Banner

Kodėl vestuvių kulminacija – būtina?

Kodėl vestuvių kulminacija – būtina?
Vestuvių šventė pažymi naują poros gyvenimo etapą, kuris atneša naujų atsakomybių, permainų ir nuotykių. Šiuos pokyčius tikrai verta atšvęsti įspūdingai! Juk kiekvienas tikisi tokią šventę švęsti tik vieną kartą gyvenime – taigi kiekvienai detalei skiriamas ypatingas dėmesys. Šiandien išties sunku įsivaizduoti vestuvių šventę be vestuvių kulminacijos. Nesvarbu, ar tai būtų gėrimų piramidės šou, ar didingi spalvomis dangų numarginantys fejerverkai – vestuvių kulminacija pažymi naujos šeimos gimimą, naują pradžią, pirmąją dieną, kurią jaunieji sutinka jau kaip vyras ir žmona.
 
Kodėl kulminacija vyksta vidurnaktį?
Vidurnaktis – paros metas, kuris nuo senų laikų buvo laikomas magišku. Tai svajonių pildymosi ir naujos pradžios simbolis. Be to, vidurnaktį prasideda nauja para ir tuo pačiu metu pirmoji vyro ir žmonos diena. Taigi labai simboliška ir prasminga vestuvių kulminaciją rengti būtent vidurnakčio metu. Iki vidurnakčio dažnai vyksta oficialioji vestuvių dalis, kuri yra griežtai suplanuota ir struktūruota – jos eiga rūpinasi vestuvių vedėjas. Po vidurnakčio vedėjas baigia savo darbą, o vestuvių svečiai gali atsikvėpti – vieni toliau linksminasi šokių aikštelėje iki pat paryčių, o kiti gali eiti ilsėtis. Taigi vestuvių kulminacija yra puikus būdas vainikuoti šventę, padėkoti savo svečiams už dalyvavimą ir užbaigti oficialią vestuvių dalį.
 
 
Dar vienas svečių susibūrimo metas
Vestuvės nėra įprastas vakarėlis, todėl visos šventės metu labai svarbu, jog svečiams butų primenama dėl ko jie susirinko. Jaunavedžiai yra vestuvių vakaro garbės svečiai – jie turi būti šventės dėmesio centre. Būtent todėl į linksmybes šokių aikštelėje įterpiami tam tikri vakaro programos elementai, kurie priverčia svečius susiburti ir dar kartą pasidžiaugti jaunųjų laime bei palinkėti jiems didžiausios sėkmės. Vestuvių kulminacija yra paskutinis oficialus toks susibūrimas jaunųjų garbei.
 
 
Puikus būdas nustebinti svečius
Vestuvių kulminacija yra puikus būdas padovanoti savo svečiams unikalų reginį ar išskirtinę patirtį. Į Jūsų šventę atvyko Jums artimiausi ir brangiausi žmonės – taigi vestuvių kulminacija gali tapti gražia padėka už dalyvavimą ir buvimą šalia, tokią Jums svarbią dieną. Nesvarbu – tai bus grandiozinis fejerverkų ar ugnies šou, o gal jaukus susibūrimas prie gintaro dulkių aukuro – nepamirškite padėkoti savo šventės dalyviams, jog tapo Jūsų neužmirštamos dienos dalimi.
 
VESTUVIŲ KULMINACIJA JŪSŲ ŠVENTEI >>
 
Ištaiginga vakaro pabaiga
Jei iš karto po vidurnakčio ketinate palikti vestuvių šventę ir vykti į povestuvinę kelionę – vestuvių kulminacija yra puikus būdas užbaigti šventę. Net jei svečiai pasiliks toliau švęsti ir tuomet, kai Jūs jau būsite išvykę – vestuvių kulminacija padės visus suburti į vieną vietą, padėkoti visiems dalyvavusiems bei atsisveikinti. Juk tikrai nemandagu būtų palikti savo šventę su visais neatsisveikinus!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Priešvestuvinė fotosesija – kodėl jos reikia?

Priešvestuvinė fotosesija – kodėl jos reikia?

Vestuvių planavimas – tai lyg antras darbas?

Vestuvių planavimas – tai lyg antras darbas?

Naujausios vestuvių vietų tendencijos!

Naujausios vestuvių vietų tendencijos!

Banner