratimas, pagarba ir neblėstantys romantiški jausmai – suvokimas, kad atėjo laikas žengti kitą žingsnį ateis savaime. O iki tol pasistenkite kuo geriau pažinti vienas kitą ir patys save.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: Santuoka.lt
Atgal
4

  
Susiję straipsniai
Tobulos vestuvių nuotraukos – laimingų jaunavedžių atspindys!

Tobulos vestuvių nuotraukos – laimingų jaunavedžių atspindys!

Kaip bendrauti su vestuvinių paslaugų teikėjais, kad jie pateisintų Jūsų lūkesčius?

Kaip bendrauti su vestuvinių paslaugų teikėjais, kad jie pateisintų Jūsų lūkesčius?

Brigita ir Tadas. Miesto vestuvių elegancija

Brigita ir Tadas. Miesto vestuvių elegancija

Banner