Banner

Jaunavedžių šokis – kodėl verta rinktis profesionalus ir į ką atkreipti dėmesį?

Jaunavedžių šokis – kodėl verta rinktis profesionalus ir į ką atkreipti dėmesį?
Nepaisant to, kad vestuvių tradicijos nuolat kinta ir modernėja, jaunųjų šokis vis dar išlieka svarbiu šventės akcentu, ne tik džiuginančiu svečių akis, bet ir paliekančiu neišdildomus prisiminimus patiems jauniesiems. Būtent todėl planuojant didesnę šventę, neapsiribojančią vakariene restorane su artimiausiais žmonėmis, derėtų nepamiršti pasirūpinti šokio paruošimu. Tam rekomenduojame rinktis profesionalų pagalbą dėl keleto priežasčių.
 
 
Visų pirma, bandymas sušokti „kažką ekspromtu“ jums sukels ženkliai daugiau streso, nei iš anksto paruošto šokio atlikimas. Norint kokybiškai improvizuoti reikia turėti nemažai patirties šokių srityje bei būti gerai „susišokus“ su savo partneriu, kad neatrodytumėte nerangiai ir išvengtumėte keistų judesių bei mimikų. Kita vertus, net aukščiausio lygio šokėjai savo vestuvių šokį pasiruošia iš anksto ir neimprovizuoja. Tad idėja turbūt aiški, tiesa?
 
 
 
Žinoma, galima bandyti mokytis iš video, rastų internete, tačiau vėlgi – norint išmokti iš video, reikia turėti įgūdžių suprasti rodomus judesius ir turėti pagrindines šokių žinias. Be to tokie bandymai dažniausiai baigiasi poros pykčiais ir galų gale vis tiek tenka kreiptis į profesionalus.
Pasirinkus profesionalų pagalbą jūsų galvos skausmas dėl jaunųjų šokio iš esmės dingsta. Viskas, ką reikia padaryti, tai išsirinkti patinkančią dainą ar dainas (ar bent jau turėti jų variantus), susirasti tinkamus trenerius ir užsiregistruoti pirmai pamokai.
 
 
 
Pasirinkus šokių studiją, kur jauniesiems pamokas veda trenerių pora, jums pakaks 3-4 pamokų, kad paruoštumėte gražų ir įsimintiną šokį. Jei rinksitės šokių studiją, kur pamokas veda vienas treneris, užtruksite ilgiau, nes jis turės atskirai rodyti tiek vyro, tiek moters žingsnius, taip pat bus sunkiau perprasti pakėlimus. Žinoma, svarbu turėti galvoje ir tai, kad jūsų pastangos mokantis šokti taip pat labai svarbios – jei nesipraktikuosite namuose, reikiamų pamokų skaičius išaugs.
 
 
Rinkdamiesi šokių studiją atkreipkite dėmesį ne tik į tai, ar su pora dirba du treneriai, bet ir ar pamokos yra individualios. Kiekviena pora yra unikali, skiriasi porų proporcijos, gebėjimai ir norai, todėl net ir kelioms poroms pasirinkus tą pačią dainą, choreografijos joms turi būti paruošiamos skirtingos, atsižvelgiant į minėtus aspektus. Be to, jūs gi nenorite šokti tokio pačio šokio, kaip ir dar keletas porų, tiesa?
 
Prieš rezervuodami pirmosios pamokos laiką taip pat išsiaiškinkite, ar treneriai paruoš jūsų šokio garso takelį pagal poreikius, ar turėsite tuo pasirūpinti patys.
 
 
 
 
Dar vienas svarbus dalykas, jau susiruošus į pirmąją pamoką, - apsirenkite patogiai ir pasiimkite persiauti patogią avalynę lanksčiu padu, kad pirmosios pamokos metu galėtumėte sutelkti visą dėmesį į gaunamą informaciją, o ne į nepatogius rūbus ar spaudžiančius batus. Vestuvių avalynės išmėginimą palikite paskutinei pamokai, kai jau nebebus grėsmės apmindyti vienas kitam kojas.
 
Na ir svarbiausia, nepamirškite, kad šokių pamokos yra ne tik investicija į gražią jūsų šventę, bet ir puikus laikas kartu, kurio metu ne tik patobulėsite, bet ir dar geriau pažinsite vienas kitą.
 
Parengė Dalia Kisielė, šokių studijos „Danza M“ bendraįkūrėja, Lietuvos sportinių šokių federacijos Profesionalų lygos narė
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Danza M“
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Kaip pasiruošti pirmajam vestuviniam šokiui?

Kaip pasiruošti pirmajam vestuviniam šokiui?

Dainų sąrašas – įdėjos vestuvių šventės muzikai

Dainų sąrašas – įdėjos vestuvių šventės muzikai

Banner