Banner

Birželio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Birželio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)
 
 
 

Mėnesio pradžioje Venera bus Dvynio ženkle. Reverensu ji judės iki birželio 25 dienos, todėl birželis nepalankus vedyboms, didelėms investicijoms, grožio procedūroms. Po 25 dienos palankus laikas naujoms pažintims, sustiprės bendravimas, santykiuose įsivyraus lengvumas.

 

 

 

 
Avinas

Galite sužinoti mylimo žmogaus praeities paslapčių, kurių nereikėtų sureikšminti. Jeigu esate vieniši, ne pats tinkamiausias laikas ieškoti antros pusės. Jei sutiksite patinkantį žmogų, slėpsite jį nuo draugų, nes tiesiog nenorėsite, kad kas žinotų apie jūsų gyvenimo pokyčius. Pats laikas pradėti sportuoti.

 
 
 
 
 
Jautis

Geriau nesiginčykite su  antrąja puse dėl išlaidų ir nemokėjimo gyventi ekonomiškai. Tik priminkite, jog tai nėra tinkamas metas išlaidauti. Jeigu tvarkote finansinius reikalus, būkite atidūs, kontroliuokite finansinius srautus. Daugiau klausykitės vidinio balso ir širdies poreikių.

 

 

 

Dvyniai

Galite sutikti jums brangų žmogų, susijusį su praeitimi, ir tai leis jums išspręsti seniai įsišaknijusias problemas. Seksis tiek imantis veiklos, tiek nieko neveikiant – intuicija jus ves painiais gyvenimo keliais. Gal ne visada sprendimai ateis lengvai, bet verta paprakaituoti, kad ateityje gyventumėte lengviau. Grožio procedūroms – netinkamas laikas.

 
 
 
 
Vėžys

Asmeniniame gyvenime būsite linkę viską dramatizuoti. Atminkite, jūsų kategoriškumas gali sugadinti pirmąjį įspūdį. Bendraujant vertėtų prisiminti, jog tyla – gera byla. Atkreipkite dėmesį į savo sveiktą, nepamirkite, kad reikia pasivaikščioti, ilgiau pabūti gamtoje.

 
 
 
 
Liūtas

Asmeniniame gyvenime vis dar skaitomas tas pat knygos puslapis. Savo darbo vietoje jausitės puikiai, nors norėdami įveikti užduotis turėsite paplušėti iš peties – tik taip jūsų darbo rezultatai bus puikūs. Pravartu pasirūpinti savo sveikata, bent Jau pradėti sveikai maitintis.

 
 
 
 

Mergelė  

Asmeniniame gyvenime viskas juda stabiliai, be rimtesnių pokyčių. Atminkite, dabar netinkamas  metas užmegzti naujus santykius arba žengti pirmą žingsnį patinkančio žmogaus link. Darbe viskas tekės įprasta vaga. Bent kelias dienas skirkite sveikatai ir sveikatingumo procedūroms.

 
 
 
 
Svarstyklės 

Meilėje galima pažintis su vyriškiu gyvenančiu svetur, tačiau santykiai bus trumpalaikiai. Darbe  tęskite ilgalaikius projektus, o nuo naujų rekomenduojama susilaikyti. Atsiras netikėtų išlaidų, kurios kaip reikiant išmuš iš pusiausvyros ir apkartins gyvenimą. Svarbiausia neklausykite aplinkinių, kurie savo kompleksus ir baimes supainioja su patarimais.

 
 
 
 
Skorpionas 

Dėmesys kryps į jūsų aplinkoje esantį širdžiai artimą žmogų, kurio pagalba jums reikalinga kaip oras. Užimantiems aukštus postus gyvenimas kels naujus išbandymus, todėl skirkite dėmesio kolektyvui, kad prireikus galėtume juo pasitikėti. Sveikatą stiprinkite vandens procedūromis.

 
 
 
 
Šaulys

Meilės fronte nieko naujo, fortūna ne jūsų pusėje. Sprendimus priimkite atsakingai, nesivelkite į avantiūras, rizikuokite protingai. Tai laikas, kai bet koks veiksmas turės pasekmes. Net jeigu ir prispaus finansiniai rūpesčiai, nepraraskite optimizmo. Viskas priklausys nuo vidinio nusiteikimo, todėl tikėkite, kad viskas bus gerai.  

 
 
 
 
 
Ožiaragis

Meilėje vyks svarbus apsisprendimo procesas. Kai kas gali būti nuspręsta už jus. Tvarkydami piniginius reikalus būkite ypač atsargūs, nes galite priimti neadekvačius sprendimus, už kuriuos vėliau teks brangiai sumokėti. 

 
 
 
 
 
Vandenis

Laukia kardinalūs gyvenimo pokyčiai. Jeigu jaučiate, kad dabartinis gyvenimas jūsų netenkina, išdrįskite apie tai pasikalbėti su savo antrąja puse – galbūt jis jaučiasi taip pat ir jūsų išsiskyrimas išeis abiem į naudą. Galite gauti kelis naujus pasiūlymus, neskubėkite jais pasinaudoti.

 
 
 
 
 
Žuvys 

Jausitės pakylėti – esami santykiai spindės naujais atspalviais. Nauja pažintis tik patvirtins, kad egzistuoja meilė. Finansinius reikalus tvarkykite klausydamiesi intuicijos – tai padės išvengti klaidingų sprendimų.

 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Kovo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Kovo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Gegužės mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Gegužės mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Banner