Banner

Kaip pasiruošti pirmai jaunavedžių nakčiai?

Kaip pasiruošti pirmai jaunavedžių nakčiai?
Pirmoji jaunavedžių naktis – tikriausiai viena seniausių vestuvių tradicijų, apipinta daugybe prietarų ir stereotipų. Tačiau, ar moderniais laikais ši tradicija tebėra tokia pat prasminga ir kaip jaunavedžiai ją puoselėja? Erotinių prekių parduotuvių tinklo „Aistra“ specialistė Rasa Kaminskaitė papasakojo kaip šiandien sužadėtiniai ruošiasi šiai ypatingai progai ir pasidalino patarimais, kurie padės sukurti įsimintiną vestuvių naktį.
 
 
 

Ar pirmoji naktis vis dar yra svarbi vestuvių dalis? Kaip jai reikėtų pasiruošti?


Gyvename XXI amžiuje, tad porų, kurioms vestuvinė naktis būtų jų intymaus gyvenimo pradžia – mažuma. Dažniausiai jaunieji jau turi ne tik bendros seksualinės, bet ir buitinės patirties, todėl pirmosios nakties vaidmuo šiais laikais yra tapęs mažareikšmiu. Šiandien vis populiarėja netradicinės, išvykstamosios vestuvės – pastebime, jog tokias vestuves planuojantys jaunavedžiai yra labiau linkę investuoti savo laiką ir lėšas į pirmosios nakties potyrį. Pirmoji naktis visoms poroms svarbi skirtingai, tad ir pasiruošimas jai yra skirtingas. Kai vieni lanko erotinių prekių ar apatinio trikotažo parduotuves, įvairius kursus ar specialistus, kiti, tuo tarpu, šios temos net neprisimena.


Kas dažniau rūpinasi pirmąja jaunavedžių naktimi – jaunikis ar nuotaka? Kodėl?


Jei jaunieji yra įsimylėję, artimai bendrauja, sprendimus priima kartu, tuomet ir vestuvinei nakčiai ruošiasi abu, kaip pora. Erotinių prekių parduotuvę jie taip pat aplanko abu, kartu nuspręsdami, kaip norėtų pažymėti šį įvykį. Nepaisant to, jog dažniausiai „Aistros“ klientais būna vyrai, tačiau būtent vestuvine naktimi labiau rūpinasi moterys. Dauguma jų, skatinamos romantinės vestuvių idealistikos, nori, jog viskas būtų tobula: nuo gėlės žiedlapių atspalvio iki apatinio trikotažo nėrinių rašto.

Kokios priemonės gali padėti nustebinti vyrą pirmąją jaunavedžių naktį?


Dažniausiai šia proga renkamasi tai, kas laiko patikrinta, tradiciška, romantiška. Tiek moterys, tiek vyrai savo antrąją pusę stengiasi nustebinti seksualiu apatiniu trikotažu, romantiška atmosfera, jaudinančiais aromatais, karštais prisilietimais ir meilės žodžiais.
 

Koks apatinis trikotažas suteiks nuotakai pasitikėjimo savimi?


Vestuvinei nakčiai moterys renkasi baltą arba dramblio kaulo spalvos apatinį trikotažą. Dažniausiai renkasi itin puošnius apatinius, atrodančius prabangiai, atidengiančius daugiau nuogo kūno. Šiuolaikinės moterys itin pasitiki savimi, nori pabrėžti savo seksualumą, todėl nebijo garderobo papildyti pusinėmis liemenėlėmis, atviromis kelnaitėmis ar tinklo gaminiais (ypač – kūno kojinėmis). Vestuvių sezono metu karaliauja korsetai ir gracijos. Tai nuostabiai puošnus, kūno netobulumus paslepiantis, o privalumus išryškinantis romantiško vakaro atributas. Dažnai prie korseto derinamos prisegamos kojinės, ypač aukštos pakulnės bateliai – turime pasakyti, dažnas vyras šio derinio būna nuginkluotas.
 
Didžiausią pasitikėjimą savimi nuotakai gali suteikti tik meilė vyro akyse ir jo pagarba jai. Apatinis trikotažas – tik pagalbinė priemonė – tarsi popierėlis saldainiui, o kiekviena moteris žino, kokius saldainius mėgsta jos vyras.

Kaip sukurti neužmirštamą naktį? Kokios detalės sukurs romantišką atmosferą?


Visų pirma, svarbiausia nusiteikimas. Jei abu partneriai to nori, jaudinasi, ruošiasi, stengiasi – viskas pavyks! Romantiškos atmosferos kūrimas pradedamas nuo vietos – dažniausiai jaunavedžiai pirmąją naktį apsigyvena prabangiuose apartamentuose, tad juos paruošti nėra sudėtinga: blausus, zoninis apšvietimas, kvapnios gėlės, afrodiziakinės aromatinės žvakės, šildantis masažo aliejus, seksualus apatinis trikotažas, švelnus plunksninis kuteklis ir salsvas švaraus kūno kvapas – Jūs pasiruošę.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Prabangios suknelės nuotakoms, pamergėms ir vestuvių viešnioms!

Prabangios suknelės nuotakoms, pamergėms ir vestuvių viešnioms!

Liepos mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Liepos mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Koks turėtų būti profesionalus vestuvinis makiažas?

Koks turėtų būti profesionalus vestuvinis makiažas?

Banner