Banner

Ar reikia dovanų jauniesiems, jei dėl pandemijos negali dalyvauti vestuvėse?

Ar reikia dovanų jauniesiems, jei dėl pandemijos negali dalyvauti vestuvėse?
„Vestuvės karantino metu“ tapo viena daugiausiai ieškomų frazių Google paskyroje. Kai kurios poros vestuves atideda jau antrus metus iš eilės, o kitų noro susituokti nestabdo net pandemija. Santuokų registravimo paslaugos teikimas nėra draudžiamas, o skirtingai nei pirmojo karantino metu, jaunieji vestuves atšaukinėja ar jas perkelia tolimesnei datai vis rečiau.
 
Tačiau, ką daryti jeigu vestuvės visgi vyksta, o jūs esate pakviesti dalyvauti, tačiau negalite to padaryti dėl pandemijos? Pavyzdžiui gyvenate svetur, ar tiesiog nesijaučiate saugiai. Ar tokiu atveju reikia dovanoti dovaną jauniesiems, pataria komunikacijos ekspertė Vaida Vaičiulienė. „Pirmiausiai, praneškite apie savo nedalyvavimą tokia forma, kuri buvo pateikta vestuviniame pakvietime. Tuomet, paskambinkite porai telefonu paaiškinti kodėl negalėsite dalyvauti. Tradicinis vestuvių etiketas sako, kad jeigu negalite dalyvauti vestuvėse, dovana nebūtina. Tačiau, dovana, tai meilės ir draugystės simbolis, tad, šiuo atveju, jūsų sprendimą turėtų lemti santykis su pora. Jeigu esate šeimos nariai, arba artimi draugai – visgi, nusiųsti ar padovanoti dovaną susitikus būtų gražus poelgis. Nepamirškite to, kad buvote pakviesti į vestuves, nes jūs esate svarbūs laimingai porai, o nusiuntę dovaną parodytumėte jiems, kad jie jums taip pat svarbūs. Jeigu esate tolimesni draugai, galite nusiųsti ranka rašytą atviruką“, sako Vaida.
 
Kūrybiškos dovanų idėjos jauniesiems, kurias lengva siųsti paštu, jei negalite atvykti į vestuves:
 
1. Lininės servetėlės stalui su poros inicialais (Iš „TriChi Design“, @trichidesign, 2 vnt. – 40 EUR
 
2. Paveikslas simbolizuojantis apsikabinimą (Iš „Another Unicorn“, www.anotherunicorn.com, 60 EUR)
 
3. Lininiai chalatai: Jai ir Jam (Iš „Good Taste Citizen“, www.goodtastecitizen.com, 1 vnt. – 99 EUR)
 
4. Dovanų kuponas pas Videografą naujo gyvenimo pradžiai kartu įamžinti (Videografas Arnas Sliesoraitis, www.arnassliesoraitis.me, 200 EUR)
 
5. Auksinės sąsagos, kurias gali nešioti Ji ir Jis, simbolizuojančios žmogaus unikalumą (Iš „Another Unicorn“, www.anotherunicorn.com, 230 EUR)
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė:  komunikacijos ekspertė Vaida Vaičiulienė

www.thepandaonline.com

 
Šaltinis Vestuviupartneris.lt
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Veliūras vestuvėse – nauja tendencija?

Veliūras vestuvėse – nauja tendencija?

Makiažo ir vestuvinių šukuosenų tendencijos 2021 m

Makiažo ir vestuvinių šukuosenų tendencijos 2021 m

2021 m. vestuvinių batelių tendencijos

2021 m. vestuvinių batelių tendencijos

Banner