Banner

Priešvestuvinės fotosesijos Love Story: už ar prieš?

Priešvestuvinės fotosesijos Love Story: už ar prieš?
Kartais, kai su jaunaisiais aptarinėjame vestuvių planavimą, jie pirmą kartą iš manęs išgirsta, kad yra toks dalykas, kaip priešvestuvinė fotosesija. Dažniausiai kyla klausimas: o kam to reikia? Juk ir taip turėsime nemažai nuotraukų vestuvių dieną! Ypač stresuoja jaunikiai, nes jie išvis pozuoti nenori, o čia dar net 2 kartus kankintis: pačią vestuvių dieną ir dar sugalvojo čia kažkokią priešvestuvinę fotosesiją daryti!!!
Ramiai! Viskas praeina labai sklandžiai, ir dažiausiai po Love Story eksperimentų – vestuvių dienos fotosesija vyksta labai smagiai ir nevarginančiai. Kodėl? O štai ir atsakymai!
 
Kartais jaunieji, kurie atvyksta švęsti vestuvių iš užsienio, savo fotografą (-ę) mato pirmą kartą gyvenime būtent vestuvių dieną (iki to bendravo tik telefonu arba paštu).. T.y. čia kažkoks svetimas vyrukas (moteriškė), prieš kurią aš čia turiu atsipalaiduoti, šypsotis ir „vaidinti meilę“... Nesąmonė! Nenoriu! Žinoma, tai yra normalu. O dabar įsivaizduojame, kad tai ne vestuvių diena, kad tai labai eilinė paprasta diena, kai mes ruošiame Love Story fotosesiją. Niekur nereikia skubėti, niekur nelaukia jokie svečiai, nėra kažkokių griežtų reikalavimų – galima užeiti į kavinukę, iš pradžių normaliai susipažinti, pabendrauti, išgerti kavos, o tada leistis į nuotykius. Tokio nevaržančio bendravimo metu dažnai gimsta puiki bičiulystė – jaunieji noriai pozuoja (o gal net nepozuoja, o šiaip smagiai leidžia laiką, o fotografas gaudo momentus), su kiekvienu kadru jiems tampa vis ramiau, nes niekas jų nespaudžia ir jie supranta, kad tas svetimas žmogus iš tikrųjų yra labai mielas. Ir kai išaušta TA diena, jaunieji jau nebepergyvena taip stipriai – jie jau pažįsta tą žmogų, netgi žino jau savo „darbines puses“, šiek tiek laisviau pozuoja ir viskas vyksta labai sklanžiai!
 
 
Priešvestuvinė fotosesija – tai nuostabus šansas patikrinti, kaip išsilaikys vestuvinė šukuosena bei makiažas! Esu girdėjusi istorijų, kaip nuotakos sakydavo: „Tikiu savo vizažiste, ji padarys kaip reikia, man nereikia bandomojo“, o paskui pylėsi ašaros, buvo valomas makiažas ir nuotaka dažėsi pati. Tikrai nėra nieko blogo tame, jei nuotaka pasidažys pati. Bei ar tikrai reikalingas toks stresas vestuvių dieną: 2 val. vizažisto kėdėje, ašaros, vėl makiažas... Nu jau ne! Savo nuotakoms aš tokio „malonumo“ nelinkiu, štai kodėl mes būtinai darome bandomuosius makiažus bei šukuosenas. Ir būna, kad ne po vieną kartą! Na taip, nes norisi tobuliausio rezultato! O būtent nuotraukose mes matome, ar viskas buvo padaryta gerai? Ar nereikia paryškinti akių? Ar nereikia pakoreguoti šukuosenos aukščio?
 
 
 
Grimas jaunikiui! Taaaaaip! Tai smagiausia dalis, nes vyrai dažniausiai nemėgsta dažytis! Na ką gi, o mes parodome kaip būtų „be“ ir kaip yra „su“, ir daugiau jokių kalbų ir klausimų nelieka. Juolab, kad niekas gi nežino, apie tuos grimus! Tssss! Tai mūsų maža paslaptis (kuri tarp kitko nuostabiai atrodo nuotraukose).
 
 
 
Vestuvių dieną galima panaudoti Love Story nuotraukas kuo įvairiau – padovanoti tėvams fotoknygas, papuošti nuotraukomis svečių pasitikimo (Welcome) zoną arba net ir visą vestuvių salę (pusantro metro nuotraukos atrodo įspūdingai). Viskas apsiriboja tik Jūsų fantazija
 
 
 
Kartais priešvestuvinėje fotosesijoje negali dalyvauti jaunikis. Tarkim, jis yra išvykęs ir t.t. Tačiau tai visai nereiškia, kad fotosesijos reikia atsisakyti! Bandomieji makiažas ir šukuosena puikia dera prie gražių apatinių modernaus (arba atvirkščiai senovinio) interjero apsupty! Ir vėl gi – tegu tai lieka paslaptimi, o tada nuotraukas galima jau panaudoti, kaip dovaną jaunikiui (tarkim, atspausdinti ant drobės 70x100 cm ir pakabinti miegajame)
 
 
 
Taigi, mes esame visomis kojomis ir rankomis tik UŽ priešvestuvines fotosesijas! Tad tikrai neatsisakykite šito malonumo.
 
 
 
Tatjana Vasičkina, Wedding Dream vestuvių studija
Tel. +370 608 25625
info@tata.lt
weddingdream.lt 
FB Wedding Dream 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Wedding Dream„ vestuvių studija
Šaltinis Santuoka.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Antra vestuvinė suknelė vakarui — kodėl ji rekomenduojama bei kaip ją išsirinkti?

Antra vestuvinė suknelė vakarui — kodėl ji rekomenduojama bei kaip ją išsirinkti?

Originalūs būdai, kaip pakviesti svečius į vestuves

Originalūs būdai, kaip pakviesti svečius į vestuves

Ką dovanoti jauniesiems vestuvių proga?

Ką dovanoti jauniesiems vestuvių proga?

Banner