Banner

Koks bus Jūsų vestuvinis šokis?

Koks bus Jūsų vestuvinis šokis?
 Manote, kad pirmam jaunavedžių šokiui tinka tik valsas? Tuomet labai klystate! Yra labai daug gražių ir jausmingų šokių, kurie puikiai tinka meilės šventei. Tad, kodėl nenustebinus Jūsų šventės svečių, pasirinkus vieną iš šių šokių?
 
 
 
 
Rumba
Rumba tai aistringas meilės šokis, turintis gilią prasmę, kuri pasireiškia per šokėjų emocijas. Šiame šokyje ypač išraiškingai judinami klubai. Pasirinkę šį šokį savo vestuvėms, plevensite šokių aikštelėje tarsi dvi įsimylėjusios smilgos!
 
 
Bačata
Pagrindinis šio šokio tikslas yra tiesioginis kontaktas su partneriu. Šis šokis šokamas susiglaudus labai arti, beveik nepaleidžiant partnerio iš rankų. Tai ypatingai aistringas šokis, dažniausiai šokamas pagal lotynų amerikiečių muziką. Tad stebėdami Jus, tikrai užsinorės pajudėti ir vestuvių svečiai! 
 
 
Modernus šokis
Jis šokėjams suteikia labai daug laisvės. Dažniausiai šokant judesiu stengiamasi perteikti jausmus. Šis šokis labai tiks drąsiems ir artistiškiems jauniesiems!
 
IEŠKOTE ŠOKIŲ MOKYTOJŲ SAVO ŠVENTEI? APSILANKYKITE PORTALO SANTUOKA.LT VESTUVINIŲ PASLAUGŲ TEIKĖJŲ KATALOGE!
 
 
 
Linksma vestuvinio šokio interpretacija
O gal tiesiog nevaržomi pakvailiokite ant scenos įtraukdami ir į šį „šokį“ ir visus šventės svečius? Linksmas šokis pagal naujausius muzikos hitus, grupinis šokis, nuotakos ir pamergių šokis jaunikiui? Viskas priklauso tik nuo Jūsų vaizduotės!
 
 
Nuotrauka: freepik.com
Vaizdo įrašai: youtube.com
Šaltinis: Santuoka.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvinių kvietimų tekstų rinkinys

Vestuvinių kvietimų tekstų rinkinys

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Banner