Banner

Ar įmanoma suplanuoti vestuvių šventę vos per 2-3 mėnesius?

Ar įmanoma suplanuoti vestuvių šventę vos per 2-3 mėnesius?
Vestuvių planavimas, turint daug laiko, tikrai gali būti itin malonias emocijas kelianti veikla. Tačiau, kai jo nėra tiek daug ir viską padaryti reikia itin greitai, būtina išlikti ryžtingiems ir organizuotiems tam, kad visa tai galėtumėte įgyvendinti. Tad, kaip galima suprasti, suplanuoti vestuves per 2-3 mėnesius — tikrai įmanoma misija! Tiesiog pasiruoškite greitai priimti sprendimus ir kompromisus. O kad būtų bent kiek lengviau, šiame straipsnyje pateiksime pagrindinius patarimus, padėsiančius visą planavimo procesą paversti kiek įmanoma efektyvesniu.
 
Apgalvokite galimybę švęsti darbo dieną
Ne paslaptis, jog šis vestuvių sezonas — itin užpildytas dėl praeitais metais prasidėjusios pandemijos ir kai kurių porų sprendimo savo vestuves perkelti į šiuos metus. Dėl šios priežasties, kad turėtumėte didesnį paslaugų tiekėjų pasirinkimą, apsvarstykite galimybę vestuves švęsti darbo dieną. Tokiu būdu galėsite būti tikri, jog be didelio vargo rasite visus reikiamus tiekėjus, o taip pat ir pats planavimo procesas kels mažiau streso. Visgi, jei savo šventę norisi daryti savaitgalį, tai taip pat įmanoma, kadangi dabartinė paslaugų pasiūla — išties labai didelė. Kaip bebūtų, turėkite omenyje, jog šiuo atveju gali prireikti įdėti daugiau pastangų, atrandant laisvą šventės vietą, fotografą, vedėją ir taip toliau.
 
 
Nestandartinė vestuvių šventės vieta gali būti puiki išeitis
Žinoma, greičiausiai visos žymiausios ir populiariausios miesto vietos jau bus rezervuotos Jūsų pasirinktai šventės datai, tačiau neskubėkite nusivilti! Tikrai vis dar turėtų būti likę vietų, kuriose galėtumėte atšvęsti savo vestuves. Pasirinkimas gali būti ir kiek mažiau tradicinis, pavyzdžiui, tam puikiai tiks foto studijos, galerijos ar net Jūsų namų kiemas. Būkite originalūs ir susikurkite tokią šventę, kurios nei Jūs, nei Jūsų šventės svečiai niekuomet nepamirš!
 
 
Nepamirškite išdalinti kvietimų
Paprastai kvietimai į vestuves svečiams yra dalinami prieš 6-3 mėnesius iki šventės. Dėl šios priežasties, kai jau žinosite tikslią vestuvių datą ir vietą, pasistenkite kvietimus paruošti ir išdalinti kaip įmanoma greičiau. Taip Jums artimi žmonės galės geriau planuotis savo laiką bei iš anksto pasiruošti Jūsų svarbiausiai gyvenimo šventei. Kadangi patiems gaminant kvietimus visa tai gali užimti gana nemažai laiko, paieškokite savo srities profesionalų, kurie ir sumaketuos, ir atspausdins juos, tad Jums nereikės dėl to sukti galvos.
 
 
Vestuvinės suknelės paieškos
Manoma, jog geriausias laikas kreiptis dėl vestuvinės suknelės — likus pusei metų iki šventės. Tačiau likus 2-3 mėnesiams iki šventes siūtis suknelę jau gali būti kiek per vėlu, bet nenusiminkite, nes yra labai daug suknelių salonų, kurie vietoje turi didelį pasirinkimą suknelių nuomai arba pirkimui. Tikrai galima rasti puikių variantų bet kokiam figūros tipui ir sudėjimui, o taip pat ir yra sutaupoma laiko, nes profesionalios suknelių salonų konsultantės Jums tikrai parinks ir patars geriausiai.
 
 
Pasitelkite pagalbą planuojant
Paskutinis, itin svarbus patarimas, norint suplanuoti vestuves per trumpą laiką, jei įmanoma ir jei galimybės leidžia, pasinaudokite vestuvių planuotojos paslaugomis. Dėl ilgametės patirties ir sukaupto žinių bagažo būtent šis žmogus gali padėti viską suplanuoti itin greitai bei ramiai. Viskas, ką reikės padaryti, pasirinkus planuotojos (-o) paslaugas, tiesiog išsakyti jai ar jam savo vestuvių viziją ir pagrindinius norus, o visas likęs darbas bus atliktas už Jus.
 
Nuotraukos: Pexels.com, Unsplash.com
Šaltinis ir nuotraukos: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Svarstote dėl transporto vestuvėms? Vienas automobilis — penkiaguba nauda!

Svarstote dėl transporto vestuvėms? Vienas automobilis — penkiaguba nauda!

Ar verta perkelti vestuvių šventę į kitus metus?

Ar verta perkelti vestuvių šventę į kitus metus?

Ar reikia dovanų jauniesiems, jei dėl pandemijos negali dalyvauti vestuvėse?

Ar reikia dovanų jauniesiems, jei dėl pandemijos negali dalyvauti vestuvėse?

Banner