Banner

Svarbiausia idėja – iš balionų galima sukurti viską

Svarbiausia idėja – iš balionų galima sukurti viską
„Šventės dekoro klasika tapę balionai nepraranda populiarumo iki šiol, tačiau norint išlaikyti gausią jų paklausą yra itin svarbu nuolatinės inovacijų paieškos ir ieškojimas įmantresnių, modernesnių balionų pateikimo sprendimų“, – akcentuoja įmonės Ponas Balionas marketingo vadovė Eglė Dabkutė. Būtent nuo šios vizijos būti išskirtiniais balionų meno meistrais Lietuvoje startavusi įmonė „Ponas Balionas“ jau dešimtmetį sėkmingai savo veiklą plėtoja ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, tačiau ir Latvijos ribose. Ir tuo tarpu, kas pažįsta „Poną Balioną“, tas žino, kad čia iš balionų galima sukurti viską, pradedant balionų jūra, balionų vienaragių kostiumais, dešimties metrų aukščio balionų egle ir kitais neregėtais balionų sprendimais.
 
 
Rekomenduoja draugiškus aplinkai sprendimus
„Jau ne pirmi metai į savo prekių pasiūlą stengiamės integruoti aplinkai draugiškus balionus ir su balionų veikla susijusius produktus – ekologiškus laikiklius, svarelius ir kitą produkciją” – atradimais dalijasi Eglė Dabkutė. Be to įmonės atstovai aktyviai ragina savo klientus neapsiriboti vien tik plečiama ekologiškų prekių pasiūla, tačiau taip pat skatina savo ir potencialius klientus ieškoti ir kitų alternatyvių, draugiškesnių aplinkai balionų panaudojimo būdų, pvz., atsisakyti helio balionų su bengališkomis ugnelėmis ar LED lemputėmis paleidimo į dangų. „Iš savo prekių asortimento neišėmėme LED lempučių, nes jas naudojame ir oru pripildytų balionų dekoracijų gamybai, ypatingai įmonių arba teminių, pvz., Helouvyno, vakarėlių metu, tačiau, kiek įmanoma, stengiamės šviesti savo klientų ratą, kad, netgi įsigyjant balionus su LED ir heliu, balionus po jų suteikto efekto, ne grožėdamiesi paleistume į dangų, tačiau išmestume į jiems skirtą, pagal mums sudarytas galimybes Lietuvoje, vietą“. Be to, nors ir „Pono Baliono“ balionai yra gaminami iš ekologiškų medžiagų, tačiau nereikėtų pamiršti, jog jų irimo laikas, pasak balionų ekspertų, yra nuo kelių metų, tad paleisti į dangų ir patekę į natūralią aplinką balionai yra labai kenksmingi gyvūnijai. Tad įmonės atstovai ragina būti atsargesniems su kiekvienu į dangų paleistu ar į gamtą išmestu balionėliu, nes tai gali lemti gyvūno sveikatą ar netgi jo gyvybę.
 
 
 
Vietoje balionų su LED siūlo kitas alternatyvas
Daugelį metų TOP sąrašo pradžioje karaliavę balionai su LED ir heliu pastaraisiais metais yra išbraukiami iš TOP vestuvinių balionų atributų sąrašų arba keliauja labai toli į sąrašo galą. Pasak balionų meno meistrų, jeigu klientai jaučia labai didelę simpatiją būtent šiems LED balionams su heliu ir neįsivaizduoja savo vestuvių be jų, rekomendacija būtų šių balionų efektą sukurti ne lauko erdvėje, tačiau patalpoje, t.y., džiaugtis jų skleidžiama šviesa ar mirksėjimu pvz., šokių salėje, o ne leisti juos į dangų. Be to, galima pagaminti netgi puses arba metro (90 cm) skersmens balionus su specialiu šių balionų diametrui pritaikytu LED apšvietimu ir, tuo tarpu, jais taip pat galima džiaugtis ne tik patalpoje, tačiau apšviesti ir tamsią lauko erdvę. Subtilumas ir romantika garantuota.
 
 
 
Šiais metais vestuvių TOP balionų sprendimai
Be šviečiančių gigantiškų balionų klientai labai noriai užsakinėja šiuos didžiuosius (60 ir 90 cm skersmens) balionus ir paprastai – tiesiog šventės erdvės puošimui. „Įspūdingai atrodo šių Balionų instaliacija, nuleista ant skaidraus valo skirtingame aukštyje nuo lubų – atrodo lyg muilo burbulai, kabantys ore”, - emocija dalijasi Eglė. Be to, šiuos balionus galima puošti įvairiais foliniais arba popieriniais kutais, į skaidrių balionų vidų berti konfeti blizgučius arba paskutinis mados klyksmas – šiuos balionus puošti gėlių arba žalumos šakomis. Pasak balionų meno ekspertų, šiuos balionus ypač myli ir vestuvių svečiai, kurie neša tokį atributą įteikti jauniesiems vietoje gėlių.
Be to, šiais metais įsibėgėjant vestuvių sezonui „Ponas Balionas“ pastebi, kad klientai vėlgi noriai pradėjo užsakinėti balionus – kvietimus. Tai paslauga, kuomet ant baliono yra atspausdinamas kliento norimas kvietimo tekstas su žinute, kur kada ir į kokią šventę svečiai yra kviečiami. Toks balionas yra pritvirtinamas kaspinėliu prie specialios kvietimo kortelės, ant kurios nurodytas kvietimo tekstas „Pripūskite balioną, turime ypatingą žinutę“. Na, ir galiausiai kviečiami svečiai, pripūtę balioną, sužino, kada kur ir kokioje šventėje yra laukiami. „Toks kvietimas kaskart nuspalvina tiek būsimų jaunųjų, tiek kvietimą gavusių asmenų veidus šypsenomis, tai tikrai veiksminga“, - klientų patirtis įmonėje apibendrina Eglė.
 
 
 
Balionų tendencijos kasmet kinta
Kasmet keičiasi ne tik balionų sprendimai, tačiau ir klientų pageidaujamų balionų spalvos. Anksčiau klientai dažniau užsakinėdaco klasikinius spalvų derinius, pvz. gimtadieniui įvairių ryškių spalvų asorti, vestuvėms auksinės ir baltos spalvos derinį, gimimui arba krikštynoms - rožinę arba žydrą ir baltą. „Šiai dienai klientai nebijo labiau eksperimentuoti ir su atspalviais, ir su spalvomis. Pavyzdžiui, vestuvėms renkasi baltą ir juodą“, – pastebi Eglė Dabkutė. Šiai dienai klientai įvairioms progoms labai noriai užsakinėja ir pastelinių, šviesių spalvų derinius. Be to, svarbus pokytis per eilę metų yra susijęs ne tik su Balionų spalvų gama, tačiau ir su Balionų blizgumu – anksčiau subtilesnėms progoms klientai mieliau rinkdavosi blizgius, perlamutrinius, balionus, o šiai dienai dažniau įsigyjami neblizgūs, matinių paviršių,balionų deriniai. „Nors patys prabangiausi, brangiausi ir klientų iki šios dienos labai mylimi vis dar išlieka ir dar ilgai išliks dėl savo išskirtinio metalizuoto žvilgesio – chrominiai balionai” – apie prieš keletą metų išrasto žvilgesio balionus dalinasi Eglė.
 
 
 
Pokyčiai per dešimtmetį
 „Ponas Balionas“ formuodamas ir plėsdamas savo prekių bei paslaugų asortimentą daug dėmesio skiria naujovėms. Viena jų pastaraisiais metais – individualizuoti foliniai balionai su kliento norimu užrašu. Įprastai anksčiau ant balionų būdavo spausdinamas tik juridinių asmenų logotipai, o šiai dienai šventinius sveikinimus, vardus ir tekstus ant balionų noriai dėlioja ir fiziniai asmenys.
Taip pat akivaizdus pokytis pastebimas ir dekoravimo srityje. „Prieš keletą metų į mūsų rinką atėjo modernių puošimų, kuriuos sudaro įvairaus dydžio balionai, banga ir poreikis. Klientai dabar ieško naujų formų, nebijo į balionų papuošimus įpinti ne tik folinių kutosų, bet ir žalumos šakelių, – dalijasi įmonės marketingo vadovė.
Balionų tendencijos taip pat labai jaučiamos atsižvelgiant ir į šventes, kurioms jie užsakomi. Šiuo metu ypač populiarūs yra vaikelio laukimo arba lyties atskleidimo vakarėliai, įkurtuvių, garbingesnio amžiaus jubiliejai ir pan., kuriems anksčiau tokio balionų poreikio nebuvo. Dešimtmetį rinkoje savo fizinių parduotuvių lankytojams, praeiviams, ir visiems kitiems savo klientams šypsenas pučiantis „Ponas Balionas“ augo, keitėsi ir lanksčiai reaguodamas taikėsi prie savo klientų poreikių. „Būtų galima vardinti labai daug ką, kas pasikeitė. Trumpiau būtų galima įvardinti, kas per beveik 10 metų nepasikeitė – tai meilė ir tikėjimas produktu!“, – šypsosi Eglė Dabkutė, žadanti dar daugiau inovacijų artimiausiu metu.
 
 
 
UAB Ponas Balionas“
Mus rasite:
Savanorių pr. 49, Vilnius
Putvinskio g. 49, Kaunas
H. Manto g. 40, Klaipėda

Esame ir šiuose miestuose:
Šiauliai, Panevėžys
 
Tel. +370 679 25775
www.ponasbalionas.lt
FB UAB "Ponas Balionas"
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė UAB „Ponas Balionas“
Šaltinis Santuoka.lt 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Jaunavedžių šokis – kodėl verta rinktis profesionalus ir į ką atkreipti dėmesį?

Jaunavedžių šokis – kodėl verta rinktis profesionalus ir į ką atkreipti dėmesį?

Ką dovanoti jauniesiems vestuvių proga?

Ką dovanoti jauniesiems vestuvių proga?

Priešvestuvinės fotosesijos Love Story: už ar prieš?

Priešvestuvinės fotosesijos Love Story: už ar prieš?

Banner