Banner

Vestuvės 10-20 žmonių: kaip jas planuoti bei kokias paslaugas rinktis?

Vestuvės 10-20 žmonių: kaip jas planuoti bei kokias paslaugas rinktis?
Esant dabartinei situacijai pasaulyje, vis labiau ir labiau populiarės nedidelės vestuvės, kuriose būtų nuo 10 iki 20 žmonių. Tai — visai nenuostabu, kadangi nusprendus organizuoti tokias vestuves, galima jaustis daug ramiau dėl vis atsirandančių ir besikeičiančių karantino apribojimų bei dėl pačio saugumo šventės metu. Kaip bebūtų, nors atrodo, jog tokias vestuves planuoti yra žymiai paprasčiau, planavimo metu jauniesiems kyla tikrai ne vienas klausimas, kokias paslaugas reiktų pasirinkti. Tad, šiame straipsnyje ir aptarsime pagrindinius aspektus, į kuriuos reiktų atsižvelgti, organizuojant tokio pobūdžio šventę.
 
 
Išsirinkite šventės vietą
Vienas didžiausių privalumų, planuojant nedideles vestuves, yra tas, jog joms galite pasirinkti įdomią, originalią, ne tokią standartinę šventės vietą. Dažnai tai padaryti, kai yra organizuojamos vestuvės didesniam svečių skaičiui, yra žymiai sudėtingiau, tad pasinaudokite proga ir suplanuokite tokias vestuves, kurios ilgam išliks atmintyje. O kad šventės vietą būtų lengviau išsirinkti, pagalvokite apie savo pomėgius — galbūt tam puikiai tiks meno galerija, esanti Jūsų mieste, ar net išsinuomotas laivas, jei norėtumėte šventę rengti pajūryje. Svarbiausia — nepamirškite, jog tokiai šventei reiktų nesirinkti per didelės erdvės, kadangi tuomet bus sunkiau užpildyti tuščias erdves. Taip pat, norint šiek tiek sutaupyti, idealus variantas gali tapti ir Jūsų namai ar jų vidinis kiemas, kur tikrai be didelio vargo sutalpinsite savo svečius bei galėsite sukurti itin jaukią atmosferą. Pasirinkimų yra išties nemažai, tad nebijokite pasirinkti būtent tai, kas labiausiai patiktų Jums.
 
 
Investuokite į fotografo paslaugas
Galbūt iš pradžių gali pasirodyti, jog mažai šventei samdyti paslaugų tiekėjų neapsimoka, tačiau iš tiesų tai — visiška netiesa. Nors tokioje vestuvių šventėje dalyvauja ir nedaug žmonių, visgi visi jie neabejotinai yra patys artimiausi žmonės Jums. Tai leidžia sukurti be galo intymią bei artimą aplinką, o šventės akimirkos dažnai būna itin mielos širdžiai, vestuvėse vyrauja nuoširdumas ir tikrumas. Būtent dėl šios priežasties neabejokite ir pasirinkite fotografą, kuris galėtų užfiksuoti vieną gražiausių Jūsų gyvenimo dienų. Praėjus kiek laiko po šventės ir gavus nuotraukas, tikrai liksite nustebinti, kokią šilumą ir tos dienos nuotaiką jos atspindi. Nuotraukos tikrai yra tas įrankis, kuris gali grąžinti Jus į šią ypatingą dieną bei padėti išgyventi visus prisiminimus dar ne vieną kartą.
 
 
Pasirūpinkite šventės maistu
Net jeigu ir planuojate vestuves švęsti savo namuose, labai rekomenduojame patiems neužsiimti maisto gaminimu ar šio darbo neužkrauti savo šeimos nariams. Vietoje to, geriau užsisakykite pasirinkto maisto tiekėjo paslaugą, kuris pasirūpintų tiek užkandžiais, tiek pagrindiniais patiekalais. Šventę organizuojant atviroje erdvėje, pavyzdžiui, vidiniame kiemelyje, vertėtų pagalvoti ir apie taip vadinamus maisto vagonėlius, kurie gamintų maistą vietoje kiekvienam svečiui individualiai ir būtų puiki, nepamirštama vestuvių pramoga. Negana to, vestuvių šventei galite pasisamdyti ir šefą, kuris pagamintų restorano lygio patiekalus bei palepintų Jūsų svečius ne tik naujais, dar neatrastais skoniais, bet ir estetika lėkštėje.
 
 
Nuspręskite, ar šventei reikalingas vedėjas
Mažai šventei tikrai nėra būtinos vedėjo paslaugos, jei manote, jog vakaras gali linksmai praeiti ir be to. Kaip bebūtų, renginių vedėjas gali itin pagyvinti Jūsų vestuvių šventę, ypač tais atvejais, kai susirinkę svečiai yra ramesnio būdo. Užsisakius šias paslaugas, Jums nebereikės jaudintis dėl vakaro eigos, kadangi būtent vedėjas pasirūpins visais žaidimais bei gera nuotaika šventės metu. Dažnai jaunieji, pasirinkę vedėjo paslaugos mažai šventei, lieka itin maloniai nustebinti, nes būtent tokioje šventėje vedėjas gali skirti dėmesio kiekvienam svečiui, geriu susipažinti su kiekvienu žmogumi bei tiksliau parinkti tai, kas labiausiai jam ar jai patiktų. Taigi, mažos vestuvės tikrai gali būti tiek pat smagios, kiek ir didelės. Viskas, ko reikia — atsižvelgti į savo norus bei pasirinkti tokias paslaugas, kurios geriausiai juos atitinka.
 
 
Nuotraukos: Pexels.com, Unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Saugios vestuvės, siaučiant pandemijai — ar tai įmanoma?

Saugios vestuvės, siaučiant pandemijai — ar tai įmanoma?

Ką daryti, jeigu dėl pandemijos tenka atidėti, perkelti šventę?

Ką daryti, jeigu dėl pandemijos tenka atidėti, perkelti šventę?

Naujas vestuvių formatas – vestuvės namuose ar namų terasoje

Naujas vestuvių formatas – vestuvės namuose ar namų terasoje

Banner