Banner

Kokie vestuviniai stalai yra geriausi?

Kokie vestuviniai stalai yra geriausi?
 
Galbūt šiandien vestuvių svečiai ir nebepraleidžia tiek daug laiko sėdėdami prie stalo kaip anksčiau, tačiau, be abejonės, vaišių stalas vis dar yra vienas svarbiausių šventės vietos elementų. Sėdėdami prie stalo svečiai užkandžiauja, stebi vakaro programą ar ilsisi, kai pernelyg išvargsta šokių aikštelėje. Tačiau, ar žinojote, kad skirtingų formų stalai ir jų išdėstymas gali sukurti ir visiškai skirtingą šventės atmosferą? Tad, kokius stalus geriau rinktis ir kaip išryškinti jų privalumus?
 
 


Apvalūs stalai - prabangi klasika


Klasikiniai apvalūs stalai puikiai tiks jei savo šventę planuojate rengti didelėje erdvėje. Jų išdėstymo galimybės yra daug lankstesnės nei kitų formų stalų. Tačiau jie nėra tinkami mažoms pokylių salėms – šie stalai iš visų pusių reikalauja gana daug vietos. Apvalūs stalai šventėje atrodo labai prabangiai, be to, prie jų sėdintiems svečiams daug paprasčiau užmegzti pokalbį. Žinoma, pasirinkus šios formos stalus reikėtų gerai apgalvoti jų dekoravimo sprendimus, nes masyvios dekoracijos gali užstoti kitoje stalo pusėje sėdinčius žmonės – o tada anksčiau paminėtas privalumas neteks reikšmės. Skirtingų dydžių stalai Jūsų šventės vietai suteiks žaismingo modernumo. Jiems puošti rinkitės mažas, subtilias dekoro detales, kad stalas neatrodytų per daug apkrautas. Dažniausiai tokio stalo viduryje išdėstomi trys elementai – tai gali būti trys tokios pačios vazos su skirtingomis gėlėmis arba skirtingos vazos su tokiomis pačiomis gėlėmis. Manote, kad tokie stalai atrodo pernelyg nuobodžiai? Tuomet, eksperimentuokite su skirtingų formų dekoro elementais bei sluoksniuokite ant stalo skirtingų tekstūrų audinius – rezultatas Jus tikrai nustebins!
 
 

Stačiakampio formos stalai


Tai taip pat gana įprastas stalų išdėstymo būdas. Tiesa, svečių bendravimo galimybės šiek tiek skiriasi nuo sėdinčių prie apvalaus stalo. Mat bendrauti su priešais sėdinčiais žmonėmis gali būti sudėtinga – todėl paprastai pokalbis užsimezga tik tarp šalia vienas kito sėdinčių „kaimynų“. Šie stalai puikiai tinka ir didelėms ir mažoms erdvėms – be to, juos galima išdėstyti ir sujungus į vieną ilgą stalą. Pasirinkote šventės vietą, kuri nėra aiškiai apibrėžta? Galbūt Jūsų vestuvių šventė vyks ant vejos, terasoje, vynuogyne ar palapinėje? Stačiakampiai stalai gali sukurti erdvės pojūtį! Tačiau tokie stalai gali atrodyti gana sunkūs, todėl jiems dekoruoti rinkitės lengvus, šviesius audinius ir pernelyg neapkraunančias kompozicijas. Kad stalai atrodytų tvarkingai ir neprarastų savo simetrijos – būtinai kiekvienoje stalo pusėje išdėstykite vienodą kėdžių skaičių. Įtraukite į stalų dekorą apvalius akcentus, kad jie neatrodytų per daug kampuoti. Tam puikiai tiks vazos arba ties stalo viduriu nuleisti žibintai. Stačiakampiai stalai atrodys ypač prabangiai, jei ant jų bus patiestos žemę siekiančios šilkinės staltiesės.
 


Šeimyniniai stalai


Tai vis populiarėjanti vestuvinių stalų tendencija, kuri „eina“ greta su „rustic“ stiliaus vestuvėmis. Suteikite ilgiems, siauriems stalams šiek tiek aukščio ir apimties – tam puikiai tiks aukštos keramikinės vazos ar žvakidės. Būkite žaismingi – nesirinkite standartinių apvalių lėkščių. Tegul lėkščių serviravimas atkartoja stalų formą. Vizualiai prailginkite stalus, sutelkdami dekoro elementus ties stalo viduriu. Nesistenkite užpildyti kiekvieno tuščio stalo lopinėlio – geriau visą dėmesį sutelkite į kelis strategiškai tinkamus taškus - pavyzdžiui padėkite pagalvėles ant jaunavedžių kėdžių, kiekvieno stalo viduryje pastatykite didžiulę žvakidę, o šalia lėkščių padėkite meniu arba stalo korteles.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
5 patarimai, ruošiant vestuvių vaišių stalą ir renkantis maisto tiekėjus

5 patarimai, ruošiant vestuvių vaišių stalą ir renkantis maisto tiekėjus

To dar nebuvo! Gėrimų staliukus keičia...

To dar nebuvo! Gėrimų staliukus keičia...

Vestuvinių gėlių atmintinė – kur jos dažniausiai naudojamos?

Vestuvinių gėlių atmintinė – kur jos dažniausiai naudojamos?

Banner