Banner

Makiažo ir vestuvinių šukuosenų tendencijos 2021 m

Makiažo ir vestuvinių šukuosenų tendencijos 2021 m
Vestuvės – viena iš svarbiausių gyvenimo švenčių, per kurias moterys nori atrodyti ypatingai. Vienos ieško originaliai atrodančio įvaizdžio, norėdamos išsiskirti, kitos moterys žvalgosi, kokie vėjai sklando vestuvių madose. Šiais metais vestuvių sezonas bus kitoks negu, kad būdavo anksčiau, Covid-19 pakoreguoti planai, kai kuriuos jaunavedžius palieka nežinioje, o vestuvių planavimo procesas tampa vis sudėtingesnis ir keliantis daug streso. Po ilgo karantino, nuotolinio darbo ir tiesiog buvimo namuose, būsimos nuotakos taip pasiilgo malonių moteriškų gražinimosi ritualų, kad savo įvaizdžiui vestuvių dieną kelia vis didesnius lūkesčius. Norint nenusivilti ir sutaupyti laiko, vertėtų kreiptis į savo srities profesionalus, o pačioms ramiai pasimėgauti nuostabia vestuvių laukimo akimirka.
 
Šiais metais karantinas į vestuvių madas įnešė ir savo indelį. Natūralumas tapo vienas iš geidžiamiausių įvaizdžių. Būsimos nuotakos stengiasi nebeslėpti savo natūralumo ir pabrėžti tai ką turi geriausio! Kirpėjas – stilistas  Linas Rolskis sako, kad jei turite ilgus ir gražius plaukus, nebūtina jų užgožti sudėtingomis šukuosenomis, masyviais aksesuarais, geriau skirti laiko plaukų puoselėjimui, kaip kad Olaplex procedūra arba plaukų gydymas keratinu. Gydant plaukai žvilgės ir atrodys sveikai, tada galėsite „pasileisti kasas“ ir leisti plaukams būti jūsų vizitine kortele. Pagyvinti tokį natūralų įvaizdį gali švelnus, natūralus makiažas, kurį galima sustiprinti formuojant antakius, sukuriant „netvarkingų“ antakių iliuziją, kuri beje yra vienas iš geidžiamiausių makiažo akcentų 2021 metais.
 
 
Nuotakoms, kurios nenori apsikrauti sudėtingomis šukuosenomis ir ryškiu makiažu – romantiškas nuotakos įvaizdis būtų puikus pasirinkimas. Žaismingumu, vasaros švelnumu dvelkiantis, subtilus įvaizdis užkariavo daugelio nuotakų širdis. Prigesintos žemės spalvos, išryškinti veido bruožai, švelnaus pastelinio atspalvio lūpos bei švytinti oda suteikia įvaizdžiui jaunatviško. Nuotakos įvaizdį papildo „netvarkingas“ kuodas, kuris su metais tampa vis universalesnė šukuosena, kuri gali būti pritaikoma įvairiomis progomis. „Nerūpestinga“ šukuosena, bet tuo pačiu ir elegantiškai atrodanti, tiks bet kokiu oru, kadangi nebijo nei darganos, nei lietaus.
 
 
Klasika – tendencijų nepaliekantis ir nepakeičiamas įvaizdis. Raudonas lūpdažis ir juodas akių pravedimas, išlikęs topas nuo ikoniškosios Merlyn Monroe laikų! O kaip gi be „Holivudinių“ garbanų, anot plaukų stilistės Renatos Šafranovičienės, šiais metais itin populiarus tandemas. Trumpų plaukų savininkėms tai nuostabus variantas, kadangi tokia šukuosena suteiks plaukams daugiau apimties, bei kuriamas nuotakos įvaizdis taps elegantiškesnis. Renkantis būtent tokias palaidų plaukų šukuosenas, reiktų atkreipti dėmesį į pranašaujamą orą vestuvių dieną, kadangi gavę drėgmės plaukai linkę pūstis.
 
 
Vizažistės Noros Kielos, kuri jau daug metų kuria makiažus nuotakoms, nuomone,  „glamūras“, dūminis akių makiažas, turtingos, bei ryškios spalvos lūpos ir prabanga žaižaruojantys aksesuarai niekada neišeis iš mados, nes tai įvaizdis, kuriantis tobulo grožio iliuziją. Būtent šiam nuotakos įvaizdžiui kurti puikiai tinka šukuosena, liaudiškai vadinama „uodega“, kurios variacijų gali būti begalė, nuo banguotos, iki lygios kaip šilkas. Norint jog šukuosena atrodytų įspūdingiau, priauginamų plaukų pagalba galima suteikti jai apimties. Sruogos tvirtinamos juostelėmis be karščio ir cheminio poveikio. Sruogos plonos, minkštos ir nematomos, nejaučiamos, net liečiant plaukus. Jos tvirtinamos pagal natūralų plaukų kritimą, jos netempia, nesukelia diskomforto. Tai yra gan greitas ir  populiarus būdas, trumpaplaukėms pakeisti įvaizdį ir tapti šventės karalienėmis.
 
 
Merginoms ir moterims, ieškančioms savitumo ir nebijančioms iššūkių, siūlome išbandyti nestandartinius, įdomesnius variantus,  sakykime, sukelti priekyje plaukai ar klasikinė uodega su pynės motyvais viršugalvyje. Tokios šukuosenos puikiai derės prie suknelės, kuri turi gilią dekoltė, nes išryškins kaklo liniją. Kirpėja stilistė Lina Tamošiūnienė, užėmusi 9 prizines vietas kirpėjų asociacijos organizuojamam konkurse „Meistras 2021“, pataria nebijoti eksperimentuoti ir pasirinkus gerą plaukų ir makiažo specialistą, užsirašyti pas jį iš anksto, kad turėtumėte laiko aptarti visus pageidavimus, nudažyti, nukirpti plaukus, jei bus toks poreikis, išbandyti  skirtingas vestuvinės šukuosenos ir makiažo variacijas.
 
 
„Gatineau“ grožio salono komanda – Lina Tamošiūnienė, Linas Rolskis, Renata Šafranovičienė, Nina Kulnienė bei vizažistė Nora Kiela yra pasiruošę įdomiausiam metų sezonui! Ilgametę patirtį kaupę užsienio šalyse specialistai žino, kokia pažeidžiama ir apimta jaudulio yra mergina ar moteris prieš savo vestuves, todėl yra pasiruošę labai atsakingai ir su meile įgyvendinti visus lūkesčius.
Modeliai nuotraukose:  Aleksandra Mališauskaitė, Kornelija Stankevič, Justina Vasiliauskaitė, Dovilė Gaidamavičiūtė, Karina Tankevičienė

Fotografavo: Augustė Rūkaitė

 
Totorių g. 19, Vilnius
www.groziopaslaugos.lt
FB: groziopaslaugos.lt
IG: gatineau_beauty_salon
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė: GATINEAU grožio salonas
Šaltinis Vestuviupartneris.lt 
 
 
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Gražūs žodžiai apie meilę, santykius

Gražūs žodžiai apie meilę, santykius

Tinkamiausia vestuvinė suknelė pagal Jūsų zodiako ženklą

Tinkamiausia vestuvinė suknelė pagal Jūsų zodiako ženklą

Vestuvių stiliai — kokie jie bei kas jiems būdinga?

Vestuvių stiliai — kokie jie bei kas jiems būdinga?

Banner