Banner

Vestuvių planavimas – profesionalo rankose

Vestuvių planavimas – profesionalo rankose

 

Jeigu trūksta laiko, įkvėpimo, idėjų, organizacijų gebėjimų, nusimeskite nuo savo pečių vestuvių organizavimą ir kreipkitės pagalbos į profesionalus. Būtent vestuvių planuotojai ne tik, padės Jums šventę suplanuoti iki smulkmenos, bet ir šventės metu ją koordinuos.
Kai būsimi jaunavedžiai visiškai nežino, ko nori, vestuvių planuotojai yra tie žmonės, kurie sudėlios jų norus į vietas. Taip pat jie pasiūlys geriausią vestuvių datą, vietą, patogiai suplanuos šventinės dienos eigą, maloniai nustebins svečius, apgalvos detales, pasirūpins, kad visi būtų sotūs, nesušalę ir laimingi.
Kaip bendrauti su vestuvių planuotoja(-u)? Pirmiausia reikėtų susitikti su išsirinkta vestuvių planuotoja(-u) ir išsiaiškinti, ar būtent ji(-s) galės įgyvendinti Jūsų lūkesčius. Kai norai išsakyti, tuomet jau galima derinti preliminarų šventės scenarijų ir kainas. Atsižvelgiant į vestuvių temą, svečių skaičių, į tai, ar reikalinga nakvynė aptariamos galimos šventės vietos. Vestuvių planuotojai siūlo ir galimas ceremonijos vietas, suteikia  visą reikalingą informaciją, susijusią su santuoka tiek bažnyčioje, tiek civilinės metrikacijos skyriuje. O tada prasideda vizitai į galimas šventės ir ceremonijos vietas ir išsirenkamos tinkamiausios. Toliau galima pereiti ir prie fotografo bei operatoriaus paieškų. Čia renkamasi pagal poros simpatijas meninei ar realesnei fotografijai, filmavimo ypatumų, nepatingima peržvelgti ir šimtą nuotraukų ar keleto vaizdo įrašų iš skirtingų švenčių, kad būtų pasirinktas tikras profesionalas, atitinkantis poros poreikius. Kitas svarbus pasirinkimas – vestuvių vedėjai, Lietuvos estrados žvaigždės, vestuvių muzikantai, ar DJ'ai. Vestuves planuojantys profesionalai išsiaiškina Jūsų ir Jūsų svečių muzikinius skonius ir tai, koks vedėjas iš tiesų kurtų šventinę nuotaiką, atitiktų Jūsų bendravimo stilių ir humoro jausmą. Tik žinant visus šiuos dalykus, imama rinktis ir susitikinėti su tais, kurie galbūt taps Jūsų šventės dalimi. Jau išsirinkus šventės vietą ir žinant, kad, pavyzdžiui, joje nėra teikiamos maitinimo paslaugos, susitinkama su potencialiais maisto tiekėjais. Derinamas meniu, rengiamos degustacijos, kurių metu poros išsirenka tai, kas joms skaniausia ir kuo nori džiuginti savo svečius. Padarius šiuos pasirinkimus, su rangovais sudaromos sutartys, o tada porai pateikiamas ir preliminarus šventės planas, nes nemažai detalių jau iki šio laiko būna suderinta.
                      „Bacio Studija“. Šiauliai                                                                         „Royal Vestuvės“. Kaunas
 
O kas toliau?  Metas apgalvoti, kaip atrodys kvietimai, kurie pirmieji papasakos svečiams apie būsimos šventės stilių. Taigi tekstai ir jų išvaizda turi būti apgalvoti. Vėliau planuojamos grožio paslaugos ir drabužiai. Jaunikio kostiumas turėtų derėti prie nuotakos suknelės, todėl vestuvių planuotojų užduotis – išlaikant vestuvių stilių suderinti jaunavedžių drabužius, jiems patarti renkantis. Taip pat jie gali pasiūlyti ir profesionaliausius grožio meistrus – tuos, kurie šventinę dieną rūpinsis Jūsų makiažu ir šukuosena.
Norintys visus nustebinti nepriekaištingu vestuviniu šokiu, suktis ant parketo lyg būtų tikri profesionalai, vėlgi turėtų nemažai vilčių sudėti į vestuvių planuotojus – galbūt jie gali pasiūlyti neeilinių sugebėjimų mokytoją, kuris privers plastiškai judėti net niekada nešokusius? Ne mažiau svarbu pasirūpinti ir šventės dekoracijomis, kurios prisideda prie šventinės nuotaikos ir stiliaus kūrimo. Visomis dekoravimo detalėmis rūpinasi profesionalai-vedybų planuotojai. Dar vienas galvosūkis, gulantis ant jų pečių, – vestuvių transportas. Kokių, kiek automobilių reikės, į kokias vietas jie turės vykti ir pan. – visus šiuos klausimus sprendžia vedybų planuotojas.
Toliau būtent šis atsakingas žmogus turi suderinti šventės eigą su visais atsakingais už jos sėkmę atstovais: maisto tiekėjais, vedėju, fotografu, muzikantais, grupe ar Lietuvos estrados žvaigždėmis, vairuotojais... Tiesa, prieš tai reikėtų pasitikslinti, ar niekas iš kvietimus gavusių svečių, neapsigalvojo ir žada tikrai dalyvauti, kad būtų tikslus svečių skaičius.
       „RP-Renginiai“. Panevėžys                                       „Wedding Dream“. Klaipėda
 
Vestuvių dieną planuotojai taip pat yra tie žmonės, kurie suvaldo bet kokią netikėtą situaciją, pavyzdžiui, užklupo lietus, subliuško tortas, nuotakai mirtinai skauda galvą, kažkas nebuvo atvežta į šventės vietą. Taip, vedybų planuotojai šioje vietoje turėtų tapti šventės gelbėtojai ir akimirksniu spręsti iškilusius nesklandumus. Vedybų planuotojai taip pat rūpinasi, kad nuotakos suknelė atrodytų nepriekaištingai, kad jaunikis lauktų nuotakos bažnyčioje, kad svečiai žinotų, kaip ir kada elgtis, kad muzika nuskambėtų laiku ir dar daugybe smulkmenų.
Taigi ar šio bene stebukladario-profesionalo prireiks Jūsų šventėje?
Daugiau informacijos ir kontaktus, rasite čia: VESTUVIŲ PLANAVIMAS
Šaltinis Vestuviupartneris.lt

Atgal
2

  
Banner