Banner

Patarimai, planuojant medaus mėnesį pandemijos metu

Patarimai, planuojant medaus mėnesį pandemijos metu
Daugeliui porų medaus mėnesis — tai laikas, kuomet įprasminamas intymus ir be galo stiprus ryšys, atšvenčiama santuoka ir naujos šeimos sukūrimas. Kaip bebūtų, jei bandote planuoti medaus mėnesį Covid-19 pandemijos akivaizdoje, visa tai tampa kiek sudėtingiau nei įprastai. Taigi, šiame straipsnyje pateiksime keletą svarbiausių patarimų, kurie galėtų padėti organizuojant kelionę ir apskritai apsispręsti, kaip daryti būtų geriausia.
 
 
Atlikite tam tikrus namų darbus
Planuojant medaus mėnesį, itin svarbu detaliai išsiaiškinti visą informaciją, susijusią su kelione, tačiau tuo metu, kai pasaulyje vyrauja pandemija, gali atsirasti nemažai klaustukų. Kodėl taip yra? Ogi dėl to, jog daugelis populiariausių kurortų ir vietovių, kur jaunieji švenčia medaus mėnesį, šiuo metu taiko griežtesnius reikalavimus keliaujantiems arba net į šalį neįsileidžia atvykstančių. Visa tai gali stipriai paveikti Jūsų kelionės planus, ypač, jei planavote tam tikroje šalyje sudalyvauti išsvajotame sporto, muzikos ar kitame renginyje, kuriame būtų didelis žiūrovų skaičius. Visą aktualią informaciją galite rasti sekdami naujausius įvykius ir duomenis bei atkreipdami dėmesį į naujų Covid-19 atvejų skaičius toje šalyje ar jos regione.
 
 
 
Palaikykite ryšį su paslaugų tiekėjais
Prieš užsisakant medaus mėnesio kelialapį šiuo laikotarpiu, nepamirškite susisiekti su viešbučių, automobilių nuomos agentūros atstovais, oro linijų bendrovėmis bei kitas paslaugas atstovaujančiais žmonėmis tam, kad sužinotumėte visą reikalingiausią informaciją iš pirmų lūpų. Itin patogu planavimui pasirinkti kelionių agentūrą, kadangi čia dirbantys žmonės tikrai žinos visus atsakymus į Jūsų rūpimus klausimus. Be to, daugelis kelionių agentūrų, neįvykus kelionei, grąžina pinigus arba leidžia išsirinkti alternatyvią išvyką kelerių metų laikotarpyje. Tokiu būdu galėsite jaustis saugūs, jog pinigų sumos, skirtos medaus mėnesiui, tikrai neprarasite.
 
 
 
Nepamirškite kelionės draudimo
Itin svarbus aspektas, pasiryžus keliauti pandemijos metu — kelionės draudimas. Būtent jis galės Jums kompensuoti tokius netikėtai atsiradusius faktorius kaip: medicininės pagalbos išlaidas bei kelionės išlaidas, susirgus Covid-19. Visa tai leis jaustis daug ramiau ir saugiau, pakliuvus į nenumatytas situacijas. Žinoma, nepamirškite pasidomėti visomis draudimo sutarties sąlygomis bei punktais, kada pasirinktas draudimas negalioja.
 
 
 
Apgalvokite vietines vietas
Jei dar neužsisakėte kelionės, tačiau norite, jog ji tikrai įvyktų, apsvarstykite galimybę medaus mėnesį praleisti Lietuvoje. Čia tikrai yra be galo gražių, neatrastų ir nuošalių vietų, kur galėsite pasimėgauti vienas kito draugija bei netrukdomai maudytis tikros meilės jūroje. Taip pat jeigu mėgstate ekspromtą, galite nieko per daug neplanuoti ir tiesiog pasirinktą dieną susikrauti lagaminus, sėsti į mašiną ir leistis į nuotykių pilną kelionę po savo gimtąją šalį. Tokiu būdu tikrai būsite saugūs, o ir padėsite smulkiam verslui ir turizmo sektoriui, kurie per pandemiją tikrai gana smarkiai nukentėjo.
 
 
 
Pagalvokite ir apie galimybę keliauti, pandemijai pasitraukus
Nors tikrai nėra aišku, kada pandemija pasibaigs ir pasitrauks iš visų mūsų gyvenimo, visgi pagalvokite ir apie tokį variantą. Kaip bebūtų, pergyventi neverta, kadangi nė viena pandemija nesitęsia amžinai, o ir santuokos įžadai yra visam gyvenimui. Vietoje to, jog išvyktumėte iš karto po vestuvių, galite pradėti taupyti savo svajonių atostogoms ir kelionės tikslui, kur galėsite nuvykti iškart, kai tik pagerės situacija pasaulyje. Pasirinkimas — Jūsų, tad kad priimtumėte optimaliausią, galite pasitarti su kitomis poromis ar kelionių agentais, kurie tikrai nuoširdžiai patars, pakonsultuos ir padės.
 
 
Šaltinis Vestuviupartneris.lt / Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Fejerverkai Jūsų šventėje — įspūdingas reginys garantuotas

Fejerverkai Jūsų šventėje — įspūdingas reginys garantuotas

Padėka tėveliams — ką padovanoti?

Padėka tėveliams — ką padovanoti?

Originalios vestuvės – su vestuvių palapine švęskite ten, kur širdis geidžia

Originalios vestuvės – su vestuvių palapine švęskite ten, kur širdis geidžia

Banner