Banner

Nuotakos įvaizdis 2023 m. – ką pataria profesionalai

Nuotakos įvaizdis 2023 m. – ką pataria profesionalai
 
Kiekviena moteris turi savo tobulų vestuvių viziją, kiekviena nori atrodyti ir jaustis tą reikšmingą savo gyvenimo dieną ypatingai, todėl labai iš anksto galvoja apie savo įvaizdį, kruopščiai renkasi suknelę, papuošalus, šukuosenos ir makiažo specialistus.
 
 
Pastaraisiais metais vestuvinių šukuosenų mada yra gana demokratiška, skatinanti eksperimentuoti, leidžianti semtis įkvėpimo iš skirtingų laikotarpių ir stilių, ieškant savo asmeninio tobulo įvaizdžio. Šukuosenos gan paprastos, lengvos, akcentas ne tiek šukuosenos stilius ar „pataikymas“ į naujausias tendencijas, o tai, kiek ta šukuosena tinka jums, kiek ji atitinka jūsų asmeninį stilių, ar jūs išliekate savimi, ar džiaugiatės matydama save veidrodyje. Tačiau tokio, iš pirmo žvilgsnio, paprasto ir kartu tobulai jums tinkančio įvaizdžio sukūrimas reikalauja iš šukuosenų specialisto ypatingo meistriškumo ir net psichologinių įgūdžių, todėl „Gatineau“ grožio salono kirpėjos – stilistės ir vizažistė kiekvienais metais kelia savo kvalifikaciją, dalyvauja įvairiausiuose seminaruose, kad galėtų pasiūlyti pasiūlyti aukščiausios kokybės standartus ir inovatyvų požiūrį, gebėtų suderinti naujausias tendencijas ir individualų nuotakos stilių, idant vestuvių dieną ji ne tik atrodytų, bet ir jaustųsi tobulai.
 
 
 
2023 metų nuotakos įvaizdžio pagrindinė tendencija – natūralumas, galima sakyti, kad atėjo dar vieni „natūralios nuotakos“ metai. Nuotakos dabar labiau nei bet kada nori atrodyti natūraliausia savo versija, kai kurios netgi prašo sušukuoti taip, kad atrodytų, lyg susišukavo pačios, – teigia „Gatineau“ grožio salono plaukų stilistė Renata Šafranovičienė, neseniai dalyvavusi žinomo pasaulyje meistro Konstantin Borchininov „Master class“ seminare „Modern hairstyles“. Tai buvo ypatinga proga pasisemti ne tik teorinės, bet ir praktinės patirties iš itin talentingo žmogaus. „Fandom of Hair“ studijos įkūrėjo, kūrusio įvaizdį pasaulinėms žvaigždėms ir mados namų pristatymams. Dirbęs su garsiais plaukų stilistais JAV ir ištobulinęs savo techniką, dabar kirpėjas savo žiniomis dalinasi rengdamas mokymus visoje Europoje. Pagrindinė mokymų tema - kaip turi atrodyti tobulai sušukuoti plaukai, nenaudojant daug plaukams kenkiančių karštų prietaisų ar plaukų produktų. Tai šiuolaikiška 3 žingsnių: „prep, styling, finish“ technika, leidžianti pasiekti norimą rezultatą ženkliai greičiau nei tradiciniu šukavimo būdu, o svarbiausia, tausojant plaukus. Šia technika šukuojant plaukus galima sukurti ne tik natūralios nuotakos įvaizdį, šis šukavimo metodas suteikia plaukams apimties, kas yra labai svarbu, todėl galima lengvai formuoti bet kurio pasirinkto stiliaus šukuoseną.
Kokios šukuosenos šiemet išlieka madingos? „Gatineau“ grožio salono stilistė Lina Tamošiūnienė, jau daug metų „puošianti“ nuotakas, mano, kad klasikinis, elegantiškas nuotakos įvaizdis, greičiausiai niekada neišeis iš mados. Griežtos ir švarios šukuosenos, tokios kaip aukštai ar žemai suformuotas kuodas arba uodega, visada yra puikus pasirinkimas norint sukurti stilingą nuotakos įvaizdį. Tokio tipo šukuoseną galima papildyti romantiškais puošybos elementais – tai gali būti žiedai, lankeliai, tinkleliai ar puošnios juostelės plaukams. Šį sezoną ypatingai bus populiarios vestuvinės šukuosenos su perlais. Perlai suteikia subtilumo, prabangos,, keletas variantų, kaip įtraukti perlus į šukuoseną: perlų juosta (lankelis), klijuojami perlai, perlų įvijos. Svarbu atkreipti dėmesį, kad perlų akcentai turėtų harmonizuoti su jūsų bendru įvaizdžiu ir pasirinkta vestuvių suknele. Taip pat būtina pasitarti su profesionaliu kirpėju stilistu, kad perlai būtų tinkamai pritvirtini prie jūsų vestuvinė šukuosenos ir nekeltų diskomforto.
 
 
Bangos ir garbanos. Natūralios bangos ar „Boho“ garbanos yra puikus pasirinkimas, jei norite sukurti romantišką ir žaismingą šukuoseną. Apimties turinčios, griežtos garbanos: jei norite pabrėžti savo plaukų tekstūrą ir sukurti galingą įspūdį. Šios garbanos suteikia daug struktūros ir formos jūsų plaukams, kurie atrodo elegantiškai ir įspūdingai.
 
 
Garbanos su pusiau susegtais plaukais. Susegtos garbanos gale su puošniu aksesuaru yra dar vienas stilingas pasirinkimas šiais metais. Tai leidžia jums išsaugoti dalį jūsų plaukų laisvumo ir natūralumo, tuo pačiu suteikiant nuotakai komfortą, kad plaukai nekristų ant veido ar kitaip nedirgintų.
 
Kalbant apie nuotakų makiažo tendencijas
Kalbant apie makiažą, galioja tos pačios taisyklės, jis turi paryškinti gražiausius jūsų bruožus ir paslėpti trūkumus, jūs turite jaustis komfortiškai. Viena iš jau keletą metų vyraujančių makiažo tendencijų – išpuoselėta veido oda, ji turi būti nepriekaištingai lygi ir atrodyti gaiviai. Porcelianinės odos efektui pasiekti naudojama „strobing“ veido modeliavimo technika, kuri sukuria ypač skaisčios ir švytinčios odos efektą, tačiau veido kontūravimą šiemet rekomenduojama daryti saikingą. Jei darote makiažą pati, kažką panašaus galima pasiekti, naudojant šviesą atspindinčią kreminę pudrą ar į kreminį makiažo pagrindą įmaišant specialaus spindinčio gelio. Nors vestuvinį makiažą vis dėlto reikėtų patikėti profesionaliai vizažistei, taip galėtumėte būti tikra, kad vestuvių dieną iki pat vėlyvo vakaro atrodysite tobulai.
Šiuolaikinės nuotakos vis dažniau akcentuoja bendrą veido odos būklę. Visada rekomenduojame prieš vestuves apsilankyti pas kosmetologę ir atlikti veido drėkinimo, šlifavimo, neinvazinio odos patempimo ar kitas procedūras pagal odos poreikį. Prižiūrint ir puoselėjant savo veido odą, odos tekstūra taps glotni, lygi, o makiažas atrodys ženkliai įspūdingiau.
 
 
Stebint šių metų makiažo tendencijas išlieka madingas tiek natūralus, švelnus, romantiškas, tiek ryškus ir drąsus nuotakos įvaizdis. Taigi nesvarbu, ar pasirinksite ryškų ir drąsų makiažą - raudonas, vyno spalvos lūpas ar švelnų, „nude“ makiažą, tikrai atitiksite šių metų tendencijas, svarbu, kad makiažas atitiktų jūsų bendrą įvaizdį ir jūs jaustumėtės ypatinga moterimi šią ypatingą gyvenimo dieną.
19 metų patirtį turinti, med. Kosmetologė Nora Kiela teigia, kad vis dažniau nuotakos renkasi minimalistinį makiažą: lengvas, natūralus makiažas, kuris paslepia smulkius defektus ir išryškina natūralų grožį. Pvz., šviesūs akių šešėliai, subtilus akių pieštukas, švelnus apšvietimas ir švelni lūpų spalva.
 
 
Nepaisant minimalistinio makiažo tendencijų, kai kurios nuotakos pasirenka būti drąsesnėmis ir renkasi ryškesnę lūpų spalvą arba ryškesnius akių šešėlius, kad pritrauktų dėmesį ir pabrėžtų savitumą. Raudonos, vyšninės, rožinės lūpos gali būti išskirtinio įspūdžio elementas, bet svarbiausia makiaže yra išryškinti akis: pasirinkite akių šešėlius, kurie puikiai atitinka jūsų akių spalvą ir išryškina jų grožį. Jei turite mėlynas akis - šilti rudos, violetinės arba rausvos atspalviai gali būti puikus pasirinkimas. Rudoms akims tinka aukso, alyvinės arba žalsvos šešėlių spalvos. Blakstienos svarbus akcentas akims, kurios gali būti paryškintos tušo pagalba arba papildomų kuokštelių klijavimu. Išraiškingi, gerai pagal veido formą suformuoti antakiai, gali ne tik padidinti jūsų akis ir taip pat pakelti veido tonusą, todėl kosmetologė Nora Kiela visada rekomenduoja rinktis tik geriausius šios srities specialistus. Svarbu priminti, kad kiekvienas žmogus yra savitas, todėl jeigu tiksliai neapsisprendžiate kokią šukuoseną ar makiažą pasirinkti, eksperimentams laiko skirkite bandomojo makiažo ir šukuosenos metu, kurį geriausia būtų atlikti kai turėsite išrinktą suknelę.
 
 
Nors tendencijos gali būti įkvepiančios, visada įsiklausykite į savo norus ir specialisto, kuriuo pasitikite, patarimus. Individualumas ir jūsų asmeninis stilius yra svarbesni nei bet kokie mados taisyklių laikymosi aspektai.
 
Fotografė – Augustė Rūkaitė, @rukesphotography
Apatinis trikotažas – @majadesire
Modeliai: Kornelija Markevičienė, Agnė Kuosaitė, Vytautė Elvikienė, Juliana Neviadomskaja, Kristina Mikalauskienė
Vieta – Kempinski Hotel Cathedral Square Vilnius

 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė: „Gatineau“
Šaltinis: santuoka.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kaip pasiruošti pirmajam vestuviniam šokiui?

Kaip pasiruošti pirmajam vestuviniam šokiui?

Dainų sąrašas – įdėjos vestuvių šventės muzikai

Dainų sąrašas – įdėjos vestuvių šventės muzikai

Sužadėtuvių žiedas: kokį išsirinkti?

Sužadėtuvių žiedas: kokį išsirinkti?

Banner